Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Muszę szybko schudnąć ; (

Polecane posty

Gość gość

Dziś dowiedziałam się przypadkiem,ze mój facet planuje mi się oswiadczyc.niedawno kupiliśmy sobie wycieczkę na weekend majowy i jestem w 99% pewna,ze właśnie wtedy nastąpi ten moment. Zawsze marzyłam o tym by być szczupła.. postanowiłam,ze ten dzień to będzie moja wyrocznia.. do maja muszę schudnąć ok 25 kg. Myślicie,ze uda mi się osiągnąć ten cel? Potrzebuje grupy wsparcia. Ktoś chce się dołączyć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja chętnie dolacze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj. Do maja de facto 4 miesiące – musiałabyś więc chudnąć w tempie 5-6 kg na miesiąc. To zdecydowanie zbyt szybko! Zrujnujesz sobie w ten sposób zdrowie, a prawdopodobnie po weekendzie majowym padniesz ofiarą efektu jojo. Zacznij jeść zdrowo, możesz spróbować jakiejś diety, przede wszystkim zacznij też ćwiczyć. Musisz zmienić wiele nawyków – bez tego nie zdołasz utrzymać prawidłowej wagi. Pamiętaj też, że nie będziesz w stanie od razu wykonywać forsownych treningów – ciało musi przyzwyczaić się do wysiłku. Spróbuj może orbitreka – angażuje wszystkie partie ciała, na początek wystarczy 20-30 min co drugi dzień, później intensywność możesz stopniowo zwiększać. Porady jak ćwiczyć znajdziesz tutaj: http://www.abcfitness.pl/jak_cwiczyc_na_orbitreku.html Jeżeli masz jeszcze jakieś pytania – pisz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×