Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość chcę_pływać

Najlepszy basen w Poznaniu?

Polecane posty

Gość chcę_pływać

Pomocy! Chcę chodzić na basen 2-3 razy w tygodniu, ale mój facet twierdzi, że to zbyt niezdrowe dla mojej skóry - chlor, no i te wszystkie grzyby... Spytałam brata o zdanie, bo facet może być po prostu zazdrosny, a on to samo, że syfa można złapać :/ Jest w Poznaniu jakiś basen, na którym nie panuje zaraza? Ciekawostka - moja koleżanka brzydzi się basenami, a grzyba dostała w jeziorze... O tyle dobrze, że wiem, że nie przyniesie go na basen, ale może faktycznie to zbyt duże zbiorowisko bakterii. No ale pływanie to najzdrowsza aktywność dla pleców.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upupupupuuppppuuup
upupupupuuppppuuup

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja chodzę do Aquapos w Poznaniu , bardzo lubie taka formę aktywności, czasami chodzę popływać, a czasami na aqua aerobic, bardzo fajnie ta, własnie prowadzą :) wiem, że ,można tam tez ponurkować :D może kiedys tego też spróbuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dienka
Ja chodzę do Fitswim na Górnej Wildzie - nie dość, że czynni od rana, więc mogę sobie wskoczyć popływać przed pracą, to na dodatek zazwyczaj nie ma u nich jakichś tłumów, bo są nieco schowani. Tak więc nawału dzieciaków czy szarżujących nastolatków, jak na Termach czy na Chwiałce nie uświadczysz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martyna_W
zgadzam się w 100% z dienką ze względu na to że pływalnia znajduje się trochę w głębi to nie ma tam tłumów, i można sobie bardzo "luźno" popływać i się odprężyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×