Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

miłość to przekleństwo nie chce jutro isć na uczelnie

Polecane posty

Gość gość

eh mam dość znowu tęsknie ale czemu jak nie chce się zemną spotkać ;( dobija mnie myśl ze ona moze byc znim ;( eh on nam zniszczył relacje a teraz ona znim będzie eh życie jest do bani on ja macał z poczatku i u mnie zazdrość sie pojawiła ale to wszystko dupa pewnie sie znim spotyka eh wolałbym nieżyć ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Namysłów to miasto powiatowe w województwie opolskim w powiecie namysłowskim ma 16 tysięcy mieszkańców i tablice rejestracyjne ona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
niema co sie namyślać oni sa bliżej :( tylko czemu człowiek który zniszczył nam relacje eh wygrał dod**y . moze faktycznie bede musial sie zabić niewiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Musi cie bardzo swędzieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co swędzić to ze patrzyłem się nania rano i myślałem jakbym jej zebami zdejmował stanik czy moze to ze potem ja dotykałem( tak pocichu dotykałem się przez godzine czy pół itp na zajęciach a po zajęciach wróciła z inym ? pewnie znim teraz pisze ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Coś musiałeś spieprzyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wiem eh zabij mnie , niechce takiego zycia niechce już , poco mi to jak to jest gorsze niz śmierc wszystko ;/ zyjesz niemozesz jej zdobyć niechce się spotkac popełniłem błędy wiem ale ona tez niejest świeta ale to ona decyduje co zrobi i tamtego wybierze i nic nieporadze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Człowieku, pełno jest kobiet. Wyluzuj, nie ta to inna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
odpoczatku zawalałem bo nieumiałem się znią spotkac i nigdy niedoszło do bliższego spotkania no czasem byłem znia w samochodzie ale to wszystko póxno było śmiec zemnie i tyle durna szmata która sie boji spotkac z kobieta coza g****o zemnie ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A w tym wypadku to możemy podać sobie rękę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wali mnie już to wszystko a najbardziej móje zawszone życie g****o mam i będe miał a głupie człowieki bedą mi narzucac swoje zawszone zdanie jak ja tego nielubie !! będe musiał się zabic to to najwyżej zrobie i tyle i będzie koneic mojej porypanej historyjki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chyba się odstrzelić nawzajem czujesz kochac kogoś i pozwalac komuś niszczyć swoje relacje z kobietą bo się nieumiałem znia odrazu umówić i poznac coza głópi debil zemnie ;/ i pewnie zaniedługo beda parą i pewnie będą szcesliwi aja bede głupim dziadostwem którego nikt niezechce ;/ nawet juz niechce kobiet bo to niema sensu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie dramatyzuj, już napisałam pół światu tego kwiatu. Skoro wybrała tamtego, to nic nie poradzisz. Ona widocznie też się boi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tamten też jest kolegą eh niestety tez się boi . . gdybym był dojzały tobym sie zastrzelił jak można byc taka kaleką i durniem ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewnie przesadzasz z tą samotnością. Ile masz lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mi nieufa i juz nic tego niezmieni zniszczył nam relacje miłosć to przekleństwo obym jej nigdy juz niezaznał ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
22. ale co przesadzam prawiczek nieumiałem jej zdobyć niechce mnie i ogulnie niechce siebie , powinienem odejść wtedy byłaby szczęśliwa bezemnie ,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wykończe się i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zrabałem i tyle i bede ja widzia codzienie wręcz dokonca roku szkolnego .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czasem tak bywa, popełniamy błąd i musimy pogodzić się z konsekwencjami. Nie ma ludzi nieomylnych, przestań użalać się nad sobą i weź się w garść. A skoro tamten jest jej kolegą, tak jak ty to próbuj, ale musiało być jej bardzo ciężko, skoro jest taka uparta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pągów to wieś w Polsce położona w województwie opolskim w powiecie namysłowskim w gminie wilków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie masz jutro rektorskich? lol, mi zrobili całą środę i piątek wolną. FeelsBirthdayMan

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja co miałem powiedzieć kochałem ją a ona dała się macać tamtemu na moich oczach i mówiła że nic jej nie robił czy coś znim sie pocałowała na pozegnanie zemną nigdy eh z****** rygoły najlepsze wyjscie to sie zastrzelić niema lepszego wyjscia .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
teraz z nią nie pisze zresztą bo się obraziłem bo nie chciała się zemną spotkać . nawet słowem się nieodezwie ze teskni ze cokolwiek :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sam musisz się z tym uporać, choć nie wiem co w niej widzisz jeśli tak się zachowała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
eh jutro mamy kolokwium tak nic sie nie ucze juz naj wyzej nie zdam i tyle nie pasuje do ludzi z mojego roku nie do wszystkich ale nie pasuje chyba bo mnie ograniczać zaczynają moją swobodę i to jaki jestem ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może naprawdę nie chce się spotkać, za bardzo naciskasz. Nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bez spiny są drugie terminy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bo jestem zdesperowany chyba :(? eh wiem porażka totalna podbijać do kobiety która ktoś iny ci wymacał :/ dlatego najlepiej byłoby się zabić . bo jak mogłem do tego dopuścić ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na razie uciekam, łeb muszę zafarbować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×