Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mcmerrr

Praca i stały brak... zmiany

Polecane posty

Gość mcmerrr

Nie pracuję już od prawie 6 miesięcy szukam i znaleźć nie mogę masakra. Jak by nie ulotki 2 razy w tygodniu to bym chyba oszalała i zostaje mi firma katalogowa do sprzedawania, ale z tego kasy mało.... Dobrze że rodzice mnie utrzymują. Ale chciałam to zmienić ale w krk to tylko telemarketing ale prawie nic.... Za granicę się boję bo sama... A wy co robicie gdzie szukacie pracy ??, bo ja na wszystkich portalach większych i w GUP ale z tego nie liczę ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to ty z ogłoszeń szukasz pracy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A próbowałaś w agencjach pracy? Jesli to Kraków to pewnie jest ich co najmniej kilka. Doradzę jeszcze samodzielne ogłoszenia np. na portalu dla niań, na gumtree (o sprzątaniu, tłumaczeniu) i chęci podjęcia pracy jako np. sprzedawczyni (wielu małych przedsiębiorców, właścicieli sklepów olewa ogłoszenia i dzwoni po ludziach z gumtree zeby kogoś znaleźć).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mcmerrr
Szukam pracy jako kasjer sprzedawca w sklepach kosmetycznych odzieżowych biżuteria itp. Albo pracownik hali w hipermarketach bo tak ostatnio pracowałam i tak chciałam pracować. Ale to graniczy z cudem normalnie.... żeby coś znaleźć....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
widzisz, a moje znajome właśnie z W-wy do Krakowa pouciekały i pracę dobrą mają... teraz siostry córka kończy studia i też do Krakowa... widocznie Ty masz inne oczekiwania, a może szukasz mało skutecznie. Pochodź osobiście, spróbuj porozmawiać z prezesami, zostaw CV. Oczywiście przez znajomych itp. też popytaj, ale jak gdzieś coś się dowiesz to jedź osobiście, telefony i maile to jednak średni środek przy poszukiwaniu pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wielkopowierzchniowe markety bardzo często zatrudniają przez agencję i to dobra droga, by tam zacząć. Często też na swoich stronach mają jakąś zakładkę na aplikacje lub z bieżącymi ogłoszeniami (np. Netto, Biedronka). Czasem duże firmy mają przed recepcją skrzynkę na cv.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×