Odpowiedz na ten temat

Nękają mnie z firm windykacyjnych

• gość 2017.09.14 [09:50]
    Cześć! Mam dość duży problem - jestem nękany przez firmę windykacyjną w sprawie nie swojego długu (kilkukrotnie mówiłem, że nie jestem osobą której poszukują, a oni mimo to dzwonią). Jak rozwiązać ten problem? Firmą, która stosuje tego typu praktyki jest GETBACK!
  • gość 2017.09.14 [09:55]
    Getbank smiech.gif , im tam chyba płaca za wydzwanianie do kogo się da w ciemno, tez nękali mnie za długi obcej osoby. Nie wiem co mozna zrobić bo każdy kto ma z nimi problemy, nie dogadał się z nimi. Ja zmieniłem nr tel. i mam wreszcie spokój.
  • gość 2017.09.14 [10:01]
    Najlepsze jest to, że pojęcia nie mam skąd mają mój numer. Może warto wysłać jakieś pismo z pieczątką adwokata? No dzień w dzień mam telefon - i to jeszcze z różnych numerów dzwonią chamy!
  • gość 2017.09.14 [10:06]
    No miałem tak samo, dzwonienie od 7 rano do 22 nawet niekiedy, łącznie z weekendami. No chyba pajacom tam się nudzi. Na poczatku odbierałem i tłumaczyłem że to nie ja, potem nie odbierałem, ale tel ciągle dzwonił. Z kretynami się nie dogadasz, zmień numer będziesz miec spokój.
    A mój numer podobno tamten gośc podał w banku jako kontaktowy, no i trafiło na mnie.
    Poczytaj w necie ile ludzi na te firmy windykacyjne psioczy.
  • gość 2017.09.14 [10:08]
    Rozważę chyba podanie ich do sądu - mam środki, więc dlaczego nie? Nie chcę żadnego zadośćuczynienia, ale jak zapłacą jakąś karę może przestaną tak robić usmiech.gif .
  • gość 2017.09.14 [10:13]
    Spoko próbuj, trzymam kciuki, chociaż wątpie czy to coś da, bo..... nawet jak getback się wycofa, to twój nr tel, zostanie przekazany kolejnej firmie windykacyjnej i kolejnej. Czyli kolejne miesiace, lata wydzwaniania i tak się bawicie w kotka i myszkę.
    Mnie już pod koniec miały 4 firmy windykacyjne ale od getbacku się zaczęło.

Odpowiedz na ten temat

Trwa ładowanie...