Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość fsfqerwtgg

Na tej diecie schudłam 20 kg w miesiąc

Polecane posty

Gość fsfqerwtgg

Mój internista zabronił mi jeśli soli i rzeczy, które w znacznym stopniu się z niej składają, gdyż zaczynało robić mi się wodobrzusze czyli zbierać woda w brzuchu. Schudłam pierwsze 10 kg samej wody i toksyn w tydzien, a potem co kilka kg w kolejne. Mogłam jeść słodycze normalnie, nie miałam jakiegoś specjalnego jadłospisu i wyznaczonych godzin jedzenia, po prostu wypisane produkty niezawierające soli. Trochę męczące bo sosy i zupy tak naprawdę nie miały smaku ale można się przyzwyczaić, najważniejsze, że nie ma po niej efektu jojo. Chcecie coś jeszcze wiedzieć ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość noeemix
dawaj co konkretnie jadlas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość he he rsdfhj...
Pewnie nic:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fsfqerwtgg
należy pamiętać iż jedzenie dużej ilości soli jest tylko przyzwyczajeniem więc to normalne, że nic nie będzie nam na poczatku smakować, ale potem łatwo odkryć że równe dobre są na śniadanie np. świeże warzywa z przyprawami zamiast soli, czy ogórek zamiast ketchupu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fsfqerwtgg
to nie jest aż taka tragedia, można pić kawy, różne herbaty albo soki owocowe, one też nie mają soli, białe pieczywo zastąpić np. wasą (nie polecam ryżowych z uwagi na dużą ilość soli) mięso wieprzowe, steki, mleko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fsfqerwtgg
nie jest bardziej skomplikowana niż dieta liczenia kalorii, wystarczy zamiast na kalorie- patrzeć na sód i potas (niekiedy piszą ile jest g soli) i wybierać te z najmniejszą ilością, dobre też są orzeszki ziemne w łuskach, ziemniaki (no właśnie, ziemniaki ale nieosolone czyli głównie dla mnie były ohydne :D po kilku tygodniach stały się przysmakiem) ale ze mnie gapa, matiasa właśnie nie jeść bo ma dużo soli, polecam inne świeże rybki, unikamy serów i wędlin

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co jadłaś przez ten miesiąc?Np na sniadanie, obiad, kolacje? Duzo mialas wypisanych tych produktów bez soli?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fsfqerwtgg
produkty jakie zalecił mi lekarz były to te które można kupić na wagę w sklepie czy też na sztuki, a te pakowane musiałam sprawdzać sobie sama, co na początku jest trochę męczące ale to kwestia czasu, teraz choć nie jestem na diecie to z przyzwyczajenia zawsze zajrzę :D jadłam różne rzeczy, nie miałam jadłospisu, moja waga początkowa do wzrostu 160 to 68, po kuracji 48

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fsfqerwtgg
phoeniks na głodówce chudniesz max 5 kg, bo nic nie dostarczasz organizmowi który się broni i nie daje za wygraną, tak można tylko się wyniszczyć, a sól to biała śmierć, przyznasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fsfqerwtgg
Max Zander vel Klaun przecież tłumaczę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to, że Tobie pomogła ta dieta nie znaczy, że innym przyniesie takie same efekty. Jak sama powiedziałaś, Tobie lekarz zalecił wyeliminowanie soli innym może zalecić eliminację białka....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale np co sniadanie pomidor kolacja marchewka cos podobnego nawet wiecej ale z warzyw tak a owoce tez mozna jesc :) pozytywnie pozdrawiam :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewaht73
Jest bardzo dużo środków na odchudzanie, ale które działają? Nieliczne z nich. W miarę wiarygodny ranking działąjących można zobaczyć tutaj: http://moczdrowia.pl/chudnij/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Te wasze nadwagi to pikuś jeśli ktoś ma 20 30 kg nadwagi to jest to problem a nie wzrost 160 waga 68 . Śmiech na sali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×