Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Powiedziałam facetowi wprost że ma znaleźć lepiej płatna prace

Polecane posty

Gość gość

Bo ku...a to co on przynosi na nic nie starcza Normalnie mu powiedziałam że jest nieudacznikiem bo żeby kobieta przy małym dziecku pracowala to jest śmieszne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
rozumiem, ze jak sobie robiliscie "dzidziusia" to ci nie przeszkadzalo ile zarabia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
prowo prowo prowo. Ja załapać się do takiej pracy?Mam dużo wolnego czasu i bogatą fantazję. I dorobię chętnie/ gdzie się zgłosić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość doceń to co masz
PATRZ żeby ten facet ci nie dał kopa w d\u\p\e i żebyś z tym dzieckiem nie musiała się utrzymywać z zasiłku z mopsu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość ktory wie
Pracować sie nie chce chciałby sie siedziec w domu na koszt męza, minęły te czasy bezpowrotnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale kobiety w Poslce to kretynki. Robią sobie dzieciarnie z biedakami, a potem się wkurwiają i zwalją wine na facetów, że klepią biede i są z biedakami... no kurwa żal. Ty jesteś normalna autorko? Do ognia też masz pretensje jak wsadzasz łapy, że cie parzy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Śmieszne? Kiedyś kobiety 2 miesiące po porodzie w pole szły robić dalej. Patrząc na te czasy i zarobki to na pewno nie jesteś jedyną kobieta co ma małe dziecko i pracuje. On ma wypłatę, ty masz wypłatę i o co ci chodzi? Nie starcza to może zacznijcie oszczędzac? A jak nie pasuje to poszukaj sponsora. Po co dziecko robiliście jak pieniędzy nie macie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Baba ma pracować i robić wszystko w domu. BABA NIERB I DO TEGO Z WYMAGANIAMI nie nadaje się na partnerkę. No i ma wszystkie pieniądze oddawać mężowi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gdzie się zgłosić?????? podajcie maila do administracji czy coś, chcę dorobić na pisaniu prowokacji...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie chodzi o to Jestem na urlopie macierzyńskim z ZUSu więc wcześniej pracowalam i wkurza mnie ze nie mogę zająć się dzieckiem spokojnie tylko wiecznie martwić się o kasę Pójdę do pracy za 3msc jak skończy mi się urlop macierzyński ale teraz mnie wkurza i przejrzałam na oczy z kim mam dziecko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecamy bogaty wybór szybkich i darmowych pożyczek od 100zł do 200.000zł. Wybierz określoną pożyczkę, wypełnij darmowy wniosek o kredyt i czekaj na przelew! Wszystko załatwisz szybko i sprawnie przez internet wygodnie w domu a pieniądze otrzymasz w 30min na swoje Konto http://kredyty.bezbik.net.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wkurza mnie to że mimo iż jestem na macierzyńskim muszę szukać pracy dorywczej bo jego wypłata na nic nie starcza. Od 2lat pracuje w jednej firmie za tą samą stawkę 16zl na godzinę A robi tam wszystko i spokojnie mógłby iść po podwyżkę do 20zl Tam go wykorzystują a on jest taki frajer że nie umie się odezwac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mogłaś wczesniej to przewidzieć durna pało, teraz podaj maila gdzie się mogę zgłosić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Masz rację jestem durna mogłam się lepiej "puscic" i o nic się nie martwic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zarabia 2700zł i ma szukać lepiej płatnej? Może czas zacząć oszczędzać jak ci tyle kasy nie starcza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zarabia jakieś 3,5tys ale dużo płacimy za mieszkanie wynajęte bo 2tys Mam dość martwienia się o kasę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
odejdź od niego on sam lepiej spozytkuje te 3,5tys niż ma tyrać na pasożyta ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
27 dni w miesiącu w robocie, pracoholik z niego a babsztyl i tak narzeka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
za 2 tys to masz rate i czynsz za swoje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Owszem ma tylko niedziele wolne ale co ja na to poradzę że życie jest drogie. Narzekam bo mnie to wszystko wkurza. Mógłby mieć weekendy wolne gdyby poszedł po podwyżkę ale nie moja wina ze nie umie się odezwac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ślę buziaki dla nieroba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jaki ja nierob jestem? A praca w domu to nie praca?, cały dzień z niemowlakiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Masakra, jaki pasożyt. Kobietom się w doopach już przewraca. Nie ogarniam, że w ogóle jakis facet chce być z takim darmozjadem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale ja nie jestem darmozjadem mam urlop macierzyński a wcześniej pracowalam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×