Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Moje dziecko i mój nowy partner

Polecane posty

Gość gość

Witam, Rok temu odeszłam od męża alkoholika.Syn ma 3 latka i szaleje za ojcem.Spędzał u niego każdy weekend,ale nagle mężowi się odwidziało i nie zabiera już syna do siebie twierdząc,że zaczyna nowe życie.Niedługo po rozstaniu spotkałam swojego obecnego partnera.Jest ciepły,odpowiedzialny i chciałby zastąpić mojemu dziecku ojca.Sam jest po rozwodzie i ma 16-sto letniego syna,z którym ma świetny kontakt i jest dobrym tatą.Chciałby,żebyśmy stworzyli rodzinę,tym bardziej że mąż chce wyrzec się dziecka.Czy jest tu ktoś,kto stworzył nową rodzinę po rozwodzie?Jak przygotowaliście na to swoje dziecko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
namówiłam synka by w niedzielę gdy pójdzie do ojca zaniósł mu grzybki [specjalnie na tę okazję przygotowane przeze mnie]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zaczyna się, idiota się obudził 💤

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gdzie znalazłaś idiotę chętnego na babę z bachorem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wcale nie idiota jestem zgrabna , ładna więc i sex ma ekskluzywny. poznałam go w autobusie , biletu nie miałam i zaprosiłam go do domu po dowód... w domu już mojego dokumentu nie chciał i został....dostając dowód miłości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jesteś j********m pryszczersem siedzącym tu całymi dniami 🖐️ Napieprzałbym cię metalowym prętem aż byś spuchł!😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy jest ktoś kto mógłby odpowiedzieć normalnie?bez robienia sobie żartów?napisałam tu w nadzieji na poważne odpowiedzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dlaczego nie nazywasz rzeczy po imieniu,twój nowy jak to nazwałaś "partner" jest po prostu twoim konkubentem,czyli stanowisz teraz podstawową jednostkę patologiczną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja piertolę :D Masz pecha, bo akurat trafiłaś na samych idiotów :D Ale nie zawsze tak jest. Wpadnij później, to się ktoś trafi. Ja nie mam takich doświadczeń, ale przecież takie rodziny istnieją, to jest możliwe. Jedno jest pewne, że musisz mieć dużo cierpliwości do dziecka, bo przecież ono ma ojca, pamięta o nim, bez względu na zachowanie tegoż ojca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mąż dziś powiedział że on nie chce dziecka.ze mam go sobie wziąć i więcej go na oczy nie chce widzieć.jak ja mam to dziecku wytłumaczyć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×