Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Namysłów województwo opolskie

oszkaa (płoszkaa) wszystkiego najlepszego z okazji urodzin

Polecane posty

Gość Namysłów województwo opolskie

Życzy piwosz (Bahian kogołczyk) neptyk (Łukasz ciesielski) 92 (Andrzej pliś) misio 1 (Michał Zarzycki) BARON pancerny (BARTOSZ Komarnicki) sysia(Justyna BORKOWSKA) KSIĄŻĘ KRZYSIU(Krzysztof NOWAKOWSKI) HEHESHKI (HENRYK Sieńkowski) MIREK FAJFUS (MIROSŁAW Drzewiecki) IRONICZNA MYSZ (DAGMARA KUKAWSKA-Tetmajerczyk) i ja mojego nazwiska nie podam:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Neptyk wiesz że NAMYSŁÓW to miasto powiatowe w województwie Opolskim w powiecie namysłowskim ma 16 tysięcy mieszkańców i tablice rejestracyjne ona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gość jest z WSI którego jak wiadomo nie ma , tak jak izraelskiej bomby atomowej, czy jednego zdrowego psychicznie mieszkańca w Namysłowie W tym ostatnim przypadku kogoś podobno takiego znaleźli ale okazał się zabłąkanym turystą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Namysłów to nie wieś tylko miasto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
23:04, Łukasz Kobłuc, czy jakoś tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie kobłuc tylko ten od Namysłowa to MATEUSZ K-O-Ł-B-U-C NEPTYK to Łukasz ciesielski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aaa no tak. Mateusz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aaa ooo eee iii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Innacessible znam po IP bo mój kolega informatyk mi sprawdził twojego nie znam bo zapomniałem powiedzieć koledze by sprawdził twoje nazwisko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Góry opawskie są jedynymi górami w województwie opolskim 120 km od miasta namysłów miasto Głuchołazy są w górach opawskich mają 15 tysięcy mieszkańców są w powiecie nyskim są w gminie Głuchołazy bardzo urocze górskie wsie pokrzywna jarnołtówek moszczanka a w Czechach to miasta opava skąd wzięła sie nazwa gór oraz jasenik zlaté hory najwyższym szczytem w województwie opolskim po polskiej stronie gór opawskich jest biskupia kopa 889 metrów nad poziomem morza NAMYSŁÓW to miasto powiatowe w województwie Opolskim w powiecie namysłowskim ma 16 tysięcy mieszkańców i tablice rejestracyjne ona NAMYSŁÓW A GÓRY OPAWSKIE LEŻĄ NA DWÓCH PRZECIWLEGŁYCH KRAŃCACH WOJEWÓDZTWA OPOLSKIEGO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oszkaa to Patrycja grainer z Piotrkowa trybunalskiego też wcześniej sprawdzałem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Owszem lokalizacje ale nazwiska też bo każdy komputer jest do właściciela przypisany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pati26l
Troche sie spoznileś ale dziekuje za zyczenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poczytajcie komentarze na pierwszej stronie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czas start
Nagroda Detektywa Roku dla tego kto pierwszy wykona zdjęcie Oszkii Dane dostępne, na początek proponuję przekopać firmy reklamowe oferujące projekty banerów (na palcach jednej ręki można zliczyć), kiedy to się nie powiedzie (kłamczuszek) to po nazwisku, które jest bardzo rzadkie Do roboty! Polowanie czas zacząć ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Coś bliżej o tej nagrodzie? Medal z kartofla czy cu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moim zdaniem nagrodą powinna być oszkaa. Nie wiem co na to wspomniana powyżej ale za tyle zabiegów powinna być nagroda extra więc chyba zrozumi ps Gorzej jak to się pasztet jaki okaże no ale ryzyk fizyk ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×