Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość patrycja24lllllwroc

poznalam faceta- radca prawny, ile moze zarabiac??

Polecane posty

Gość patrycja24lllllwroc

pracuje w kancelarii prawniczej we wrocku, z\prowadzi jakies interesy firm miedzynarodowych, korporacje zagraniczne itp, ile moze zarobic i jak do niego straować??? na co lace tacy faceci, dobrze sie ubiera , bardzo zadbany... czy moze mu przeszkadzac ze jestem po technikum, pracuje w restauracji??? sama sie utzymuje, wynajmuje male mieszkanko... nie powiedzialam mu jaki mam zawod ani nic zbytnio o sobie, wiem ze mial 4 dziewczyny, wszystkie po prawie z branzy, czy to moze mnie jako eliminowac???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patrycja24lllllwroc
jakie jest wasze zdanie, czy mAM SZANSE?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tomek 01
oj naiwna zakochałas się czy na kasę lecisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
piszac czy pokocha twoj charakter taka jaka jestes to bym zrozumiał no ale mowisz tylko o rzeczach materialnych i zbednych do pokochania drugiej osoby :D ja pierdziele woń materialistki az przeszywa mój krzywy nos:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co za ludzie /////
oj materialistko, sama do czegoś dojdź a nie żerowałabyś na facecie a ile chciałabyś żeby zarabiał ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co za ludzie /////
kasa kasa kasa $$$$$$ trzeba było się uczyć a nie opierdzielać się w jakimś technikum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patrycja24lllllwroc
PO PROSTU NIE CHCE W PRZYSZLOSCI NIE MIEC NA CHLEB I CZYNSZ. ZY TACY FACECI LECA NA LASKI PO TECHNIKUM, CZY MUSZA BYC PRAWNICZKI, WYUCZONE ITP?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tacy faceci lecą na takie jak
ty z prostej przyczyny.....ale i tak nie uwierzysz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co za ludzie /////
masz dwie rączki więc sama spokojnie możesz zarobić na chleb i czynsz, myślę że powinnaś myśleć trochę innymi kategoriami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sir Maniek z Greentown
Droga Patrycjo, Przeczytałem twojego posta z nieukrywanym zainteresowaniem. Zapewne wiele dziewcząt chciałoby zapytać o to samo co ty. Jako profesjonalny inwestor pozwolę sobie przeanalizować twoją sytuację. Na początek powiem, że mój roczny dochód przekracza 500 tys. zł. Spełnia to twoje wymagania, więc wierzę, że nie marnuję tutaj czasu. Z punktu widzenia osoby zajmującej się biznesem, poślubienie ciebie jest złą decyzją. Dlaczego? Już wyjaśniam. Nie wdając się za bardzo w szczegóły, to, co opisujesz, to wymiana piękna za pieniądze: Osoba A oferuje piękno, Osoba B za nie płaci - proste i logiczne. I tutaj właśnie mamy poważny problem, bo twoje piękno przeminie, a moje pieniądze nie znikną ot tak. Co więcej, mój dochód będzie się z każdym rokiem zwiększał, czego nie można powiedzieć o twojej urodzie. Z ekonomicznego punktu widzenia, ja powiększam kapitał, a ty go pomniejszasz i to w szybkim tempie. Jeśli twoją jedyną zaletą jest uroda, za 10 lat twoja wartość gwałtownie spadnie. Na Giełdzie Papierów Wartościowych kierujemy się pewnymi zasadami: jeśli wartość kapitału spada, lepiej akcje sprzedać. Być może okrutnie to zabrzmi, ale kapitał tracący na wartości lepiej wziąć w leasing, a nie decydować się na jego kupno. Ludzie zarabiający 500 tys. nie są głupcami; będziemy się z takimi dziewczynami jak ty umawiać, ale nie weźmiemy ich za żony. Radzę ci nie szukać wskazówek, jak poślubić bogatego mężczyznę. Szybciej sama się dorobisz tych 500 tys. rocznie, niż znajdziesz bogatego głupca. Mam nadzieję, że pomogłem. Podpisano, Prezes jednego z funduszy inwestycyjnych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zależy ile ma lat,jakie
znajomości.Przy obecnej produkcji magistrów prawa,to raczej średnio chodliwy kierunek.Jak ustosunowany lub taki koło czterdziestki to jakąś kasę może mieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co za ludzie /////
sir maniek z greentown dokładnie wyjaśnił sytuacje, czysta transakcja :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zależy ile ma lat,jakie
samych aplikantów będzie wkrótce więcej niż magistrów marketingu,ale może trafiłaś na kogoś,kto się jakoś załapał na jakieś konfitury

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patrycja24lllllwroc
Zależy ile ma lat,jakie ma z 35

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patrycja24lllllwroc
nie wmawaj mi teraz ze radca prawny nie wyciagnie 10 tys, jak nie wiecej... mam kolege po prawie , ktory ma 33 lata a obraca takimi pieniedzmi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no no,
jeszcze trochę i na to forum będą zaglądać prezydenci krajów europejskich :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zależy ile ma lat,jakie
jak masz to masz,to ci gratuluję,,wystarczy poczytać fora,gdzie wypowiadają się aplikanci różnych lat,to jest trochę inny obraz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dfsdfsgdrgsg
oczywiście, że radca prawny nie będzie chciał mieć dziewczyny bez studiów, jakichkolwiek studiów ja sama mam skończone 2 kierunki, łatwe jeśli chodzi o trudność, bo technologia żywności i rachunkowość i finanse, a szukałam męża po studiach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dafnee91111111
już po nocach marzysz jak będziesz wydawać nie swoje pieniądze ? :classic_cool: zastanawiasz się ile taki fagas będzie sprawiał ci prezentów i w jakich kwotach ? żałosne, pazerne babsko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ghvilt0000
wiesz, w związku trzeba czasami otworzyć do siebie gębę, porozmawiać o czymś - myślisz że wykształcony, zaradny facet będzie miał z tobą cokolwiek wspólnego, będziecie mieć o czym rozmawiać ? nie tylko miłością się żyje, przegrzmoci cie, troche sie zabawi a na żonę znajdzie kobietę ze swojej ligi. nie trać nawet czasu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dionizy z VOLVO
Patrycja i sir maniek to ta sama osoba 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dionizy skąd pewność ?
?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dionizy z VOLVO
nie powiem Ci Patrycjo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smokull
Sam jestem prawnikiem i powiem Ci tak - dużo zależy od twojego wyglądu ! Jeśli jesteś bardzo reprezentacyjna, wiesz długie nogi , super sylwetka, buzia jak z bajki to możesz byc nawet po zawodówce i i tak on na ciebie poleci. Jeśli wyglądasz normalnie ale jesteś ogarnięta i fajna , jest z tobą o czym pogadac - to to że pracujesz w restauracji nie będzie żadna przeszkodą i masz duże szanse. Jeśli jednak jesteś grubą lochą to musiałabyś byc prezesem Ernst & Young żeby miec szanse , ale i tak wtedy byłoby to takie sztuczne, bez milości, sypianie dla kariery...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jako radca prawny zarabiał 1800 złotych netto miesięcznie na pełnym etacie - 40 godzin tygodniowo. Jako aplikant jeszcze mniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na pewno sporo, ale nie to sie chyba liczy?:) moi znajomi otworzyli kancelarie i nie narzekaja na zarobki www.kancelaria-plock.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak radca prawny to tak z 2,5-4. To przeważnie półgłupki są straszne a do tego mają masakrycznie nudną pracę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×