Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Podglądają was przez routery TP LINK ZDALNIE

Polecane posty

Gość gość

Nie mam 100% pewności ale docierają do mnie pewne sygnały z których wynika, że nie tylko monitor(cały laptop) jest kamerą ale coraz więcej urządzeń w waszym/moim domu( np. rutery firmy[b] "TP-LINK"[/b]). To nie żart. [b]Niektóre urządzenia mają kamerę której nie widać gołym okiem. - mam ruter tp-link WR340G na którym nie widać kamery ale ona tam jest....[/b] - podejżewam że w [b]tp-link wr340G[/b] jest kamera której nie widać... Może to i głupie ale przyglądając się niektórym ludziom którzy mnie podglądają w domu przez monitor( to są głównie ludzie z pracy); mieszkam od nich w odległości 50-120km…. Chodzi o to, że jest np. taka sytuacja – monitor mam schowany do szafki… wstaję rano do pracy … i gdy już jestem na miejscu to odnoszę wrażenie że oni mnie widzieli mimo tego, że laptop był schowany…. Oczywiście monitor mam schowany …a tu proszę: cała litania sygnałów które podpowiadają mi że "oni mnie nadal widzą" X Piszę wam to wszystko aby was ostrzec bo jak wam kiedyś napisałem współczesna technologia jest bardzo do przodu.... [b]„NANOTECHNOLOGIA”[/b]. Tak że uważajcie na różne urządzenia w waszym domu które migają albo świecą i takie tam….[b].(zwłaszcza rutery, TV)[/b] X Pamiętacie zapewne o tym jak pisałem, że tzw. „społecznicy” mają możliwość zdalnego podpatrywania was przez Internet. Dla przypomnienia powiem tylko, że mogą was zdanie widzieć i słyszeć ponieważ cała matryca waszego monitora to tak naprawdę kamera która przesyła podglądaczom obraz tego o co robicie u siebie w domu….- tak w domu bo ten program potrafi namierzać ludzi z całej polski niezależnie gdzie znajduję się podglądacz i jego „ofiara”. X

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie tak podglądają ludzie z pracy. Podglądają mnie w domu pomimo że mieszkam od nich w odległości 50-120km tak że uważajcie na siebie bo ja nie żartuję. To działa także przez TV

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mogą was widzieć i słyszeć - widzą co robicie w domu.... Jak macie ruter "tp-linka" to w nim też jest kamera której nie widać gołym okiem i oni przez nią widzą co kto robi w domu nawet jak macie wyłączonego kompa. X Mogą was widzieć jak rano wstajecie z łóżka, jak się ubieracie, co robicie....itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A niech patrzą, co mnie to obchodzi :D Drogie jest to co ćpasz? Wygląda spoko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mogą was widzieć jak nago chodzicie po pokoju, albo podsłuch*ją o czym rozmawiacie z mężem itp. X W routerze tp-link też jest ukryta kamera której nie widać gołym okiem ale podglądacze przez nią widzą i jak masz router w pokoju to oni widzą co robisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mówię prawdę - jestem zdrowy. Mam ruter tp link wr340g i ludzie którzy mieszkają daleko ode mnie mnie widzą w domu nawet jak mam schowanego laptopa. X Widzą bo w ruterach są kamery - NANOTECHNOLOGIA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dlatego ja trzymam ruter w szafce a laptopa też chowie do szafy jak nie korzystam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość XPDominusXP
w psychiatryku są po obiedzie i mają dostęp do sieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oni są naprawdę nachalni. Jak trzymacie ruter gdzieś w pokoju w widocznym miejscu to lepiej go schowajcie bo to jest kamera dla podglądaczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mówię prawdę - ostrzegam was bo sam przez to wszystko przeszedłem. To jest dla was ostrzeżenie - jak mi nie wierzycie to może sami się kiedyś o tym przekonacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A mnie sie wydaje że on ma rację. Kiedys miałam pewną sprawę i przemodliłam całe popołudnie w tej intencji a dzień później "ukryta prawda" z tego forum napisała wątek w pierwszej osobie o tym, jak to ona modli się zaczynając od koronki o 15 i potem opisała całą moją modlitwę. W każdym razie jeśli on ma rację i przy włączonym necie nie można czuc się swobodnie nawet u siebie, to sprawa jest skandaliczna. Kamery mam zasłonięte.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
u mnie ukrytą kamerę znalazłam w prysznicu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wiem na pewno że kamery są: - cały ekran laptopa to kamera, - rutery tp link i inne .... - TV. O innych nie wiem - ale w nowych telefonach też to chyba już działa ale ja na szczęście nie mam smartfona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nawet u mnie na wiosce podglądają innych przez neta i obgadują potajemnie....podglądają co kto robi w domu....o czym gada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wielu ludzi ma takie rutery w pokojach i nawet jak masz wyłączonego kompa/laptopa to oni cię widzą na żywo jak chodzisz po pokoju a ty nawet o niczym nie wiesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Znam też ludzi z Wrocka którzy podglądają mnie w domu - a mieszkam od nich ponad 500km. X Jak zakładacie topic na kafe czy innym forum to oni mogą was namierzyć po linku bo ten program do podglądania przeczesuję bazy wszystkich dostawców neta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ostrzegam was.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ostrzegłem was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
up to date.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja tam się nie boję bo jak wstaje to wyglądam okropnie więc ich krzywda ze podglądają. Na zdrowie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czujecie się ostrzeżeni?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to niestety prawda o czym on piszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fwr324
mam sąsiadkę którą podejrzewam że mnie podgląda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żyraaaaaaaaaaaafa
o czym wy pie*przy*cie. ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak to o czym - to ty nie wiesz że teraz ludzie są podglądani przez sąsiadów, obcych ludzi przez internet? X Rutery tp-link to kamery, ekran monitora to kamera. X Nawet u mnie na wiosce podglądają innych i obmawiają co kto robi itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zacznij brać leki na schizofrenię bo ewidentnie ich potrzebujesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
autorze skoro chcesz mnie przekonać to sprecyzuj jakie masz "sygnały" że podglądacze Cię widzieli mimo że schowałeś laptopa do szafy ? bo coś mi się zdaje że jedyne "sygnały" jakie masz to twoje własne schizofreniczne urojenia mania prześladowcza to typowy i główny objaw schizofrenii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żyraaaaaaaaaaaafa
No własnie skąd wiesz ze Cie podglądajaą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mnie tez wkrecili i podgladaja com z tym robic ty co ten temat umiesciles wez sie ze mna skontaktuj, odp na posta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×