Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

myslicie, ze zloty pociąg naprawdę zostal odnaleziony?

Polecane posty

Gość gość

dziwne, ze jeszcze go nie pokazali na co oni czekają?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A po co maja pokazywać, podobno znalezli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pociąg caly sklad zajmuje wiele miejsca. zasypany skalnym gruzem, przez co ciezko sie dostać. jesli z dostaniem sie ciezkim sprzetem nie było by az takiego problemu, pozostaje kwestia zaminowania minkami ^^ Zresztą ten pociag to same problemy bedą go rozkradać po kawalku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
myslicie ze jestes prosta osobka i twoje wyobrazenia ograniczaja sie do garnka zlota na koncu teczy i owszem w tym sensie to nie bedzie "zloty pociag"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
już ktoś odpowiedni dawno na tym łapę położył, teraz tylko specjalnie szum robią że go niby szukają, a on juz jest dawno znaleziony. Teraz ten szum będą dalej ciągneli przez pare tygodni a potem powiedzą, że niczego nie znaleziono, że ci informatorzy którzy niby wiedzą gdzie to jest, tak naprawdę nie wiedzieli tylko chcieli się zabawić i zrobić sobie jaja Co ty myślisz? na jakim ty świecie i przede wszystkim w jak debilnym państwie żyjesz, że sądzisz, że może być inaczej? Na co ty liczysz, że wyciągną to złoto i rozdzielą kase na 38mln Polaków czy co? Jakby tak faktycznie było to żydostwo już by sie dawno upominało o ten pociąg, a oni jakoś nic nie mówią. Mówią! ale po cichu, wszystko będzie załatwione zakulisowo, a prosty lud nic nie będzie wiedział

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pytam bo dla mnie cala ta sprawa jest intrygująca. to oni juz zaczeli szukac, sprawdzac? bo ponoc poki co tylko pilunują. ponadto oglądałam dokument mówiący o tym, że w pociągu mają się znajdowac dokumenty itp a złoto z Wrocławia to calkiem inna historia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość 13:54 nie rzucaj się do mnie. pytam bo mnie to interesuje, niczego nie oczekuję, wiem, że nic nie dostanę. A Żydzi już się odezwali, że Polska powinna im za pośrednictwem tego znaleziska zrekompnesować Holocaust

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a co ma Polska do holocaustu? do szwabów niech k***a idą po kase żydy z***bane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sama jestem w szoku ale czytajcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość król Europy
Holokaust miał miejsce w Polsce, obozy zagłady znajdowały się w Polsce, więc to Polska ponosi za to odpowiedzialność. Chyba prościej się tego nie da wytłumaczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie mogę wkleić linku bo uznany jest za spam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
http://natemat.pl/153067,zloty-pociag-rozgrzewa-emocje-w-nowym-jorku-swiatowy-kongres-zydow-sugeruje-ze-tym-skarbem-polska-powinna-zaplacic-za-holocaust

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może i obóz znajdował się w Polsce i na naszej ziemi się to działo ale to Niemcy przyłożyli rękę do zagłady, My sami byliśmy w niewoli. Wczoraj oglądałam "Tajemnica Westerplatte" i cieszę się, jestem ogromnie wdzięczna, że przyszło mi urodzić się i żyć w wolnej Polsce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość thx84
Zapłacić za holocaust :D My nie nabywaliśmy takiego towaru, jak holocaust, więc nie musimy za niego płacić. Bezczelność tych Żydów (mam na myśli TYCH nowojorskich Żydów, którzy cyklonu b, nie powąchali) jest niesamowita. Mają w pogardzie prawdę, prawo byle zarobić dużą kasę. Potem się będą dziwić, że stereotyp Żyda lichwiarza, który gardzi gojami, nadal jest silny. Jest i będzie, jeśli tak się będą zachowywać tak znaczące instytucje, organizacje żydowskie. Niemcy ich tłukli bez opamiętania, ale już im to zapomnieli, bo za każdego żydowskiego trupa, Niemcy zapłacili. Teraz pora na polskie świnie, które jeszcze nic nie zapłaciły. Jeśli Polska się ugnie, to będziemy mieli przesrane już na dziesięciolecia, bo to będzie znaczyło, że można nas okradać jawnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w latach 1970 pamietan jak dziadkowie mi mowili ze niemcy wroca ,na ziem zach ,dlatego ludzie nie dbali o po niemieckie dworki ,domy,pamietam jak mowili o straznikach w g.sowich ,pociagi bo jest ich kilka powinni wydobyc ,zrobic serial ,wydac ksiazki ,zrobic muzeum dla regiony to promocja i praca caly kompleks Reise jest ciekawy powinien byc wreszcie odkopany i udostepniony ale niemcy nie chca ujawnienia swych tajemnic ,szkoda .Niemcy ,rosja ,szwedzi za wojny nie zaplacili Polsce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zaraz i rumunii będą chcieli położyć ręke na pociągu by zrekompensować im jakieś krzywdy i kilka innych narodów :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja z kolei pamietam jak do mojego domu rodzinnego przyjechali jego dawni niemieccy właściciele. Niby popatrzeć, porobić zdjęcia. Pamiętam, że w ogródku czy w piaskownicy wykopywałam kawałki filizanek, sztucce i inne przedmioty. Gdy im o tym powiedziałam to mi odpowiedzieli, że Niemcy tak robili bo wiedzieli, ze jeszcze tu wrócą więc po co mieli wszystko zabierać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A Żydzi pod względem tych swoich roszczeń przechodzą samych siebie, ponadto każdą odmowę, każdą niewygodną wypowiedź w ich stronę od razu nazywają antysemityzmem i robią z siebie ofiary. ktoś z komentatorów tego artykułu dobrze napisał, że antysemitą są ci, których żydzi nie lubią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość thx84
Praktycznie do przełomu lat 60/70 ludzie siedzieli na walizkach na Ziemiach Zachodnich. To prawda, tak było i nie ma się co dziwić. Niemcy nie wrócą, tak jak sobie wymarzyli ci, którzy musieli stąd odejść. Ale jako polityczna i ekonomiczna siła, to i owszem, to się przecież teraz dzieje. Oni nie chcą tych ziem, bo nie byliby ich w stanie zagospodarować, ale zarządzać Polską jako całością, to bardzo chętnie. Albo zaczniemy się stawiać i to bardzo mądrze, albo zginiemy marnie. Ten pociąg, jeśli jest tam coś wartościowego, będzie miarą naszych umiejętności i woli. Wiem, że jeszcze rządzą durnie, złodzieje i tchórze, ale może nie zdążą tej sprawy skopać, przed zmianą władzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Już Niemcy i Rosja wyciągają ręce po ten pociąg. Obawiam się, że ten pociąg jeśli jest to okaże się poważną kością niezgody

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ludziom to już w ogóle odbija... założyli na facebooku kilka stron poświęconych temu pociągowi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość thx84
Zgadza się, że przechodzi to wszelkie pojęcie, ta ich arogancja. Nie są za to odpowiedzialni wszyscy Żydzi, są nawet tacy, którzy nazywają ten problem po imieniu, jak Norman Finkelstein, który napisał słynną już książkę "Przedsiębiorstwo holocaust", gdzie napisał wprost, że poważne żydowskie organizacje, środowiska w sposób cyniczny, w pełni świadomy wykorzystują tragedię narodu żydowskiego do zarobienia wielkich pieniędzy. Jak potem mówił, stracił wielu znajomych, bo napisał gorzką prawdę. Dlatego właśnie tak bardzo jest potrzebna polityka historyczna, by mówić głośno i skutecznie, że to nie Polska, nie Polacy są odpowiedzialni za zagładę Żydów, że wręcz Polacy i podziemne państwo, ratowali Żydów, na miarę skromnych możliwości. Trzeba kręcić o tym film, ale nie jakieś pokłosia i Idy, tylko takie, gdzie Polak będzie ukazywany jako postać szlachetna, co zresztą patrząc sumarycznie na wojenne losy, było prawdą. Dość już tego samobiczowania za winy obcych morderców, rasy panów. Bo jak to dłużej potrwa, zrobią z nas, nie tylko morderców, ale i DZIADÓW.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość thx84
Nie należy się bać KONFRONTACJI. Polityka wymaga świadomości celów, odwagi i konsekwencji. Na jakikolwiek suwerenny polski gest, ciągle w samej Polsce odpowiadają medialne mendy, że to jest "machanie szabelką". Nic nie możesz zrobić, bo nie warto, bo i tak nie masz racji, a nawet jak ją masz, to siedź cicho, bo ciebie zniszczymy. Polaku pamiętaj, że wysoką cenę za swoje miejsce na Ziemi zapłaciłeś. Chcesz je teraz darmo oddać? Nieważne co tam jest. Ważne, że jest na terytorium RP. To powinno polskiemu rządowi wystarczyć, żeby powiedzieć, SPIERDALAĆ.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ha ha ha,pociąg,bu ha ha ha,jaki złoty pociąg?za dużo bajek czytaliście w dzieciństwie i teraz koszmary macie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mialam znajoma ktora mieszkala w polanicy miala gosp .rolne po latach sprzedala je i przeniosla sie bala sie powrotu niemcow ,trudno mlodym zrozumiec lata 70 w polsce zyly osoby pamietajace wojne to byl komunizm ,2 programy w tv

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polska odpowiedzialna za to ze byly obozy zagłady? Co ty p********z glupku(post wczesniej duzo) p********z jak połamany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U polskich sasiadow w muzeach sa polskie skarby ukradzione Polsce przez Szwedow ,Rosjan ,Niemcow , /polska nie otrzymala od nich odszkodowan za wojny /Litwinow ,Ukraincow ,Bialorusinow ,na Litwie ,ukrainie Polacy sa przesladowani ,na Bialorusi polacy maja dosc dobrze .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EVEVEVEW
Myślę że owe złoto znajdujące się w zaginionym pociągu zostało wytworzone z rtęci gdyż istnieje prawo alchemiczne zamiany pierwiastka w inny pierwiastek. Ktoś wymyślił bajkę o zaginionym 'złotym pociągu' podczas II wojny światowej, a Wy w nią uwierzyliście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×