Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

Oświadczył się a później zostwił

Polecane posty

Gość gość

Witam serdecznie. Potrzebuje waszej rady. Nie wiem co mam dalej robić ze swoim życie. Zacznę od początku. Byłam ze swoim chłopakiem 4 lata, 9 miesięcy temu mi się oświadczył, ja zgodziłam się za niego wyjść. Jego rodzina bardzo mnie nie lubi, oczerniają mnie, wyzywają, poniżają, a ja na prawde jestem w porządku co do mojego chłopaka. W poprzedni weekend byłam z nim na imprezie. Tam poznał dziewczynę, od razu widziałam, że coś między nimi iskrzy. W drodze powrotnej zapewniał mnie że to tylko koleżanka, że kocha tylko mnie i że jest tylko mój. Uwierzyłam... Jednak w poniedziałek dostałam telefon, że zrywa zaręczyny bo to nie ma sensu, bo się nie dogadujemy itp. A we wtorek już spotkał się z tamtą dziewczyną. Spotkałam się z nim jeszcze w ostatni piątek i sobotę i wtedy znowu były miłe słówka i gesty.. Ale wczoraj odwołał spotkanie i wiem że znowu spotkał się z tamtą dziewczyną. Ja już nie wiem co mam o tym wszystkim myśleć. Pomóżcie mi. Jak się zachować? jak sobie z tym radzić? co zrobić, czy jeszcze o niego walczyć??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×