Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

O której godzinie rano trzeba wyjść z psem ?

Polecane posty

Gość gość

Chciałabym kupić psa ale nie wiem czy dam rade wcześnie wstawać żeby go wyprowadzać. Do pracy chodze na 10 wiec starczy ok 9? Bo moi znajomi wychodza o 7 rano bo pies ich budzi. To troche za wczesnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wyjdz z psem o 21 lub 22 to rano nie bedziesz musial/a wychodzic o 7..duzo tez zalezy od psa czy budzi..moj mnie nie budzi..mam suczke kundla..podobno samce wiecej sikają...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
o tej o której go nauczysz o tej będziesz wychodzić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mam psa i wychodze o 11

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tez mam na 10 wstaje o 8 i ide na 40 minut z psem ok. 9:30 wychodze do pracy. Potem wychodzi moj facet kolo 15 -16 i wieczorem 20 -22 rano to ja musze go budzic ale ma 10 Jak byl mlodszy to w kazdej chwili byl gotowy do wyjscia. Czasem mnie budzil o 3 jak tylko sie na lozku ruszylam... i musialam isc z nim. Teraz budzi w nocy jak naprawde musi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja wychodze z psem dwa razy dziennie, spacer ok 20 minut. Weź pod uwage że szczeniak będzie musiał dopiero nauczyć się załatwiać na dworze i będzie potrzebował wychodzić częściej niż starszy pies.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja tez mam psa, spie zawsze do 13, i on juz sie naucyzł, tyle ze ja go wypuszczam pózo w nocy siku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a nim że wam się chce psa w domu trzymać i wychodzić Potem wszędzie kłaki nawet w żarciu a wy już tego nie dostrzegacie najgorzej przyjść do was w gośc****es to do domu z ogródkiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie! pod uwagę weź to że jak pies będzie stary to będziesz go musiał na rękach wynosić co 2godziny! czasami zrobi pod siebie bo tak to jest ze starszymi schorowanymi zwierzętami!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja wychodzę ze swoją o 7.30 to jej stała pora od lat więc jak zdarzy mi się przysnąć to mnie budzi, a to nie prawda,że jak wieczorem pójdę z nią później to rano też mogę później , czasami jej ostatni spacer jest po 19, a czasami około 22 to i tak zawsze rano już miedzy 7 a 8 chce na dwór

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×