Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Pomocy moj facet naklada moje getry

Polecane posty

Gość gość

Witam oczekuje pomocy badz zrozumienia a moze porady. Jestesmy z mezem 6 lat po slubie mamy 5 letnie dziecko. W piatek zabieralam malego do lekarza. Maz byl po pracy chcial odpoczac. Fortunnie albo i niefortunnie musialam wrocic sie po ksiazeczke zdrowia. Otwieram drzwi kluczami co by szybciej bylo wpadam jak burza a tam moj maz w getrach moich zalozonych do polowy kolan. Boze. Takiego szoku nie doznalam chyba nigdy. Patrzylam jak wmurowana a on na mnie. Wzielam ta cholerna ksiazeczke i wrocilam do samochodu nie mowiac slowa. Nie wiedzialam co powiedziec. Wrocilam do domu nie poruszalam tematu a on zachowywal sie jak nigdy nic. Od tamtej pory czuje sie jakos nieswojo maz za to wydaje sie ze ok. Co jesli on sie przebiera w moje rzeczy notorycznie? Co jeszcze wklada?? Nie mam jakos odwagi zaczac rozmowy..co mam zrobic????!!!! :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciasteczkowy potfur
to zależy jaki kolor

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiem czy to ma jakies znaczenie ale w panterke :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moze on lubi damskie ciuszki, ja bym sie zapytała mojego meza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No ale jak mam go zapytac? Jak minal dzien? Ubierasz moje majtki? :( jestem zalamana :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kficzoł
każdy facet ma w sobie pierwiastek żeński i każda kobieta ma męski oczywiscie u kazdego jest w innych proporcjach i jeden facet bedzie sie ubieral w damskie ciuchy a a druga babka bedzie jeżdziła dzwigiem proste jak drut nie ma sie czym przejmowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie ma sie czym przejmowac wiec co mam na porzadku dziennym pozwolic mu chodzic przy dziecku rodzinie itp w moich spodniczkach?! A moze kupujac sobie i jemu kupowac getry wiem ze moze to sie wydawac blahe ale ja jestem zszokowana. Tyle lat sie znamy dlugi czas jestesmy malzenstwem i nigdy yego u niego nie widzialam.. nie mowcie mi ze jest to normalne. Bo wydaje mi sie ze nie jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PANGAG
faceci przez ostatnie 2000 lat śmigali w spódnicach, kiltach itd. i nikogo to nie dziwiło, to kobieta w spódnicy wygląda dziwnie !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×