Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

On mi nie mowi komplementow. nie podobam sie mu?

Polecane posty

Gość gość

Np seks jest super, on zawsze ma ochote, jest "gotowy" jak tylko sie pocałujemy , ale nie mowi mi np "ale pieknie dzis wyglądasz", ewentualnie żartował o seksie ze mna ,że to było" bardzo smaczne danie i tak ładnie podane".. Na poczatku czyli rok temu mowil, że jestem piekna, sliczna i takie tam,ale teraz juz tak nie mowi choc nie zmieniłam się, dbam o siebie tak samo, nie przytylam, nie zmieniałam fryzury... Zastanawiam sie czy ja mu sie w ogole podobam. Mozliwe ,że nie skoro lubi sie ze mna kochac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam to samo. A mowi Ci ze Cie kocha? Przytula? Caluje?interesuje sie co u Ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sosforwomeninlove
Związek się zmienia, ludzie w nim też. Wielu facetów po pewnym czasie nie mówi już komplementów, a przynajmniej nie tak często, nie przynoszą kwiatów itp. Już zdobyli swoją kobietę. Znam dziewczyny, które przyjmują wtedy taktykę zołzy. Same kupują sobie kwiaty, jeśli mają ochotę, jak gdyby nigdy nic. Albo z premedytacją mówią - chyba już nie mogę zakładać tej sukienki do pracy, bo koledzy zasypywali mnie komplementami. To było aż krępujące, wiesz? Faceci zaczynają się wtedy wić :) Zapraszam też na mojego bloga - sosforwomeninlove Prawdziwe historie miłosnych niepowodzeń. Lepiej uczmy się na błędach innych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×