Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość adidasia

Mój chłopak ma markowe ciuchy ale nie chce pokazywać napisów.

Polecane posty

Gość adidasia

Dla mnie to nienormalne. Skoro kogoś stać na markowe drogie oryginały to tym bardziej powinien wybierać takie fasony aby jak najbardziej napis był widoczny. Mnie nie stać pójść do sklepu i wywalić kilka stów na bluzę ale ja w markowym ciuchlandzie staram się zwracać uwagę właśnie na wielkość napisu no bo co z tego, że sobie kupię bluzę Adidasa skoro nikt nie będzie wiedział, że to Adidas. A mój chłopak odwrotnie. Ma np. podkoszulkę Nike i zero napisu. Jak kiedyś mieliśmy gości to w kuchni mówię mu, żeby sobie chociaż metkę na szyi wywinął, że to przypadkiem sama się wysunęła i wtedy oni zobaczą, że to Nike i będzie w ich oczach bardziej cool ale on nie chciał słuchać i mówi, że błaznował nie będzie. Mnie to denerwuje i jeśli nadal będzie udawał, że chodzi w nie markowych ciuchach to nie widzę przyszłości naszego związku. Człowiek w życiu powinien kierować się jakimiś wartościami, jakimiś ideałami a on nawet wartościowej kurtki z napisem nie chce nosić :O Może doradzicie jak go przekonać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I ma racje. Normalni ludzie nie mają potrzeby szpanować metkami ubrań ponieważ prezentują się przez inne rzeczy takie jak charakter itp. Skoro ty sama starasz się chodzić z metkami na wierzchu to tylko współczuć Ci że nie masz nic więcej do zaoferowania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No coś tu nie pasuje właśnie. Markowe ubrania są wykonane z lepszego materiału i nie chodzi tu o wilekość znaczka ;D ;D ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adidasia
ja na czole mam wypisane czołowe marki ciuchów, a moje ulubione nazwy noszę na wielkiej tablicy na szyi. z przodu mam wypisane ciuchy, z tyłu buty, i jeszcze na dole napis "a hate nigers" koleżanka mówiła, że to najlepsza firma od wszystkiego. Jestem dumna z tego, że jestem taka mądra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adidasia
@ karolakos dziś No coś tu nie pasuje właśnie. Markowe ubrania są wykonane z lepszego materiału i nie chodzi tu o wilekość znaczka ;D ;D ;D x Co z tego, że będzę miała drogie i lepsze gatunkowo ubranie skoro nikt nie będzie o tym wiedział i nikt nie uzna mnie za cool? To już wolę mieć chińską podróbkę ale z napisem bo wtedy wszyscy mnie uważają za cool.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adidasia
To o 7:50 to podszywa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahaha rzadko zdarza mi się czytać większe głupoty na tym forum :D 🖐️ autorko gratuluje małego rozumku :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jprd :o na zachodzie byle emeryt chodzi w markowych adasiach czy najaczach,to samo przedszkolaki .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adidasia
nic się nie znacie, napis jest najważniejszy ze wszystkiego!! jak kupuję dropsy to też muszą być oryginalne, a nie jakieś podróby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pewnie nie chce by go kojarzono z biednymi imigrantami,którzy w wiekszosci tak się ubieraja :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
napis też można podrobić, jesteś zdrowo j*******a

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adidasia
mój chłopak ma mercedesa, ale słabo widać napis, jaki to samochód, chyba go rzucę dla innego, co ma poloneza, ale za to wielki napis na bagażniku "Mercedes" . Napis jest stanowczo najważniejszy. A prawda najmojsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fiel :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adidasia
Wiecie dlaczego napis jest najważniejszy? Bo głosowałam napis i moja cała rodzina też.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
:D dobre

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adidasia
Jestem mądra, śliczna, grzeczna i fajna. I sama to wszystko wymyśliłam. Pa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Seba_z_osiedla
Lala, mowie Ci, zostaw tego pacana, widac, ze nie ma pojecia o modzie... U mnie wszystkie ciuchy maja wyrazny znaczek i ja sam jestem oryginalny, bo mam blizne po pempkiem jak z logo "NIKE". Dam Ci obejrzec jak pojedziemy na przejazdzke moim BMW. Do zoba!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adidasia prawdziwa
Wszystkie adidasie od 8:00 włącznie to podszywy! Co do BMW to właśnie mój chłopak nie ma a namawiam go bo mieć BMW to też cool a on jeździ peżotem i mnie to też denerwuje. Zastanawiam się ultimatum, że albo w przyszłym roku będzie mnie woził MBW albo się rozstajemy. Ja się uważam za dziewczynę na poziomie i niestety ale pewnego poizomu wymagam też od chłopaka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adidasia prawdziwa
chcę sobie na czole wytatuować napis "Adidas" prawda, że to mądre i cool ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jesteś dziewczyną na poziomie, a ubierasz się w lumpeksach i wystawiasz metki żeby ktoś widział, że masz firmowy t-schirt. niE MOGE PO PROSTU;!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adidasia prawdziwa
jestem na poziomie bo uważam, że napis jest w życiu najważniejszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adidasia prawdziwa
jeden chłopak w galerii popatrzył na moją metkę od bluzy, myślicie, że mu się spodobałam???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pszystojńak  z galeri
wczoraj w galeri widziałem parę fajnych metek, ale kolega mnie ostrzegł, że to z lumpeksu, a fuj, kaszaloty nie są w moim typie. ja sobie cenie tylko metki nówki. dziewczyna musi być ładna, bez metki nie jest cool.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chinatownik
tanio sprzedam każdą ilość oryginalnych metek. dorzucę w gratisie kilka napisów na dropsach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A od kiedy to Adidas i Nike są jakimiś drogimi markami ? hehe przecież to zwykłe sportowe sieciówki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chinatownik
robione w Chinach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Seba_z_osiedla
Pezotem? co za ciec, taka laseczka jak Ty zasluguje na cos wiecej, wiesz czego chcesz od zycia malenka... Zostaw tego leszcza nie jest Ciebie wart... Jeszcze jakby od biedy Twoja d**eczke audi wozil, ale wozac dziewczyne francuzem koles powinien zapomniec o francuzie od panienk, hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×