Odpowiedz na ten temat

Nigdy nie dam zarobić żadnej rodaczce

• gość 2017.05.19 [18:31]
    Ginekolog, fryzjer, stomatolog, lekarz tylko facet. Po pierwsze kiedy trzeba było żeby jakiś lekarz czy fryzjer przyszedł do mojej chorej matki, tylko facet się zdecydował i nie robił problemów. Facet potrafił przyjechać z drugiego końca miasta a baba z klatki obok nie była w stanie, księżniczka. Nawet za grube pieniadze. Po drugie jak widzę te tepe, zarozumiałe dzidy to w życiu nie dam im ani centa. Antypatyczne, pozbawione empatii , aroganckie, zarozumiałe babska. Nigdzie takich nie ma ani w Niemczech, ani we Francji nawet w Rosji nie ma tak bezdusznych pyszałkowatych bab myślących tylko o swojej d***e. Faceci są bardziej ludzcy niż te k***y
  • gość 2017.05.19 [18:33]
    Acha,i na podstawie jakies sytuacji z sasiadka oceniasz inne Polki?Ty jestes taka glupia od urodzenia czy to nabyte?
  • gość 2017.05.19 [18:35]
    Dlatego na swojego partnera życiowego wybrałeś pana Stanisława z Radomia lapka.gif
  • gość 2017.05.19 [18:37]
    Już jakaś chamica się odezwała. Na podstawie dzesiątek bab, do ktorych dzwoniłam.
    I jeszcze kłamią że nie można badać w domu. Jakoś facet potrafił przyjechac z całym sprzętem
  • gość 2017.05.19 [18:40]
    Mam nadzieje że wszystkie zbankrutują, że zastapią je wykształcone Ukrainki i muzułmanki.
  • gość 2017.05.19 [18:42]
    Moze faceci jednak kochaja wlasne matki a kobiety je lekcewaza, ale Ty przeciez-nie.
  • gość 2017.05.19 [18:45]
    Dlaczego predzej znajdziesz ludzkiego faceta niż babę? A podobno takie wrażliwe na krzywdę, chyba tylko swoją
  • gość 2017.05.19 [18:51]
    Bzdura ja znam mnóstwo wspaniałych kobiet i facetów bez serca , może sama jesteś dla kobiet chamska a facetom w tyłek wchodzisz ? Dużo jest takich kobiet , więcej wiary w ludzi i mniej zawiści
  • gość 2017.05.19 [18:53]
    Tak są wspaniałe jak nic od nich nie chcesz. Ale konkurencja predzej czy późnien je wykosi. Kwestia czasu, dzisiaj się liczy nowoczesne podejście, mobilność, otwartosć.
    One myślą że jak bedą chamskie to im się firma rozwinie, idiotki
  • gość 2017.05.19 [18:53]
    gość dziś [18:33]
    Acha,i na podstawie jakies sytuacji z sasiadka oceniasz inne Polki?Ty jestes taka glupia od urodzenia czy to nabyte?
    x
    dokładnie
    x
    gość dziś [18:40]
    Mam nadzieje że wszystkie zbankrutują, że zastapią je wykształcone Ukrainki i muzułmanki.
    x
    Uważaj jak ci muzułmanka bedzie pracowała smiech.gifsmiech.gifsmiech.gif Oni nie mają czasu pracować bo muszą sie 5 x na dzien modlic i płodzić po ośmioro dzieci. Wpis na poziomie gówniary z gmnazjum.
  • gość 2017.05.19 [18:55]
    Co do chamskich facetów to faceci są chamscy jak im się w życiu nie powiodło a polskie baby są na odwrót. Im lepiej im się powodzi tym są bardziej chamskie, ale to kwestia czasu.
  • gość 2017.05.19 [18:55]
    I właśnie po twoim nastawieniu autorko widać ze wina ewidentnie leży po twojej stronie oczko.gif problem tkwi we wszystkich tylko nie w tobie ? Sama siejesz nienawiść a później zbierasz tylko to co sama zasadzasz
  • gość 2017.05.19 [18:57]
    Nam bardzo dobrą ginekolog muzułmankę. Wszystko wytlumaczy, nie robi łaski, jest miła.
    Ma ogromną wiedzę nie mysli schematami. To jedyny wyjatek wiec nie mogę się doczekać konkurencji na wiekszą skalę.
  • gość 2017.05.19 [18:58]
    Słuchaj jak Polki wykosza muzulumanki albo ukrainko to sie zacznie , muzulumanka Ci napluje w gebe za to ze nie nosisz hijabu a ukrainka będzie traktowała po macoszemu bo oni traktują tylko dobrze swoich , myślisz ze polka każda zła a ukrainka każda dobra ? Kobito życia nie znasz żeby Ci jeszcze ukraineczka mocniej nie dała popalić
  • gość 2017.05.19 [19:00]
    Zamiast zawistnie patrzeć na każdą kobietę która jest lepsza od Ciebie zacznij się samo doskonalić , to nie jest tak że Polak zły a Ukrainiec dobry , jak Ci Polki przeszkadzają kochaniutka to ukrainki też zaczną bo problem leży w twoim nastawieniu a nie w ludziach
  • gość 2017.05.19 [19:06]
    Cóż, nie jestem zaskoczona waszą reakcją. Jestem tylko bardziej ugruntowana w swoich przekonaniach.
    Typowe, zarzucisz Polce chamstwo to zacznie robić swoje psychoanalizy zamiast pomyśleć. Bardzo dobrze, faceci rozumieją na czym polega nowoczesny biznes,muzulmanki i Ukrainki też to pojmują.
    Polki wolą zarabiac mniej i się popisywać, na swoją niekorzysć. Na dłuższą metę to nie działa hahaha wolny rynek zrobi swoje
  • gość 2017.05.19 [19:09]
    Smutne jakim zawistnym i msciwym człowiekiem można być i jeszcze zwalasz na innych , jesteś osobą zgorzkniala i antypatyczna a takich ludzi się nie lubi , chwalisz ukrainki ? To sobie chwal tylko żeby sobie jeszcze w pakiecie Twojego mezusia nie wzięła , może jeszcze coś zrozumiesz ale wątpię
  • gość 2017.05.19 [19:18]
    S********j ze swoimi psychoanalizami. Za kogo się uważasz?
    Myslisz że jak bedziesz selekcjonowac klientow pod kątem czy c***asują czy nie to bedziesz bogata? Niestety ale nie jestes zbyt mądra. Dobra na pewno nie jesteś.
  • gość 2017.05.19 [19:22]
    Jak widzą z kim maja do czynienia to Cię unikają nie dziwię się im
  • gość 2017.05.19 [19:24]
    I sobie uważaj na słowa nie jesteś anonimowa
  • gość 2017.05.19 [19:29]
    A co mi zrobisz?
    Prosiłam cię o jakies pseudopsychanalizy?
    To też jest charakterystyczne, włażenie z buciorami w cudze życie, niestety ale to odstręcza.
    Co cię to obchodzi jaka jestem? Silny czlowiek i dobry nie uzależnia swojej pomocy od tego jaki charakter ma osoba potrzebujaca. Prawda? Więc nie jesteś dobra, bo żeby być dobrym trzeba być silnym psychicznie
  • gość 2017.05.19 [19:32]
    Po pierwsze to za obelgi w sieci można zrobić wiele oczko.gif po drugie to Ty zakładasz durne tematy i opisujesz całe swoje życie a później Masz czelność mówić ze ktoś Ci wlazi z buciorami w życie , nie zakładaj bzdurnych tematów to Ci nikt w życie wchodził nie będzie i uważaj sobie na przekleństwa kierowane w stronę innych
  • gość 2017.05.19 [19:36]
    Niby gdzie opisalam swoje życie? Co ty bredzisz?
    Nie strasz nie strasz bo się zesrasz. Przegladnij lepiej swoje posty i poszukaj obelg.
  • gość 2017.05.19 [19:38]
    To jest wolny kraj i bedę sobie zakładac tematy jakie mi się podobają.
    Nie ma glupich tematów są tylko głupie odpowiedzi, takie jak twoje
  • gość 2017.05.19 [19:39]
    Mylisz że istnieją wielo tysięczne grzywny za obrazę w sieci żegnam
  • gość 2017.05.19 [19:45]
    To fajnie, ciekawe kto tu kogo obraził pierwszy
  • gość 2017.05.19 [19:46]
    Takie przyciagasz cwelu
  • gość 2017.05.19 [19:49]
    Musisz być strasznie odrażająca szczególnie charakterem i zachowaniem.
  • gość 2017.05.19 [19:50]
    Sama jestes odrażajaca, dlatego unikam usług na takim poziomie
  • gość 2017.05.19 [19:52]
    Ludzie nie dyskutujcie nie nią ona wali ze "spier***alaj " do ludzi którzy jej nic złego nie mówią , ktoś powinien to forum kontrolować
  • gość 2017.05.19 [19:55]
    A moim ulubionym zajeciem jest wystawianie ocen w necie i komentarzy odnosnie
    " wysokiej" jakości usług. To jest prawdziwa demokracja, możesz ocenić daną osobę i poziom jej uslug. A czasem jeden negatywny komentarz może spowodować odejście 50% klientów

Odpowiedz na ten temat

Trwa ładowanie...