Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Studzia

nie odezwał się wczoraj

Polecane posty

pewnie był zajety swoją najnowszą zdobyczą - kobieciną w średnim wieku po dwóch porodach. Ale mnie to wneerwia :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Studzia jak psychicznie potrafisz sie przekonać, żeby nie uprawiac seksow i masturbacji, bo ja może i mogę sie nie masturbować, ale jak gram w gierke albo słucham dobrej muzyczki to zaraz mnie chcica bierze i nie wyrabiam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moon pisze sam ze soba,co za k***a dekiel :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ten debil ma tu znacznie więcej projektów 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojeeeebalam na razie tylko paznokcia kciuka prawej ręki :classic_cool: Jahlthber ja staram się o tym nie myśleć. Choć to ciężkie. Tłumacze sobie tylko ze to szatan mnie namawia. Modlę się też dużo w tym do Michała Archaniola żeby odpedzic zle duchy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mało Ci brakuje i jeżeli się w porę nie opamiętasz, to jeszcze moment, a przez faceta staniesz się jedną z sióstr ze zgromadzenia sióstr Maryi niepokalanej, Marianki :classic_cool: Nie idź tą drogą, głupcze! Nie przez faceta! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zapewniam Cie ze to nie przez niego :) on nie miał nic wspólnego z moją przemiana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeżeli dzięki tej duchowej przemianie czujesz się lepiej to kontynuuj, pamiętaj jednak, że wszystko co było/jest w Tobie najciekawsze miało/ma szatan na drugie imię :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie by chui strzelil jak mialbym się modlic do jakiegoś archanioła :O. Ja kiedy sobie gram w gre i jest dobrze i słucham muzyczki to wtedy mi się dziwne myśli seksualne pojawiaja, i już nie wyrabiam psychicznie... :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Studzia dziś Tak sądzisz? :classic_cool: Może masz rację... w przyszłym tygodniu będę na wiosce, tam zupełnie anonimowo otworzę się na Jezusa, odwiedzę kościół i poddam spowiedzi po 20 latach duchowej stagnacji. :classic_cool: Skoro Tobie pomogło, to kto wie... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wkrótce będę pisać swoje świadectwo uzdrowienia duchowego, a dziś napiszę list z prośbami do św. Józefa :) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czyli będziesz prosić św Józefa o dobrego męża? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do mnie też się nie odezwał, więc witaj w klubie :( Właściwie to nie wiem czy kiedykolwiek się eszcze odezwie, wiec smutno mi, dzisiaj ryczałam i w ogóle... Nie jestem małolatą, mam 25 lat, ale zależało mi na nim, to strasznie boli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Studzia ale cóż może być ważniejszego od miłości i założenia szczęśliwej rodziny? Pan Bóg tego właśnie dla nas chce :) byśmy byli szczęśliwi w miłości :) nie proś o zemstę dla swojego byłego, nie proś o rzeczy materialne bo to nie ma sensu, Pan Bóg tylko miłością obdarowuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale Ja nie proszę o łaski dla mnie :) Jedyna prośba, która dotyczyła mnie to było naprawienie i uzdrowienie relacji z exem. Była taka burza między nami, że ciężko było w ogóle mówić o jakimkolwiek porozumieniu. Po ludzku nie dało się z tym nic zrobić. Jednak dla Boga możliwe jest wszystko ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×