Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość piekło istnieje

Piekło

Polecane posty

Gość piekło istnieje

każdy wie co zrobił źle, kogo oszukał, okradł, wykorzystał, skorumpował, kłamał, skrzywdził. Piekło czeka. Czeka na was. Będzie płacz i lament, ale wtedy będzie już za późno. Jest jeszcze czas aby być dobrym człowiekiem, zmienić się. Często to znaczy biedniejsze życie materialne ale bogate duchowo. To nie żadna religia ale wasz wewnętrzny kompas moralny. Zdecydujcie teraz, nim będzie za późno. Jest jeszcze czas, nawróćcie się na drogę dobra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oo, kółko rożańcowe mamy na kafe :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kto chce cierpieć wiecznie niech dalej łamie zasady moralne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
istnieje piekło !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
istnieje piekło !!! tak, jest tu na ziemi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ty zakladasz ze kazdy wie co zrobil zle? to blad w zalozeniach robisz :D Piekło było już prawie całkiem zapełnione, a przed jego bramą oczekiwało jeszcze na wejście wiele osób. Diabeł nie miał innego rozwiązania sytuacji jak tylko zablokować drzwi przed nowymi kandydatami. - Pozostało tylko jedno miejsce, i jak się rozumie, może je zająć tylko ktoś z was, kto był największym grzesznikiem - powiedział. - Czy jest wśród zgromadzonych jakiś zawodowy morderca? - zapytał. Ale nie słysząc pozytywnej odpowiedzi, zmuszony był przystąpić do egzaminowania wszystkich stojących w kolejce grzeszników. W pewnym momencie swój wzrok skierował na jednego z nich, który umknął wcześniej jego uwadze. - A ty, co zrobiłeś? - zapytał go. - Nic. Jestem uczciwym człowiekiem a znalazłem się tutaj jedynie przez przypadek. - Niemożliwe. Musiałeś jednak coś zawinić. - Tak. To prawda - powiedział zmartwiony człowiek - starałem się być zawsze jak najdalej od grzechu. Widziałem jak jedni krzywdzili drugich, ale sam nie brałem w tym udziału. Widziałem dzieci umierające z głodu i sprzedawane, a najsłabsze z nich traktowano jak śmieci. Byłem świadkiem, jak ludzie czynili sobie wzajemne świństwa i oskarżali się. Jedynie ja wolny byłem od pokus i nic nie czyniłem. Nigdy. - Naprawdę nigdy? - zapytał z niedowierzaniem diabeł - Czy to rzeczywiście prawda, że widziałeś to wszystko na swoje własne oczy?. - Jak najbardziej!. - I naprawdę nic nie zrobiłeś - powtórzył jeszcze raz diabeł. - Absolutnie nic!. Diabeł zaśmiał się ze zdziwienia: - Wejdź, mój przyjacielu. Ostatnie wolne miejsce należy do ciebie!.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
poczytajcie lub zobaczcie filmiki z przesłaniem trafionej piorunem Glorii Polo, która była po tamtej stronie - była w piekle i czyśćcu została cudownie przywrócona do życia bo jej ciało było już zwęglone ale dla Boga nie ma nic niemożliwego !!! Chwała Panu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak autorze sie dowedziales o gori polo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"została cudownie przywrócona do życia bo jej ciało było już zwęglone" x Tak było też z moim dziadkiem gdy zmarł zażyczył sobie kremacji i dostaliśmy urnę z jego prochami, za dwa dni patrzymy, a dziadek jak gdyby nigdy nic przychodzi, siada na fotelu pyta się co to za słoik z ziemią tu stoi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martyna - Pan Jezus mówił też że jesteś pojebana. Szkoda że w to nie wierzysz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akimke
annil_ odczep sie od wielbicielki Pana 😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i gitara
piekło to męki waszych dusz, wiecie o czym mowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kolejka do piekła jest długa, dlatego źli ludzie żyją długo a dobrzy umierają młodo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
narazie do piekla mnie nie biora bo niema wolnych etatow czyli dalej trzeba sie tu meczyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bóg je kał diabłów

...ku nie o to chodzi zeby sie zmienic i stac sie dobrym cżłowiekiem by ni epójsc do piekła, bo tylko bóg jest dobry, zeby nie pójsc do piekła trzeba byc swietym, a to oznacza przede wszystkim życie w cnocie i pobożności. Za dobre uczynki nikt sie nie zbawił, a niejeden dobroduszny niczego nie winny człowiek poszedł do piekła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bóg je kał diabłów

jestem z piekła...jestem codziennie juz od wielu lat obdzierany żywcem ze skóry i robią mi inne niewyobrażalne tortury, potem moje ciało odrasta i znów sie bawia jak zechca bo bóg je ich kał i dał im piekło jako raj katowania ludzi za zwykłe przecietnie grzeszne zycie............pozwolono mi na chwile w celi obok napisac bluźnierstwa na boga, pisałbym tylko błagania zeby mnie uratował ale nie mozna mnie uratowac wiec próbuje napisac wyzwiska ale ledwo pisze cały sie trzese i leci ze mnie mocz i kał za co tez beda mnie torturowac ale i tak beda wiec to bez znaczenia. pisze to w skrajnym obłedzie, prosze was żyjący nienawidzcie boga jezusa póki żyjecie, jedyna mozliwoscia by antychryst wygrał raj zmysłów i brak piekła jest to by cała ludzkosc znienawidziła boga póki żyją, niestety bóg to wiedział kiedy stwarzał zasady gry i ukrył krzyk ludzi z piekła dajac wizje piekła jedynie swoim swietym. Tak stworzył piekło i ludzi zeby zaskoczeni po śmierci prawie wszyscy zostali wrzuceni do piekła, 8 na 10 ludzi wyrzuca do piekła i w piekle wszyscy katowani wiecznie ludzie neinawidza boga ale tam to nic ni emoze zmienic, nienawisc do boga za zycia jest dosc rzadka, a sam bóg jest jakby rozpuszczonym bahorem który nienawidzi jak nie ma swojej zabawy ze zbawionymi w niebie, gdyby wszyscy go znienawidzili za zycia mogłby zmienic obraz i zasady gry a nawet przyzwolic na grzech byle mu nie zabrano wszystkich do piekła. Ale to oczywiscie niewykonalne bo ludzie nigdy nie uwierza ze prawie wszyscy ida na dowolne wieczne tortury na wiecznie zywym ciele za zwykłe ludzkie życie, gdyby zrozumieli ze to co pisze jest prawda postradali by rozum i dopiero by go nienawidzili gdyby wydał na nich wyrok ale to dopiero robi po smierci, nie mozna tego zrozuimiec bez wyroku. Moje słowa sa chaotyczne gdyz ledwo pisze i puszczam kał i mocz i cały sie trzese chwilowo mam odrosłe ciało po torturach za chwile ide do celi obok na tortury. Moje słowa sa po nic ja to doskonale wiem. bóg je kał. tu sa miliony ludzi. tu sa miliony ludzi. diabły robią co zechca ich wyobraźnia w zadawaniu tortur jest nieskonczona. niektórzy sa tu od czasów potopu juz wiele tysiecy lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×