Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Nigdy nie dam zarobić żadnej rodaczce

Polecane posty

Gość gość

Ginekolog, fryzjer, stomatolog, lekarz tylko facet. Po pierwsze kiedy trzeba było żeby jakiś lekarz czy fryzjer przyszedł do mojej chorej matki, tylko facet się zdecydował i nie robił problemów. Facet potrafił przyjechać z drugiego końca miasta a baba z klatki obok nie była w stanie, księżniczka. Nawet za grube pieniadze. Po drugie jak widzę te tepe, zarozumiałe dzidy to w życiu nie dam im ani centa. Antypatyczne, pozbawione empatii , aroganckie, zarozumiałe babska. Nigdzie takich nie ma ani w Niemczech, ani we Francji nawet w Rosji nie ma tak bezdusznych pyszałkowatych bab myślących tylko o swojej d***e. Faceci są bardziej ludzcy niż te k***y

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Acha,i na podstawie jakies sytuacji z sasiadka oceniasz inne Polki?Ty jestes taka glupia od urodzenia czy to nabyte?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dlatego na swojego partnera życiowego wybrałeś pana Stanisława z Radomia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Już jakaś chamica się odezwała. Na podstawie dzesiątek bab, do ktorych dzwoniłam. I jeszcze kłamią że nie można badać w domu. Jakoś facet potrafił przyjechac z całym sprzętem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam nadzieje że wszystkie zbankrutują, że zastapią je wykształcone Ukrainki i muzułmanki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moze faceci jednak kochaja wlasne matki a kobiety je lekcewaza, ale Ty przeciez-nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dlaczego predzej znajdziesz ludzkiego faceta niż babę? A podobno takie wrażliwe na krzywdę, chyba tylko swoją

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bzdura ja znam mnóstwo wspaniałych kobiet i facetów bez serca , może sama jesteś dla kobiet chamska a facetom w tyłek wchodzisz ? Dużo jest takich kobiet , więcej wiary w ludzi i mniej zawiści

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak są wspaniałe jak nic od nich nie chcesz. Ale konkurencja predzej czy późnien je wykosi. Kwestia czasu, dzisiaj się liczy nowoczesne podejście, mobilność, otwartosć. One myślą że jak bedą chamskie to im się firma rozwinie, idiotki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Acha,i na podstawie jakies sytuacji z sasiadka oceniasz inne Polki?Ty jestes taka glupia od urodzenia czy to nabyte? x dokładnie x gość dziś Mam nadzieje że wszystkie zbankrutują, że zastapią je wykształcone Ukrainki i muzułmanki. x Uważaj jak ci muzułmanka bedzie pracowała :D:D:D Oni nie mają czasu pracować bo muszą sie 5 x na dzien modlic i płodzić po ośmioro dzieci. Wpis na poziomie gówniary z gmnazjum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co do chamskich facetów to faceci są chamscy jak im się w życiu nie powiodło a polskie baby są na odwrót. Im lepiej im się powodzi tym są bardziej chamskie, ale to kwestia czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I właśnie po twoim nastawieniu autorko widać ze wina ewidentnie leży po twojej stronie ;) problem tkwi we wszystkich tylko nie w tobie ? Sama siejesz nienawiść a później zbierasz tylko to co sama zasadzasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nam bardzo dobrą ginekolog muzułmankę. Wszystko wytlumaczy, nie robi łaski, jest miła. Ma ogromną wiedzę nie mysli schematami. To jedyny wyjatek wiec nie mogę się doczekać konkurencji na wiekszą skalę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Słuchaj jak Polki wykosza muzulumanki albo ukrainko to sie zacznie , muzulumanka Ci napluje w gebe za to ze nie nosisz hijabu a ukrainka będzie traktowała po macoszemu bo oni traktują tylko dobrze swoich , myślisz ze polka każda zła a ukrainka każda dobra ? Kobito życia nie znasz żeby Ci jeszcze ukraineczka mocniej nie dała popalić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zamiast zawistnie patrzeć na każdą kobietę która jest lepsza od Ciebie zacznij się samo doskonalić , to nie jest tak że Polak zły a Ukrainiec dobry , jak Ci Polki przeszkadzają kochaniutka to ukrainki też zaczną bo problem leży w twoim nastawieniu a nie w ludziach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cóż, nie jestem zaskoczona waszą reakcją. Jestem tylko bardziej ugruntowana w swoich przekonaniach. Typowe, zarzucisz Polce chamstwo to zacznie robić swoje psychoanalizy zamiast pomyśleć. Bardzo dobrze, faceci rozumieją na czym polega nowoczesny biznes,muzulmanki i Ukrainki też to pojmują. Polki wolą zarabiac mniej i się popisywać, na swoją niekorzysć. Na dłuższą metę to nie działa hahaha wolny rynek zrobi swoje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Smutne jakim zawistnym i msciwym człowiekiem można być i jeszcze zwalasz na innych , jesteś osobą zgorzkniala i antypatyczna a takich ludzi się nie lubi , chwalisz ukrainki ? To sobie chwal tylko żeby sobie jeszcze w pakiecie Twojego mezusia nie wzięła , może jeszcze coś zrozumiesz ale wątpię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
S********j ze swoimi psychoanalizami. Za kogo się uważasz? Myslisz że jak bedziesz selekcjonowac klientow pod kątem czy c***asują czy nie to bedziesz bogata? Niestety ale nie jestes zbyt mądra. Dobra na pewno nie jesteś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak widzą z kim maja do czynienia to Cię unikają nie dziwię się im

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I sobie uważaj na słowa nie jesteś anonimowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co mi zrobisz? Prosiłam cię o jakies pseudopsychanalizy? To też jest charakterystyczne, włażenie z buciorami w cudze życie, niestety ale to odstręcza. Co cię to obchodzi jaka jestem? Silny czlowiek i dobry nie uzależnia swojej pomocy od tego jaki charakter ma osoba potrzebujaca. Prawda? Więc nie jesteś dobra, bo żeby być dobrym trzeba być silnym psychicznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po pierwsze to za obelgi w sieci można zrobić wiele ;) po drugie to Ty zakładasz durne tematy i opisujesz całe swoje życie a później Masz czelność mówić ze ktoś Ci wlazi z buciorami w życie , nie zakładaj bzdurnych tematów to Ci nikt w życie wchodził nie będzie i uważaj sobie na przekleństwa kierowane w stronę innych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niby gdzie opisalam swoje życie? Co ty bredzisz? Nie strasz nie strasz bo się zesrasz. Przegladnij lepiej swoje posty i poszukaj obelg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To jest wolny kraj i bedę sobie zakładac tematy jakie mi się podobają. Nie ma glupich tematów są tylko głupie odpowiedzi, takie jak twoje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mylisz że istnieją wielo tysięczne grzywny za obrazę w sieci żegnam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To fajnie, ciekawe kto tu kogo obraził pierwszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Takie przyciagasz cwelu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Musisz być strasznie odrażająca szczególnie charakterem i zachowaniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sama jestes odrażajaca, dlatego unikam usług na takim poziomie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ludzie nie dyskutujcie nie nią ona wali ze "spier***alaj " do ludzi którzy jej nic złego nie mówią , ktoś powinien to forum kontrolować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×