Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PCQ Nurse Recruitment

Praca dla pielęgniarek w Dublinie,dom opieki, atrakcyjne wynagrodzenie

Polecane posty

NABÓR PIELĘGNIARKA/PIELĘGNIARZ Irlandia-Dublin 23 lipca Warszawa The Marlay zlokalizowany jest w Dublinie, blisko ścisłego centrum miasta- 30 min do lotniska. Nursing Home szczyci się doskonałą reputacją dzięki dostarczaniu pierwszej klasy opieki dla rezydentów. Ich etosem pracy jest celebrowanie życia w ciepłej, przyjacielskiej atmosferze bezpieczeństwa. W spełnianiu filozofii pomaga personel najwyższego kalibru oraz nowoczesne, poszerzone programy szkoleniowe i rozwojowe dla pracowników. The Marlay oferuje: Stawki godzinowe: • Graduate Nurse: 18.00€/h • 1+ lat doświadczenia: 19.00€/h • 2+ lata doświadczenia: 21.00€/h • Senior Staff Nurse: 22.50€/h • Pakiet relokacyjny:  Pokrycie kosztów rejestracji w irlandzkich Izbach Pielęgniarskich lub zwrot w przypadku posiadania nr PIN  Opłacony przelot z Polski do Irlandii • Opłacony koszt zakwaterowania B&B przez pierwszy tydzień (do kwoty 250€), możliwość przedłużenia pobytu • Możliwość podjęcia pracy w trakcie rejestracji w ABA, jako Pre-register Nurse: 14.00€/h • Wsparcie przy formalnościach • Ciekawe szkolenia • Średnio 78-84h to typowy harmonogram na 2 tygodnie • Po każdych 5-6 tygodniach dziennych zmian następują 2 tygodnie nocnej zmiany • Dostępne są 4 tygodnie urlopu (143 godziny) Prosimy o zgłaszanie się kandydatów z dobrą znajomością języka angielskiego. Prowadzimy przygotowania naszych kandydatów do rozmów kwalifikacyjnych z pracodawcami. CV prosimy przesyłać na adres praca@pcqrecruitment.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w kinie w Dublinie kochaj mnie, w maju na haju kochaj mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
PATRIOCI KURDE! SĄ TU JACYŚ :(?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tam wolę moją ojczyznę :) Jaka by nie była i tak zawsze będę ją kochać i nie opuszczę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak, Ja jestem patriotą :(!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sorry, ale nie wiesz, że to jest Polska -,-?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwaitunia320
Sorry, ale mieszkam w Polsce ;_;

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W Polsce pielęgniarka nie ma nawet 18 złotych /h a tutaj tyle nas początek oferują w euro :D Sram na ten kraj :d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×