Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

na czym oblaliscie swoj pierwszy egzamin na prawo jazdy?

Polecane posty

Gość gość

na czym oblaliscie swoj pierwszy egzamin na prawo jazdy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na niczym idiotko, za pierwszym razem wszystko zdane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sama jesteś idiotką bo się udzielasz gdzie nie ciebie się pyta. wypiertalay bladzio która nie potrafi nawet ze zrozumieniem przeczytać pytania 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
obys nie zdała do konca zycia suko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
stanąłem o metr za blisko przed znakiem stop, wg niego powinienem podjechać ciut bliżej... stanąłem przed stopem, puszczam jadących, przejeżdżam przez skrzyżowanie, myślę sobie udało się to jedziemy dalej ciekawe gdzie teraz mi karze jechać, a on mi piertoli proszę zjechać na bok egzamin zakończony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
@ gość dziś obys nie zdała do konca zycia suko x zdychaj kvrwo w meczarniach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
@gość dziś akurat przy skrzyzowaniach staje sie zazwyczaj za znakiem stop, przy linii. wiec nie dziwne ze nie zdales egzaminu jesli stanales na skrzyzowaniu przed znakiem stop bo nie stanales na miejscu, z ktorego widocznosc na skrzyzowanie byla najlepsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co za bydło niemiłe, pewnie nawet nie stali koło auta egzaminacyjnego, tylko obrażają na forum. Mnie oblał za ruszanie z ręcznego za pierwszym razem, za szybko puszczałam sprzęgło i zdechł. Zdane za 4 razem, w maturalnej klasie. Za pierwszym zdały tylko 3 osoby z klasy, a wszyscy robili prawo jazdy zaraz po 18

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na łuku :o normalnie paraliż :o aż się boję podchodzić drugi raz z takim stresem :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie uczcie sie łuku na pachołki tylko na linie,2 x oblałam łuk bo inteligentny instruktor mnie uczył ,jak drugi pacołek będzie w połowie drzwi,obrót etc. Potem wziełam 2 h jazdy na placu i mnie inny instruktor szybciutko nauczył łuku na linie.Zdałam.potem gadałam z wieloma osobami i większosc oblewajacych łuk była uczona na pachołki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na niczym :D egzamin zdany bez problemu.. normalnie brawo ja :D wszystko dzieki mojej szkole nauki jazdy http://autojar.pl/ i panu Kamilowi.. szkola na medal.. profesjonalizm pierwsza klasa. pzdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×