Skocz do zawartości
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

jarek6776

Zarejestrowani
 • Zawartość

  0
 • Rejestracja

 • Ostatnio

  Nigdy

Reputacja

0 Neutral
 1. jarek6776

  Luźna pochwa :(

  Daria 92 najlepiej skontaktój się z Lekarzem Ginekologiem lu Seksuologiem . Może oni coś poradzą. A tych niektórych wypisanych bredni nie słuchaj.
 2. jarek6776

  Luźna pochwa :(

  Daria 92 może zastosujcie taką pozycję w której wejście do pochwy jest trudniejszy. Np Ty leżysz na brzuszku z wartymi nogami. A twój partner siedzi na twoich podudziach i cię penetruje. W tej pozycji wejście do pochwy jest ciasne i sprawia dużą przyjemnśc dla obojga kochanków.
 3. jarek6776

  remont mieszkania

  Szkoda że nie jestem z Warszawy bo podioł bym się takiego remontu. Typu tynkowanie gipsowanie malowanie i inne tego typu prace. Jedynie to płytek i terakoty nie robię.
 4. jarek6776

  Czy chodzicie do sauny?

  Jakiś kolejny Idiota wypisuje totalne bzdury. Człowieku nie odpowiada ci strefa nagości w saunie To do takich nie uczęszczaj. Lecz nie wypisuje taki głupot.
 5. jarek6776

  miłość zabija

  A więc witam moi mili, wszystkich tych co skrzywdzeni byli. Świat wówczas bywa zły. Kiedy z oczu lecą łzy.
 6. jarek6776

  miłość zabija

  Owszem jeśli miłośc czasem jest ślepa chociażby dla jednej z stron To prawdą jest że miłośc zabija.
 7. No ja też lubię chodzic po Tatrach Zazwyczaj chodziłem z Polskiej strony. Na Słowackiej stronie byłem może z 4 lub 5 razy. A skąd jesteś jeśli to nie tajemnica. Ja mieszkam w okolicach Będzina na Śląsku. Kusza to twój nick na G,G??
 8. Różni ludzie chodzą po górach. Czy była rzeczywiście taka sytuacja nie wiem byc może. Jeśli już to są kobiety które nie wstydzą się swojego ciała. Przecież nic złego nie robiła jedynie się przebrała. Też dużo chodziłem kiedyś po Tatrach Teraz trochę mniej. I też zawsze miałem koszulkę bądź 2 do przebrania w plecaku. Witaj Ewa miło mi poznac miłośniczkę Polskich Tatr!
 9. No owszem że nie jej wina ale takie są ceny mieszań które ogrzewa się prądem. Czasem lepiej więcej płaci za czynsz gdzie ogrzewanie jest z centrali. Wynajmując mieszkanie dobrze jest zapoznac się jakie jest ogrzewanie.
 10. I tak będziecie płaci a może i więcej piec w ciągu dnia chodzi gdzieś 8 do 12 godzin w ciągu dnia A inne urządzenia Tyle w ciągu miesiąca i stąd te rachunki.
 11. Tak jak napisałem prąd jest droższy Gdyż Budynek gdzie wynajmujecie to działalnośc gospodarcza. W poprzednim lokalu tez budynek jest zarejestrowana jako działalnośc gospodarcza. Lecz ogrzewanie było z sieci. Czasem właściciele budynku czy kamienicy są udziałowcami w energetyce i mają niższe opłaty. W obecnym lokalu najwidoczniej właściciel nie ma udziałów i opłata za kilowat jest o wiele droższy. A piece jak wiadomo mają swoją moc .
 12. Zgadza się w większości mieszkań tak jest że Właściciel Lokalu zniża czynsz na okres zimowy. Gdyż ogrzewanie jest elektryczne. Po drugie kilowat energii jest droższy niż u potencjalnego odbiorcy. Gdyż taki lokal jest jak działalnośc gospodarcza. A za prąd i tak płaci wynajmujący.
 13. jarek6776

  szanse na kredyt ocencie

  Z takim wynagrodzeniem nie będzie problemu z kredytem. Każdy Bank udzieli ci kredytu.
 14. Po prostu piec elektryczny dużo pobiera prądu. Z pewnością dlatego że właściciel lokalu kupił najtańsze piece które mają duże zużycie prądu.
×