Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

isanka

okulary korekcyjne- czy maja jakąś gwarancję? konkretnie o szkła chodzi

Polecane posty

kilka miesięcy temu wstawiali mi u optyka nowe szkła i zauważyłam wczoraj ze na jednym szkle przy srubce jest pękniecie. podczas zakupu mówili że szkła wytrzymają kilka lat bez żadnych zarysowań i uszkodzeń. mam tylko paragon i zastanawiam się czy coś takiego podlega reklamacji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baa ja to juz mam z 20 nicków
napewno gwarancja jest,ale nie wiem co obejmuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeśli to oprawki bez ramek to gwarancja tego nie obejmuje:) Oprawki bezramkowe są bardzo delikatne i jedna z wad to wlaśnie pękanie szkielek ptzy śrubkach:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość halooo
to zalezy od wykonania mi nie pekala szkla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no własnie ja mam takie bezramkowe, z dość szerokimi zausznikami. ogólnie to sa bardzo stabilne, te zauszniki powoduja że wogole okulary sie nie wyginaja, nie są luźne, a takie z cienkimi ma moja znajoma i jej dosłownie co chwile sie cos psuje. peknięcie nie jest duze, widac jak sie bardzo temu przyglada, ale obawiam się że jak tak zostawie to może się powiększyć a przy śrubce moze odprysnać i wtedy szkło do niczego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może optyk spartaczył sprawe? Jak zbyt mocno są skrecone to będa pękać,jak zdyt luźno to ruszać się.ja mam teraz jedne oprawki z żyłka_wspaniała sprawa i jedne z pełną oprawką-nigdy żadnych problemów-szkiełka z tworzywa sztucznego,pocieniane z antyrefleksem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam zajrzeć na https://www.nowe-okulary.pl/ Olbrzymi wybór oprawek wraz ze szkłami korekcyjnymi. Co najważniejsze ceny o wiele niższe niż w punktach stacjonarnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W Fielmannie gdzie ja kupuję okulary jest coś takiego jak aż trzyletnia gwarancja. Generalnie warto wybrac lepszą firmę, która taką gwarancję posiada, bo okulary to niemały wydatek, a tak jest się przynajmniej spokojniejszym o nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×