Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Broodzia W

Praca z domu, zalety i wady

Polecane posty

Gość Broodzia W

Witam, Mam pytanie odnosnie wad i zalet prcy z domu. Zastanawiam sie czy warto, a to dlatego, ze wlasnie przenosze sie do innego miasta i zmieniam prace. Czym blizej przeprowadzki tym bardziej sie boje. Zaczynam sie zastanawiac, czy nie robie bledu. Mam 2 corki i mysle, ze jedyn plusem bedzie to, iz bede mogla spedzac z nimi wiecej czasu. Minusem za to jest fakt, ze bede pracowac z moim partnerem. Chcemy rozwinac biznes i jestem w stanie mu pomuc, z uwagi na to, ze obecnie pracuje w tej samej dziedzinie. I tu nasowa sie kolejna sprawa- praca z partnerem. Odawiam sie, ze wspolne konto moze wszystko zepsuc. Moze? Prosze o kilka wskazowek od osob, ktore tego doswiadczyly.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pomożesz sobie kupując słownik ortograficzny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja bym chciala miec prace w domu, ludzie mnie męczą i drażnią

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zalety? nie tracisz czasu i kasy na dojazdy, prawie w każdej chwili możesz sie oderwać, żeby zrobić coś w domu a wady? no właśnie zrobienie czegoś w domu zawsze mam coś do zrobienia, drażni mnie bałagan, nie umiem sie skupić, jak wszystko nie jest ogarnięte - to zdecydowanie najwiekszy problem, bo będąc w racy by mnie nie kusiło odkurzanie np. od 14 myślę o odebraniu syna z przedszkola, obiedzie itp, a mógłby być tam do 16 spokojnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Broodzia  W
Dziekuje za odpowiedzi jak i uwage o pisowni ( brak polskich znakow na klawiaturze tez gra duza role) Obawiam sie, ze zajecia domowe moga mnie przytloczyc. Nie wiem czy che siedziec w kuchni z laptopem na blacie i telefonem w rece, mieszajac druga w garnku... Oczywiscie oszczednosc na dojazdach to duzy plus ale czy sa jeszcze jakies inne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj :) Jak to wygląda u mnie.. wady: brak kontaktu z ludźmi (chociaż gdybym miała spędzać wiele godzin wśród nieżyczliwych osób to chyba jednak zaleta:)) zalety: robię przerwę kiedy mam ochotę, pracuję w swoim tempie, mam "oko" na dzieci, nie interesują mnie dojazdy, nie stresuję się, sama ustalam sobie harmonogram zajęć Warto abyś rozgraniczyła czas na pracę i czas na obowiązki domowe. Gdy pracujesz nie interesuje Cię pełny zlew - umyję np po 2 godzinach pracy. Wyznacz miejsce na pracę np inny pokój lub osobne miejsce przy stole gdzie będziesz mogła się skupić. Nie wiem w jakim wieku masz dzieci.. jeśli starsze dobrze aby wiedziały że kiedy mama pracuje, przez jakiś czas zajmują się sobą. Na pewno dasz sobie radę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PRACUJCIE W DOMU : 1. niepotrzebne jakiekolwiek umiejętności, to co musisz zrobić zależy tylko od Ciebie 2. wystarczy kilka minut oraz urządzenie podłączone do internetu 3. Bądź kowalem swojego losu zajmij stanowisko jakie Ci sie podoba nawet bądź włąsnym szefem to ty dyktuj ile chcesz zarabiac w ciagu dnia i nie trwa to tyle ile pełny etat, pracuj w domu zaledwie kilka minut 4. firma zajmuje się reklamowaniem oraz promowaniem biznesu 5. Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z każdym kandydatem oraz oferta obejmuję teren całego kraju Osoby zainteresowane prosimy o kontakt pod emailem zyskbezwysilku@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×