Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

określenie mężczyzna w sile wieku to ile konkretnie lat?

Polecane posty

Gość gość

określenie mężczyzna w sile wieku to ile konkretnie lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
30 do 40

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
40 - 50 (dojrzały, ale jeszcze aktywny)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marawstala
Z 40latkiem mi sie kojarzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 40 latek

30-60. Wtedy ma się najwięcej zajęć i największy rozwój osobisty. Zakłada się rodzinę, wychowuje dzieci, robi karierę. Czesto tez opiekuje starymi rodzicami. Mężczyźni w tym wieku wiedzą czego chcą i na co ich stać. Nie przejmują się głupotami jak młodsi, radzą sobie też z przeciwnościami, które dla starszych mogłyby być wręcz zabójcze. Mają też największe powodzenie u kobiet. Mój ojciec nazywa ten wiek "najlepszą 1/3 życia" i jestem skłonny się z nim zgodzić. Sam dobiegam 40tki i to naprawdę zajebisty czas. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dnia 8.01.2019 o 16:24, Gość 40 latek napisał:

30-60. Wtedy ma się najwięcej zajęć i największy rozwój osobisty. Zakłada się rodzinę, wychowuje dzieci, robi karierę. Czesto tez opiekuje starymi rodzicami. Mężczyźni w tym wieku wiedzą czego chcą i na co ich stać. Nie przejmują się głupotami jak młodsi, radzą sobie też z przeciwnościami, które dla starszych mogłyby być wręcz zabójcze. Mają też największe powodzenie u kobiet. Mój ojciec nazywa ten wiek "najlepszą 1/3 życia" i jestem skłonny się z nim zgodzić. Sam dobiegam 40tki i to naprawdę zajebisty czas. 

Hahaha do 60 się podobają?Chyba samemu sobie :D Max 50 i papa stary pierdziochu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×