Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

niesmaowity ból pleców

Polecane posty

Gość gość

Witam! Mam bardzo silne bóle pleców w dolnym odcinku kręgosłupa. Czy ktoś może polecić mi jakiś zestaw krótkich ćwiczeń? Czy to w ogóle ma sens?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Joga kundalini, kołnierz galwaniczny, Nuklofen, zastrzyki przeciwzapalne, słońce, kąpiele w uzdrowiskach z siarką;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a jeżeli jest to skolioza? Jakiego typu są najlepsze ćwiczenia na takie schorzenie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
próbowałeś ćwiczeń? wiem, że to może wydawać się niewykonalne, ale naprawdę warto choć spróbować pilatesu czy jogi - oczywiscie z instruktorem. Wiem ,ze sa organizowane takze wyjazdy z jogą - wtedy masz wiecej czasu z instruktorem, wiec moze pomoc ci dostosowac cwiczenia do twoich potrzeb http://www.wczasy-joga.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ćwiczenia są ważne jednak czasami same ćwiczenia nie pomogą a przynajmniej nie szybko. Pomocne bywają takze masaże. Jednak codzienne chodzenia na masaż to jednak dość spory wydatek. Dlatego ja wydałam jednorazowo sporo pieniędzy ikupiłam łóżko hot stone. Teraz codziennie robie sobie masaż i to nie tylko pleców ale także nóg i przedniej części ciała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też polece łóżko hot stone moja teściowa ma takie i bardzo sobie chwali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×