Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość white cherry.....

Noclegi Lublin.....

Polecane posty

Gość white cherry.....

Znacie jakies fajne i niedrogie kwatery w Lublinie do wynajęcia na dobę-ewentualnie dwie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość white cherry.....
podnoszę,bo ważne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w mieście kwater nie ma, kwatery to są w uzdrowiskach albo na wsi (agroturystyka) w miescie sa hotele i ew. pensjonaty jak chcesz kwaterę, zresztą, wszystkim polecam, to przejedź sie do Nałeczowa albo nawet do Kazimierza - okolice ładne i taniej niż hotel/motel/pensjonat w Lublinie, a niedaleko, do Nałeczowa busy co 15 minut, jedzie się pół godziny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a co!
akademiki:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kate pillar
na ulicy dabrowskiej , tj boczna kunickiego sa tanie noclegi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w centrum bedzie trudno ale na obrzezach.. ul janowska,nalczowska itp... jest ich pelno wystarczy sie po nich przejechac;) dokladnych adresow niepamietam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kwatery na Nałeczowskiej??? codziennie przejeżdżam nią do pracy i jakoś nie zauważyłam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość white cherry
hotele za drogie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość michal777
Duży wybór takich ośrodków jest na stronie www.villages.pl . Ogólnie to takich serwisów, które typowo zajmują się agroturystyką to nie jest dużo, ale są też inne, które podchodzą bardziej ogólnie i prezentują wszystkie ośrodki wczasowe zbiorczo – hotele, pensjonaty i właśnie gospodarstwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ostatnio jakiś nowy hotel wybudowali i to niedaleko centrum i stacji PKP. Piano chyba się nazywa. Może tam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co tam ciekawego w Lublinie jest? mają chyba fajny rynek...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fajny rynek? Raczej fajne zatrzęsienie galerii handlowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja w wakacje odwiedzalam hotel Piano http://piano.lublin.pl/. Musze przyznac ze zakochalam się w tym miejscu, niewiele razy w zyciu mialam okazje nocowac w takich warunkach. Jeśli ponowinie zawitam do Lublina z pewnościa zatrzymam się wlasnie w tym hotelu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lublin się rozwija, mimo wszystko. Fajnie, że turyści chcą do nas zaglądać. Co do hotelu, to polecam Ci Pałac Akropol. Przestronne pokoje gustownie urządzone, dobra lokalizacja, no i cenowo także atrakcyjnie stoją. Mają też świetną restaurację hotelową.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja nocowałam w domu pomocy społecznej za 25 zł i tez czysciutko miło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pokoje goscinne w siedzibie Poczty Polskiej, Felin Europark.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słuchajcie, ostatnio odkryłam fajny Hotel w malowniczej okolicy. Idealne miejsce na imprezy lub do odpoczynku. Dla zainteresowanych podaje link do strony ( www.hotel-royalbotanic.pl ). Mają basen ,SPA i z tego co pytałam 55 pokoi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Potwierdzam, Hotel piano jest ekstra bylam tam ostatnio na weselu i się super bawilam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
spoko, myślę nad weslem w akropolu, kolezanka miała ale to już z rok temu i było całkiem fajnie, gdzie jeszcze by można robić wesle w tej okolicy w czymś z klimatem a la ten pałac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Potwierdzam, Hotel piano jest ekstra bylam tam ostatnio na weselu i się super bawilam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ile kosztuje noc w tym hotelu piano? Szukam czegos w miare normalnej cenie w centrum lub okolicach, na tydzień potrzebuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ile kosztuje noc w tym hotelu piano? Szukam czegos w miare normalnej cenie w centrum lub okolicach, na tydzień potrzebuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gabrysia56
Hotel Irys Lublin, bardzo fajne miejsce. Za pokój 2-osobowy jest coś koło 80 zł za noc. Ogólnie bardzo fajne miejsce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fertt
Dobrze wspominam pobyt nad Piasecznem, koło Łęcznej. Obsługa bardzo pomocna, szybka rezerwacja pokoju online, dobre stawki, zwłaszcza poza sezonem. Cały ośrodek jest bardzo duży, ma nawet własną plażę przy jeziorze. Dużo alejek do spacerowania, dobre miejsce dla zakochanych. Dobrze widać jak to wszystko wygląda na fotkach na ich portalu -www.resortpiaseczno.pl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dom na Podwalu - byłam tam ostatnio ze znajomymi przy okazji konferencji. Bardzo fajne miejsce i nie drogie przy okazji. Rozrywki też nie brakuje, bo usytuowani są niedaleko Starego Miasta - z reszta nie będę się rozpisywać, wszystko można na stronie zobaczyć www.domnapodwalu.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja byłam ostatnio w Akropolu bo szukałam czegoś blisko centrum Lublina i polecam. Pokój jednoosobowy jest spory i z czystą łazienką. Do tego podają porządne śniadanie a nie rzucają ‘resztki’ jak to potrafi się zdarzyć ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A kojarzycie może jakiś hotel ze spa w okolicy Lublina? Coś takiego trochę bardziej na wypasie - ładne, zadbane nowoczesne wnętrza, dobra restauracja, fajny bar

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sarinya
jeżeli może być też pod lublinem to sprawdź sobie hotel inbetween w jastkowie. Nie jest daleko od centrum bo to tylko kilka kilometrów, a ma i spa i dobrą restaurację. Generalnie jest stosunkowo nowy bo otwarcie było chyba jeszcze w tym roku więc wszystko powinno być nowe i świeże

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×