Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

OSIŁEK do wysłania 1 smsa, zeby koleś sie ode mnie odczepil!!! Znacie cos takieg

Polecane posty

Gość gość

OSIŁEK do wysłania 1 smsa, zeby koleś sie ode mnie odczepil!!! Znacie cos takiego?? Poszukuje kogoś kto mi napisze jednego smsa - podam tresc do faceta, ktory sie we mnie zakochal, a ja mam go dosc!!! mam męża. No chyba ze napisze z nr. tel siostry, ale ona ma dziecko i nie chce jej zawracac w glowie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no chyba ze zglosic na Policje- no i bedzie juz w kartotekach...a tak to moze by sie wystraszył? jak myslicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie ma tu zadnego twardziela zeby mi pomógł??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I potem ktoś będzie nękał osobę która chciała Ci pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ZATRUDNIJ OSIOŁKA RACZEJ HAHA 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
myslisz, ze bedzie nekał tą nastepną osobe?? kurcze nie wiem jak sie ktos taki nazywa?? Bodyguard:) hehe , ochroniaz? Co byscie zrobili na moim miejscu??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nikt sie nie chce w to bawic co? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a po co mu dałaś numer?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no wlasnie tego teraz bardzo załuje:(. Zablokowalam go juz na FB, bo na fb tez mi truł........:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czyli z nim kręciłaś ,i telefon i fb ,trzeba było się nie bawić :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja jestem zajeta, mąz bardzo duzo pracuje, wie o tym gosciu, ze sie w mnie podkochiwal, ale nie mowilam mu ze mi tak truje, bo go nie chce denerwowac....bo sie moze bardzo wkurzyc. No jeszcze moge do tego poprosic moja tesciową, ale Ona jak zrobi aferę to tragedia - jak wpadnie w szal to dzwoni na policję, TVN - wszedzie!! ;) i jest nieobliczalna....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sam mnie zaprosił na FB i mi truł, a znal mnie ze studiów, wiec sporo czasu, zarywal tez do mojej siostry - Ona tez go ma dosyc serdecznie!! On w ogole nigdy nie mial kobiety i jest jakis dziwny, nie jak normalny facet i agresywny troche, mieszkal tylko z mamą cale zycie, taty chyba nie znal... nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
18:51 - NIE KRECILAM Z NIM! NIE JEST ZUPELNIE W MOIM TYPIE! ZNAM GO ZE STUDIÓW. PO TYM CZASIE PO 3 roku ja ulozylam sobie zycie, a On zostal satrym kawalerem - teraz jestesmy juz po 30-stce. I wszystko sie zaczelo od tego jak otworzylam sobie FB chyba w 2014r, od razu mnie odnalazl i zaczął truć...najpierw grzecznie, a teraz juz stal sie nadgorliwy:( :(.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a jeszcze w lato potrafil mnie zaprosic do sewgo mieszkania - masakra!!! a ja mu odp. tak: ZE Z MEZEM ZAWSZE JEZDZĘ DO BABCI DO INNEGO MAISTA...." i to juz go rozwalilo zupelnie, ze moj mąz pochodzi z innego duzego miasta. No i chyba to ze dostał kosza zarówno ode mnie jak i mod mojej Siostry!! A sam wie, ze nie ma szans, bo jest niski, pali papierosy i nie jest zbyt piekny. To po co sobie robic glupie nadzieje??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kup kartę SIM i z nowego numeru wyślij SMS.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O dzieki nawet to jest dobry pomysl ;). Tak go zwyzywam ze pozaluje hu...jeden, k***s zbity ;) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tylko pamiętaj, że nową kartę trzeba zarejestrować, bo inaczej nie będzie działać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dawny ladaco
raz mozesz mu przeciez o******** to nic nie kosztuje, to sie nie wymydli:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiem wlasnie ze trzeba zarejestrowac a dopiero co rok temu rejestrowalam swoj stary numer...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam ten swoj dawny numer ale nie wiem czy on przypadkiem go nie ma jak bylismy na studiach to moze mu go podawalam...kurcze nie pamietam...bo bym mu napisala, ze: "Tu kumpel (moj). Masz sie odwalic od tej dziewczyny, bo jak nie to pojdze to na droge sadowa i zostanie zgloszone na policje" ale jesli ma moj stary nr.tel to wyjde na kretynke...:( :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
10:14 a moze Ty mu uzyczysz swego o***tu?? ;) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale kombinujesz :D napisz z nru mezusia i skasuj smsa no chyba ze mezus blokuje tel bo ma pewnie jakies tajemnice hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie nie ma lasek na boku hehe ;) ;) i nie blokuje ;), ale to musi byc polski numer, a nie zagraniczny wiesz ;) a oboje z mezem mamy zagraniczne numery.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dawny ladaco
14:39 nie ma mowy lepsze bedzie twoje glebokie gardlo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×