Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

meble kuchenne pomocy

Polecane posty

Gość gość

witajcie szukam mebli kuchennych , tanszych ale w miare solidnych . Czy polecacie jakies ? np na wymiar mozna gdzies kupic ? złozymy sami z mężem i zamontujemy -- pytalam o meble na wymair z montazem to koszt jakies 10 tys , wczoraj ogladalam w castoramie tez dosc ładne , ikea jakos chyba odpada chyba ze polecicie jakosc moze cos innego doardzicie bo mam na ten cel 6 tys

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kolejny wątek "promocyjny", zaraz sie zacznie wklejanie linkow z tandetną rekomendacją rzekomych zadowolonych i gorąco polecających 💤

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mysza_87
Mogę polecić Ci meble pod wymiar, ale znam sprawdzonych fachowców z Warszawy.... Meble na Czas są terminowi, solidni, meble są naprawdę fajne, takie jak chciałam (robili mi zabudowę w kuchni i meble do łazienki). Cenowo tez jest ok, ale pewnie zależy indywidualnie od projektu, materiałów, systemów na jakie się zdecydujecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja kupilem za 2500 same meble , kuchnia narozna z zabudową lodówki, producenci z radomska mają ekspozycje na targowiskach wiekszych i mniejszych miast, ekspozycje są na samochodach cieżarowych, linki do producentów znajdziesz w internecie, wpisujac np meblorad . 6 tys spokojnie wystarczy ci na calą kuchnie ze sprzetem do zabudowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość4597
Meble kuchenne kupowałam przez http://www.hitmeble.pl/. Mają duży wybór i niskie ceny. Zamówienie idzie sprawnie. Do tego jakość na prawdę solidna i transport zapewniają. Mam już kilka lat te meble i nic się nie dzieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli chodzi o meble kuchenne, to sami mieliśmy z tym ostatnio całkiem spory dylemat. Ostatecznie postawnoailiśmy jednak postawić na meble na wymiar z abcremont.pl i wyboru nie żalujemy. Tak więc polecam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też mam pod wymiar robione. Są lepsze masywne i na dłużej. Mi robił pan Michał 790 899 070 mebgon@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ty Kinga , myślisz że autorka jeszcze szuka tej kuchni ?tj 10 msc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wiesz, moja babcia sześć lat wybierała :p Za każdym razem, kiedy była już prawie zdecydowana wchodziły jakieś nowości...i tak w koło, dopóki od starej kuchni nie odpadły drzwiczki w dwóch miejscach :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam bardzo fajne mebelki z allinide.pl. My kupilismy tam ekstra stół do kuchni, był na jakiejś przecenie i kosztował śmieszne pieniądze :D Serio, do dziś jestem w szoku, że tyle zaoszczędziliśmy wtedy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja mam za 600 zł z castoramy,nie narzekam i sram na te wasze badziewne reklamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja dokupywałem nie tak dawno temu kilka pojedynczych akcesoriów meblowych tutaj: http://sklep.intar.pl/ , moim zdaniem tak wychodzi o wiele taniej niż kupowanie nowych kompletów. A jakość produktów jest naprawdę ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bardzo solidne i piekne meble kupisz w www.ofimeble.pl - przejrzyj sobie oferte na stronie:) naprawde sa piekne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W Radomsku godne polecenia będzie biuro Meble Domagała. Na stronie www.mebledomagala.pl jest do nich pełen kontakt. Robią meble na zamówienie, pod wymiar, ale też mają gotowe już segmenty w ofercie. Mi robili sypialnię. Razem z mężem jesteśmy zadowoleni. Meble są stylowe, eleganckie, świetnie komponują się ze specyficznym klimatem sypialni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mada5
moge ci polecić meble od roka69.pl, mam je od kilku lat i wyglądają jak nowe, z tego co pamiętam to kosztowały podobnie jak te konkurencji ale znacznie lepiej się prezentowały

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najlepsze i najbardziej pomysłowe szafki do kuchni ma IKEA. Nie kupiłabym tam innych mebli ale jeśli chodzi o jakość i pomysłowość wykorzystania każdej przestrzeni, IKEA nie ma sobie równych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uczciwe podejście ma pan Piotr z Naturfusion ( www.naturfusion.pl). Wszystko mi wytłumaczył co do projektu mebli i ich wykonania, odpowiedział na wszystkie pytania i wątpliwości. Bardzo zaangażowane podejście, widać, że im tutaj zależy, żeby klient był finalnie zadowolony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiem ale jak dla mnie nie warto kupować mebli w takich miejscach jak Castorama czy Ikea bo to masówka i gorsza jakość. Najlepiej zamówić meble na wymiar żeby było jak to mówi mój mąż ‘w punkt’ i z dobrych materiałów. W końcu kuchnię robi się na lata. Jeżeli ktoś jest ze Szczecina polecam w tej kwestii Verlani www.verlani.com którzy zrobili nam bardzo ładne i porządne meble. Do tego w ładnej kolorystyce która często przy takich meblach z hipermarketu jest ograniczona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja także niedawno wymieniałam meble kuchenne. Szukałam firmy która robi meble na wymiar, ale meble te wyglądają nowocześnie i modnie. W końcu mąż natrafił na http://www.hiperstolarka.pl/pl/. Wykonali oni nam przepiękne, świetnej jakości meble. Aktualnie wszyscy zazdrosną mi tego, jak ładnie wygląda moja kuchnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trunks
Polecam firme Dago. Strona: www.mebledago.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo fajne meble kuchenne mają w Schroder Kuchen. Solidnie wykonane i duży wybór.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak meble kuchenne,to tylko z firmy Respol Resopal, dla mnie numer jeden w meblach na wymiar

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiesz co, ja bym doradzała firmę MJ, robili dla mnie meble na indywidualny projekt i jestem zadowolona. Wszystko jest dopasowane, w pełni udało się wykorzystać i tak dość skromny metraż. W zasadzie całe mieszkanie mam przez nich urządzone. Wysoka jakość materiału, mam nadzieję, że meble mi faktycznie trochę posłużą. Na stronie www.fajnemeble.net jest do nich tel i cała oferta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×