Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

pożygałem się dzisiaj

Polecane posty

Gość gość

zobaczyłem murzyna z polką w galerii handlowej, tak mnie poskręcało wewnątrz, że pobiegłem do kibla i puściłem pawia..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zdrowa reakcja w sumie. Kurvvisko poleciało pewnie na wielkiego 30 cm penisa. Wyobraź sobie jakie spustoszenie taki walec musi robić w jej p******e i tyłku. Taka laska murzyna to pewnie w pampersach musi chodzić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
obleśne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LV
szkoda, ze oni się na ciebie nie poRZygali polaczku bez szkoły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
LV, wybacz, ale Polska to kraj Polaków i Polek, a nie Polek i mudżynów. Tutaj robi się białe piękne polskie katolickie dziecki, a nie półmałpy. Jak chcesz się walić z orangutanem to zapraszamy do Afryki. Tu jest Polska katolicka, tutaj Polki są zobligowane dawać tylko Polakom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LV
nie wiem czy serio jesteś taki p*****lniety czy tylko udajesz,ale stawiam na to pierwsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
LV, Murzyn niech wyp**dala do Afryki banany prostować, a nie polskie dziewczęta demoralizować. Polska to nie brudna europa zachodnia gdzie islamiści i murzyni walą białe kobiety non-stop. Tutaj to nie przejdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zbyt dużo polskich przystojnych porządnych facetów takich jak ja wali konia i nie ma dziewczyny, żebyśmy przymykali oko na murzynów odbierających nam kobiety. Nie tutaj, nie w Polsce...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LV
niczyja wina ze jesteś takim nieudacznikiem i zadna cie nie chce i juz woli tego murzyna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja sie porzygalam kiedy zobaczylam jakim ator jest debilem,ze robi taki blad ortograficzny :O zalosne.I co z tego,ze byla z czarnym ,na pewno nie jest takim debilem,zeby takie bledy robic. x smiesza mnie ciemniaki ,ktore nie potrafia nawet poprawnie pisac a wytykaja innym ,ze cos z nimi nie tak palant :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Haha, a co murzyn może nie robi błędów ortograficznych? Pewnie nawet pisać nie umie :DDD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×