Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

odpadł mi sufit, mam prawo zglosić to do spółdzielni Foto

Polecane posty

Gość gość

http://i63.tinypic.com/rbd5wl.jpg W nocy nagle zawalil sie sufit centralnie nad lozkiem. Szczescie ze nie polecialo mi na glowe bo nie wiem jakby sie skonczylo. Odpadly grube warstwy tynku jak widac na zdjeciu. Mieszkanie jest wlasnosciowe place duzy czynsz w tym co miesiac fundusz remontowy w wysokosci 80 zl. Blok jest stary ma 20 lat, czy moge zadac od spoldzielni naprawy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzwoń do spółdzielni i pytaj ale wydaje mi się ze sama musisz. Fundusz chyba jest na remonty typu ocieplanie czy remonty klatek schodowych. W swoim zakresie wewnątrz mieszkań

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moim zdaniem powinni naprawic na swój koszt. Widać, ze to nie sama farba, a tynki od samego beonu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gdyby to farba odprysnela nie robilabym problemu, ale to odpadl caly tynk gruby na 2 cm na szerokosc prawie 1,5 metra, mam szczescie ze mnie nie zabilo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
:D :D wysoki fundusz remontowy 80 zł :D tym się pogrążyłeś prowokatorze pomijając już fakt, że nikogo w spółdzielni nie interesowałby tynk na twoim suficie o ile nie zawaliłby się strop :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czemu sie niby pogrążył? u mnie w bloku na remontówke płaci się 1,50zł za m2 jak ktoś ma mieszkanie 52m2 to płaci 78zł, mniejsze mieszkania płacą coś koło 65zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No wlasnie tez nie rozumiem z czego sie smieje? Ze niby za duzo czy za malo? Mieszkanie mam 64 m2 i place miesiac w miesiac 84 zl funduszu remontowego a spoldzielnia od 20 lat nic nie robi mowia ze zbieraja na sciagniecie azbestu. Pytam czy jest sens isc z tym do spoldzielni bo nie znam sie na moich prawach? Na moje myslenie jak mi sie wali tynk o grubosci 2 cm to juz jest konstrukcja budynku i powinni za to odpoeiadac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fundusz jest na renowacje klatki schodowej dachu elewacji itp itd a nie robienie ci remontu w domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To jest nowe budownictwo czy stare? To co ci odpadlo to zle wytynkowane ściany i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to nie jest konstrukcja budynku, bo stan deweloperski mieszkania to puste ściany, beton na podłodze i na sufitach, dopiero potem się robi tynki, a po za tym to co ty sobie robisz we własnym domu nikogo nie obchodzi, co innego gdyby konstrukcja zaczęła się walić i sufit załamywać, ale sam tynk to twoja działka, widocznie twój fachman źle to położył, tak ci tylko powiedzą i szlus można wiedziec ile płacisz czynszu za te 64m ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Stare mieszkanie teraz doczytalam ze spoldzielnia od 20lat nic nie robi. Wiec nikogo w spółdzielni nie obchodzi nawet jakby ten sufit ci na głowę spadl i nabil guza. Zle nalozony tynk przez kogoś kto robił remont. Tam zglaszaj reklamacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a masz ubezpieczone mieszkanie? wzywaj ich za zalane mieszkanie dają to i za takie coś powinni chociaż na dużo nie licz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Za czynsz przy 3 osobach place 750zl. Czyli nie ma co isc z tym do spoldzielni?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jasne ze nie. Nikt cinz funduszu nie wyremontuje. To są pieniadze na części wspólne bloku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×