Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

misio1 to tępy, opasły debil

Polecane posty

Gość gość

misio1 to tępy, opasły debil

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wiadomo Przemku :P zaraz pewnie się wpisze i zacznie cytować inne wypowiedzi debil :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeżeli ja byłbym tępym debilem, to na ocenę Waszej inteligencji, zabrakłoby określenia :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Debil, to złe określenie. On jest bufonem, hipokrytą, kabotynem i pewnie mitomanem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Takie skomplikowane słowa w waszych ustach :P. x Na odrobinę bufona, w mojej postaci, NA TYM FORUM, mogę się zgodzić :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dodaj chociaż jeszcze KABOTYNA :D to może się czegoś o sobie dowiesz. Prawdopodobnie, wśród ludzi zachowujesz się podobnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pobudzam się ręką

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie pochlebiaj mu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Każdy na tym forum udaje kogoś innego, więc w każdej postaci jest tu coś z kabotyna. Nie uważam, by w mojej było więcej niż w pozostałych. x Sikać chodzę do ubikacji, a chamsko zachowywać na Kafe :D. x W życiu realnym, sikam tylko w toalecie :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Typowe wykręty :D Nie prawda, bo na przykład Myrevin od lat zachowuje się zwyczajnie, bez przegięć, bez pozerstwa i jest więcej takich osób. Ciebie charakteryzuje bufonada, pozerstwo i właśnie kabotyństwo. Musiałbym założyć, że jesteś projektem, wówczas cechy projektu, nie musiałyby dotyczyć prowadzącego projekt. Ale ty na 99 procent jesteś tutaj sobą. Jeśli w realnym świecie się hamujesz, to z pewnością nie na tyle, by nie wzbudzać podobnych wrażeń, jak tutaj. Tutaj po prostu już się tak nie starasz, popuszczasz cugle i walisz przed siebie, na tej swojej miłości własnej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Typowe wykręty Nie prawda, bo na przykład Myrevin od lat zachowuje się zwyczajnie, bez przegięć, bez pozerstwa i jest więcej takich osób. Ciebie charakteryzuje bufonada, pozerstwo i właśnie kabotyństwo. Musiałbym założyć, że jesteś projektem, wówczas cechy projektu, nie musiałyby dotyczyć prowadzącego projekt. Ale ty na 99 procent jesteś tutaj sobą. Jeśli w realnym świecie się hamujesz, to z pewnością nie na tyle, by nie wzbudzać podobnych wrażeń, jak tutaj. Tutaj po prostu już się tak nie starasz, popuszczasz cugle i walisz przed siebie, na tej swojej miłości własnej. x Nie posikaj się czasem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
misio1 to stary walikon ktoremu zadna panienka nigdy nie dala dlatego siedzi dniami i nocami na damskim forum wymyslajac swoje idiotyzmy. Chyba najbardziej nielubiana osoba na kafe. Kazesz s*******ac i wypchniesz drzwiami a jak pies wlezie oknem. Misio1 s********j z forum raz na zawsze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja lubię Misia1 . Mądrzejszy od was wszystkich razem wziętych! Prawiki, samotnicy którzy na oczy nie widzieli gołej dziewczyny, została wam tylko improwizacja, fantazja i własna rąsia!! brzydale, nieporadni życiowo lenie na utrzymaniu mamusi. Feeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polska wg wskaźnika rozwoju społecznego Human development Index w skrócie HDI jest bardzo wysoko rozwiniętym krajem na 35 miejscu na 49 bardzo wysoko rozwiniętych krajów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
misio1 wczoraj Jeżeli ja byłbym tępym debilem, to na ocenę Waszej inteligencji, zabrakłoby określenia jezyk.gif . XX Jest tu cymbale wielu mądrzejszych i inteligentniejszych ale który czubek przyzna , że jest chory.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Misio1 Inteligencją bije was wszystkich na łeb!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
@ gość dziś Misio1 Inteligencją bije was wszystkich na łeb! x misiu nie pisz już z gościa :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Akurat misio1 ma tyle wspólnego z inteligencją co osioł. Powinien zmienić nick na osioł1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Misio nie musi pisać z gościa, bo jestem zupełnie inną osobą kretynie, któremu wydaje się ze mądry i rozwiązał zagadkę:P Dla idiotów: Misio i gość to inne osoby!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
misiu nie pierydol już i nie pisz z gościa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polska to bardzo wysoko rozwinięty kraj czytajcie powyżej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wpiszcie sobie w necie Poland i wejdźcie na Wikipedia the free Encyclopedia oraz wpiszcie sobie pkb per capita

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Misio ty tepa ściero jak ja cię nienawidzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A kto nawidzi misia1-osła1?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wpiszcie sobie w necie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
@ gość dziś Wpiszcie sobie w necie Poland i wejdźcie na Wikipedia the free Encyclopedia oraz wpiszcie sobie pkb per capita x To Tuskowo-Kopaczowo-peowska propaganda. Zielona wyspa to mit, kiełbasa przedwyborcza. Wszelkie wskaźniki PKB i inne per capita to nic nie znaczące cyferki mające mydlić oczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No,co wy,jak śmiecie:-(Wszystkie kafeterianki się w nim kochają,czekają niecierpliwie na jego posty.To niezwykle inteligentny i interesujący mężczyzna,przyciąga jak magnes kobiety,zwłaszcza te zakompleksione i otyłe.Ja niestety nie mam szans,może kiedyś jak utyję;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kobiety nie maja szans wcale bo mis to gej i lubi ciagnac druty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
widziecie jacy wy jesteście tępi....kultury za grosz, wstyd by mi było pisać tak o człowieku. Nie jestem otyła a Misia1 lubię. Mogłby więcej pisać. Jak mało kto Misio pisze kulturalnie, bez wulgaryzmów. Radzę wam uczyc się od niego kultury bo całe zycie spędzicie na Kafe ofermy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×