Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Milosc na odleglosc

Polecane posty

Gość gość

Witam wszystkich. Pracowalem jakies 2 lata w UK. Jakies 3 razy do roku bylem na urlopie w Polsce. Poznalem kobiete ktora ma dziecko. Nie bylo latwo, ale w tym okresie bylem bardzo samotny wiec pomyslalem ze jakos to bedzie. I postanowilem wrocic do Polski na stale. I tak bym to zrobil bo Anglia to nie moje miejsce. Zrobilem to po prostu szybciej dla niej. Gdy zblizal sie moj wyjazd z Angli poznalem kobiete bardzo atrakcyjna. Taki typ ze podoba sie kazdemu. Ta kobieta powiedziala ze ja jej sie podobam. I ze zyczy mi szczescia ze wie ze mam kobiete w Polsce, ale musiala powiedziec o swoich uczuciach bo inaczej by do konca zycia zalowala. Az zglupialem gdy mi to oznajmila. Piekna i inteligentna kobieta ktora moglaby miec kazdego wybrala wlasnie mnie. Dodam ze jestem dosc przecietnym facetem jezeli chodzi o wyglad. Ona w kolko powtarzala ze nie chce nikogo innego tylko mnie. Bo podoba sie jej to jaki jestem. Spotkalem sie z ta dziewczyna kilka razy, dodam ze nie zdradzilem mojej kobiety z Polski nigdy! Fizycznie nie zdradzilem jej nigdy. Ta moja kolezanka strasznie mnie krecila,mialem na nia ogromna ochote zawsze gdy ja widzialem. Ale walczylem i nie zdradzilem. Wiem ze ona byla gotowa pojsc ze mna do lozka, ale chciala czegos wiecej nie jednonocnej przygody bo jej to nie kreci. Dlatego na koniec mi powiedziala ze bedzie jej ciezko ale dobrze ze wyjezdzam zyczy mi szczescia itp bo chce dla mnie dobrze. Ze jak ja bede szczesliwy to ona tez. Wrocilem do Polski i spotykam sie z ta moja kobieta, ale szczerze Wam powiem ze mysle o tamtej,nie umiem sie ogarnac, sni mi sie po nocach, no cuda sie ze mna dzieja. Nie chce krzywdzic mojej partnerki bo to dobra kobieta jest i swoje w zyciu wycierpiala. No i jeszcze to dziecko chce je zaakceptowac, ale nie bardzo potrafie. Marze zeby miec swoje dziecko (wiem ze tamta by mi dala dziecko bo mowila) wiecie dla faceta to jest bardzo wazne zeby miec swoje dziecko. Pomocy. Chce sobie ulozyc zycie tu w Polsce z moja partnerka, ale nie umiem zapomniec o tamtej. Pomozecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestes beznadziejny zakrecila ci w glowie bo jest piękna ! Twoja mneiej atrakcyjna to nie czujesz z nia takiego uczuciua faceci sa beznadziejni a pomysl ze ta za ktora tesknisz bo dziecku moze sie roztyc z brzydnac i bedzie tylko ineligentna ale juz brzydka i gruba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jest ktos co cos konkretnego doradzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie to nie tak, ze jaa uwazam ze Ona jest tylko piekna. Bez przesady. Milo nam sie rozmawia, jest troskliwa, opiekuncza. Dobra z niej kobieta. Optymistka z dusza na ramieniu i nie skrzywdzila by nikogo. Tak ona jest piekna ale skromna. Nie chce moich pieniedzy bo ja ich nie mam nic nie chce. To mi zawrocilo w glowie. Wiem ze z nia nia nje bede. Chodzi glownie o to jak zapomnjec i jak ja sobie wybic z glowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to pomysl o tym że gdy urosdzi dziecko bedzie tylko ineligentna pomysl o tym że moze sie gorzej ropztyc od twojej partnerki pomogłam ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie pomoglas, bo gruba tez by mi sie podobala. Chodzi o calosc a nie o jej urode. Wiem ze jestes kobieta i mozesz miec inne zdanie, a ja jako facet powiem Ci ze nie patrzymy tylko na wyglad. Chodzi o to ze dobrze sie przy niej czulem. Moglem sie wyzalic, powiedziec swoje najwieksze tajemnice. Zaufalem jej po prostu. Idac Twoim tropem zdaje sobie z tego sprawe ze zawsze bede numerem 2 dla mojej onecnej partnerki poniewaz ona ma dziecko. I wiem ze gdyby nie wiadomo co sie dzialo wybierze dziecko. Prawda? Jestem na drugim miejscu mam tego swiadomosc, i to trz nie jest fajne. Byc moze nigdy nie bede mial swoich dzieci i to tez nie jest fajne. Oczywiscie wszystko zrobie co w mojej mocy zeby mi se ulozylo i chce zaakceptowac jej dziecko. Ale gdzies tam z tylu glowy jest glos ktory mowi: to nie twoje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale gdyby byla brzydka i gruba byłoby Ci łatwiej o niej zapomniec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gdybu rozmawiala ze mna tak jak rozmawiala zachowywala sie tak jak sie zachowywala to chocby byla brzydka i gryba zalozyl bym ten temat. Zrozum podoba mi sie to jaka jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cyganeczka1
Jakoś nie wierze że zainteresowal grubaską nie ciekawa z wygladu z swietnym charakterem.Napewno bys tak nie szalał za nia,masz do niej takie uczucia bo jak sam napisales podoba sie kazdemu czyli taka atrakcyjna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardziej kreci mnie to.ze wybrala wlasnie mnie, oNs ma w d***e ze podoba sie kazdemu. Gdyby mnie krecil tylko jej wyglad to bym z nia uprawial seks raz dwa szybko i nikt nic by nie wiedzial. Nie chcialem tego po pierwsze zeby jej nie skrzywdzic a po drugie mam tutaj kobiete. Nie jestem typowym samcem. Nie chcialem skrzywdzic ani jednej ani drugiej. Nie zdradzilem. Teraz po powrocie tutaj do kraju po prostu za duzo o niej mysle. Kazdy sen jest z nia zwiazany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cyganeczka1
A skad wiesz że ma to w du/pie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo patrzy tylko na mnie posrod kilkumastu osob. Gdy stalismy w grupie kumpel powiedzial mi "ale ona na ciebie patrzy" bo pare znajomych probowalo sie z nia umowic to mowila ze jest wolna ale serce ma zajete. Wiele czynnikow sie na to skladalo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bierz tą z UK, dobrze ci radze. Ta w PL z dzieckiem to same problemy, no i czyjeś dziecko będziesz chował, to dosyć trudne. Ta w UK wolna, bez dzieci, i sama bierze inicjatywe, myśle że jako facet powinneś wybrać najlepszą opcje dla ciebie, a logicznie to ta z UK. Powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No wlasnie chodzi tez o ta inicjaywywe z jej strony, nie zdarzylo mi sie jeszcze zeby to kobieta o mnie walczyla. Zeby tak szczerze mowila o swoich uczuciach, a jednoczesnie zeby byla na tyle madra zeby pozwolic mi odejsc i byc szczesliwym. A czemu mowisz ze dziewczyna z dzieckiem to same problemy? Masz jakies doswiadczenia? Jestem bardzo ciekawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gucio przyjaciel
Dziewczyna z dzieckiem to zawsze kłopoty, wizyty dziecka z ex, dziecko nie twoje więc nie wiadomo jak się z nim obchodzić, nie jesteś ojciec ani wujek, a jednak na nie w jakimś stopniu łożysz utrzymanie jak powiedzmy mieszkasz z tą kobietą. To zawsze bagaż będzie. Dobrze ci radze bierz tą z UK. Daj gg jak chcesz pogadać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kurcze nie mam gg nie mieszkam z ta kobieta, ona mieszka z dzieckiem i z rodzicami. Ja sam. Nie wiem jak beda wygladaly nasze relacje z tym lozeniem na dziecko itd to nie sa proste sprawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kolego jeśli myślisz o niej to jesteś w niej prawdopodobnie zakochany. Tak się właśnie kończy obcowanie z kobietami, jak cie trafi strzała amora to masz nieciekawie... teraz się pewnie męczysz i szczerze ci współczuje, ale moja rada jest taka, zostań ze swoją partnerką, bo jak pójdziesz do tamtej to nie wiadomo co będzie za pół roku, a do obecnej drzwi już będą zamknięte i bardzo ją zranisz, chcesz tego ? Już nie jeden się tak przejechal i został bez niczego. Mógłbyś teraz zostawić obecną partnerke i póśc w niewiadomą odpowiedz mi na to pytanie !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zostań przy obecnej i nie skacz z kwiatka na kwiatek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tylko zet ja nawet nie wiem jak bedzie wygladalo nasze wspolne zycie. Przez rok byly to tylko romowy przez internet. Na urlopach gdy bylem w Polsce bylo cudownie, ale to tylko urlop dwa tygodnie i koniec. Teraz jestem na stale i nie wien jak to bedzie wygsladalo. Cigle mam w glowie tamta kobiete. Pytasz czy moglbym zostawic? Na ta chwile nie. Nie po tqo rezygnowalem z UK z lepszej kasy z lepszej pracy. Zrobilem to dla niej. Ryzykuje, bo teraz bedzie juz codziennosc z nia nie bedzie rozmow przez internet tylko beda rozmowy w 4 oczy. Mie wiem jak to sie potoczy wszystko. Nie skacze z kwiatka na kwiatek. Nigdy jej nie zdradzilem. Facet bez seksu przez caly rok (tylko na urlopach) i nigdy jej nie zdradzilem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale nie moge zapomniec o tamtej. Jestem ciekawy co tam u niej slychac, jak sobie radzi. Walcze i nie pisze do niej. Wiem ze jest jej przykro bo zakochala sie we mnie, a ja nie moge z nia byc. Szkoda mi jej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale czy tamta nie zostawi cie jak juz zdobędzie? Jest ladna moze miec każdego wiec uwazaj bo za jakis czas wymieni cie na inny model. Czy nie będziesz zazdrosny o spojrzenia rozmowy i spotkania z innymi facetami? Zastanow sie czy lepiej zyc spokojnie przy boku spokojnej kobiety z dzieckiem czy byc z ładną i myslec co bedzie jutro. Byc moze kiedy bys ja zaliczyl i przyszlaby zwykla codziennosc zatesknilbys za tą z Polski? Tego nikt nie wie co by było gdyby. Zastanow się czy warto ryzykowac. Jesli stwierdzisz ze tak to wracaj do tamtej. Jeśli uzmasz ze nie to zajmij się obecną kobietą postarajcie sie o wspolne dziecki ale oboje traktuj jak swoje. Wiem ze to trudne ale kazdy powazny i odpowiedzialny człowiek da rade

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×