Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ideefixe

Mikołajkowy prezent dla kolegi z pracy.

Polecane posty

Gość ideefixe

Podpowiedzcie coś bo nie mam pomysłu. Wymyśliliśmy w pracy mikołajki jak w podstawówce czyli losy :):) Pomysł ok tylko teraz z realizacja kłopot bo wylosowałam kolegę, którego nie lubię i kompletnie nie mam pomysłu co mu kupić. Może macie jakiś pomysł?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skasowana chyba nie masz
a sa jakie wytyczne? kwota, do jakiej mozna kupic prezent?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siemano
poduszkę-pierdziuszkę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tablica e
to mikołajki i nawet jak kogos nie lubisz to kup mu prezent taki który nikogo nie obrazi i to zalezy do jakiej kwoty ma byc i co on lubi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skasowana chyba nie masz
ja bym weszla na strone toys4boys czy tego typu z gadzetami i tam poszukala czegos smiesznego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ideefixe
Nie zamierzam nikogo obrażać. Budżet mamy niewielki do 30zł a kłopot z prezentem jest głównie dlatego, że kolega to największa maruda, malkontent i sknera jakiego znam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ideefixe
Kolega nie pija wina, co najwyżej piwo raz na miesiąc....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annukke
moze jakies dobre pioro/dlugopis w ladnym opakowaniu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ideefixe
O nie pomyślałam o tym ale niezły pomysł :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zakupomaniaczka ze Hej
Ech z tą darmową dostawą różnie bywa, raz sklep ustawia kwote minimalną, raz wysyłają po tygodniu, rok temu skorzystałam i nigdy więcej! Ale wszystko zależy od klepu... Jak nie masz pomysłu to zajzyj tutaj: http://4gift.pl/prezent-dla-niego ja mojemu koledze ze grupy (tak, też nam się zachciało takiego losowania) kupiłam taki nastrojow kubek z buźką uśmiechniętą bo ostatnio coś burczał na wszystkich :D Może mu przejdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do anastazzja
z tą koszulą dla kolegi (którego zresztą autorka nie lubi!) to Cię poniosło lekko... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ideefixe
Fakt, z koszulą to słaby pomysł zwłaszcza, że ustaliliśmy budżet max na 30 zł czyli raczej stawiamy na jakieś drobiazgi. I mikołajki lada chwila a ja nadal nic nie mam....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość indera
A dla kobiety biżuteria to dobry pomysł, czy raczej to zbyt osobisty prezent? http://www.kuzniasrebra.pl/ na przykład coś stąd? mają fajny wybór.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kafeterianka szklanka
kufel do piwa z takiego tworzywa że jak dasz do lodówki a potem wyciągniesz i nalejesz piwa to jest lodowate

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ideefixe
A gdzie można taki kufel kupić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amelia12/
Hej :) my w biurze zawsze dla kolegów/koleżanek na tego typu okoliczności robimy koszulkę ze śmiesznymi cytatami/zdjęciami, mamy sprawdzona firmę projektant nadruków gdzie szybko i technika bardzo trwala robią takie fajne koszulki, dla zainteresowanych link do strony:http://www.projektant-nadrukow.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sprawdzonym prezentem, rzeczą, która znajdzie miejsce w każdym domu będą maty ochronne POLITRADER. Zakłada się taką matę pod krzesło obrotowe lub jakiś inny mebel ruchomy (barek, stolik itp) albo kładzie się na blat biurka, pod laptopa i dzięki temu unika się zarysowań i innych zniszczeń. Ładnie wtapia się w otoczenie, nie wyróżnia się, innymi słowy świetnie komponuje się z każdym wnętrzem. Praktyczne, funkcjonalne i ładne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najlepszy prezent dla chłopaka to pewnie coś związanego z motoryzacją. Można np. wykupić przejażdżkę sportowym autem. Na http://devil-cars.pl mają różne auta i tory do wyboru. Kumplowi kupiliśmy przejazd KTM X-BOW na torze Rakietowa. Cieszył się jak dzieciak :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×