Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Sandra5689

Najstraszniejszy film jaki oglądaliście?

Polecane posty

Gość Sandra5689

Prosze o podanie tytułu :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Van Zann
Klan

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olololooooooooooooooo
Titanic, był naprawdę straszny i już po 20 minutach nie mogłem wytrzymać, ale siostra mnie zmusiła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GorąceSłońce9999
Paranormal Activity- obejrzałam, żałuję, nie obejrzę drugiej części.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sandra5689
Klan jest dla ciebie straszny? Ale się naśmiałam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Van Zann
jest straszny, bo takich strasznych pierdół, jak w Klanie to chyba nigdzie nie ma 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Blair Witch Project ale to było bardzo dawno temu, kiedy byłam jeszcze bardziej wrażliwa na takie rzeczy, a od tego czasu wiele horrorów się widziało, więc pewnie już by tak na mnie nie zadziałał :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystkie filmy o egzorcyzmach i szatanie. To najbardziej mnie przeraża,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dhttjyfujmyum
bez litości, klinika, motel, ostatni dom po lewej, delikatna, ring, sierota, nieznajomi, klątwa, droga bez powrotu, teksańska maskara..., wzgórza maja oczy, statek widmo, wioska przeklętych, dom woskowych ciał, trzynaście duchów, amityville, hostel, nieodebrane połaczenie, p2, ruiny, - to moje ulubione, tak na prawdę żadnego filmu się nie bałam jak do tej pory, no może na DELIKATNEJ miałam mały dreszczyk ale trzeba oglądac nocą, samemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 324214124
tak na serio to do dzis najbardziej boję sie klasyku- Omena, może dlatego że go widziałam jak miałam 9 lat... Ale jakbys chciała zeby cos polecic, to z ostatnich mnie wystraszył raz po raz pierwszy od lat, film "The Pact"/ Ring był tez na bp zysokim poziomie, ale to wszyscy znają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ruiny to nie horror, ale ciekawy film... przyrodniczy? Przygodowy? :P Jeśli chodzi o horrory, to lubię, ale boję się w sumie wszystkich. Mogę polecic Amityville i Omen, przestraszyły mnie najbardziej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomaraczowa 24444444444
to zalezy.. Alien 1, Coś, i Rec 1 w kinie. najstraszniejszy to nie tylko denny horror naszpikowany straszakami..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kremooweczka
Tak jak wyżej, chciałabym kiedyś się zebrać i obejrzeć Amytiville jeszcze raz, ale strasznie się na nim bałam. Generalnie japońskie horrory są też przerażające.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amityville jest japoński? :P O, przestraszyła mnie też Klątwa, o wiele straszniejsza niż n=inne filmy tego pokroju.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomaraczowa 24444444444
są, ale wszystkie są na jedno kopyto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tam całe życie oglądam horrory- te kiedyś przerażały bardziej, może dlatego, ze człowiek był młodszy... Z nowszych: "The Shutter" ("Widmo"), "Delikatna", w kinie "Rec" robi wrażenie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kremooweczka
Melissandre, jasne, że nie jest. Dlatego napisałam, że japońskie "też". Co wyklucza Amytiville :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 324214124
Mnie juz zadne nie przeraza, widziałm wszystkie chyba , te co wymieniacie tez, po kilka razy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość manio ciekawski=)
Dla mnie też Titanic. To było coś potwornego. A do tego długi jak knaga żyrafy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 324214124
jedno ci mnie dziwi, to nie wiedziałam, ile osób jest amatorami horrorów... bo tu chyba najcześciej ludzie pytają o horrory, zawsze myslałam, że mało kto je lubi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
'jedno ci mnie dziwi, to nie wiedziałam, ile osób jest amatorami horrorów... bo tu chyba najcześciej ludzie pytają o horrory, zawsze myslałam, że mało kto je lubi' chyba wręcz przeciwnie, wydaje mi się, że więcej osób woli horrory od np. melodramatów:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość rozsądek walczy
Przerażające nie są filmy o egzorcyzmach i szatanie, tylko fakt, że dotąd wmawia się ludziom, że egzorcyzmy są realne, szatan naprawdę istnieje. Polecam książkę A. Kępińskiego "Schizofrenia" - przypadki "opętania". Zawsze można wcisnąć kit, że "opętany" mówi w starożytnym języku - trudno żeby pod ręką być np specjalista od staroegipskiego czy aramejskiego, skoro takich na palcach policzyć (siedzą na uniwersytetach a nie plączą się między oszołomami).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moda na Sukces i M jak mdłość i Nudny Szpital czy jakoś tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×