Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jesssica

Problem z mężem Arabem...

Polecane posty

Gość jesssica

Mam 22 lata a mój mąż 30. Jest pochodzącym z Jemenu Arabem. Jesteśmy 2 lata po ślubie i mamy 4 miesięczne bliźniaki. Parkę. Mój mąż oznajmił,że chciałby zabrać dzieci do Jemenu, pokazać je rodzinie. Ja stanowczo odmówiłam, zapytałam,że chyba zdaje sobie sprawę co się aktualnie dzieje w Jemenie i powinien mnie zrozumieć,że boję się o jego i ich bezpieczeństwo.Mówi,że jego mama nigdy nie widziała wnuków.Powiedziałam,żeby wykupił mamie bilety w 2 strony. Koszt będzie podobny i wszyscy będą szczęśliwi. Wybuchł,że chyba uważam go za jakiegoś poj****ba, który chce wywieść dzieci. Zaprzeczyłam,ale będę szczere, nieco się tego obawiam. Między nami jest dobrze,ale ja nie będę ryzykować wysyłania dzieci do Jemenu. Nie rozmawiamy ze sobą już prawie 2 dzień, nie licząć prostych komunikatów.Nie zamierzam go przepraszać, płaszczyć się przed nim. Jemen teraz jest niebezpieczny i powinien mnie zrozumieć. Bardzo go kocham i mnie ta sytuacja boli. Wszelkie próby typu "kochanie,porozmawiajmy postaraj sie mnie zrozumieć" kończą się fiaskiem. Ja naprawdę staram się rozumieć jego,nawet rozumiem jego złość,ale każda, normalna matka bałaby się wysłać dzieci do Jemenu. Moja mama uważa,że nie powinnam w ogóle takiej opcji rozważać i,że sama chętnie ugości jego rodziców.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jesssica
Przepraszam za błędy,ale jestem troche roztrzęsiona i płaczę. Żadne z nas nie chce ustąpić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alba pica
moim zdaniem cos kombinuje bo co to za roznica skoro matka mozeprzyjechac, dziwny z niego ojciec skoro chce ryzykowac zycie swoich dzieci :/ probuje cie zmanipulowac tez milcz i nie zagaduj do niego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koksu
Bardzo dobrze robisz. Z arabami nigdy nic nie wiadomo. Dlaczego się tak stanowczo przy tym upiera? Ja wiem,ze arab lubi postawić na swoim ale w pl ma się ucywilizować jak ma żonę polke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość babcia07
może matka czy ojciec mu powiedzieli : przywieź, pokaż, pochwal sie dziećmi. A baba mu nie pozwala.Niezła ujma na honorze dla takiego :) Może by twoi rodzice skontaktowali sie z jego rodzicami i to wyjaśnili

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teraz się dogadujecie ale gwarantuje ci że z dogadywanie się będzie coraz gorzej i trudniej i żadna najszczęśliwsza miłość tego nie zmieni Poprostu wszystko kiedyś się kończy-nie to że wróżę wam koniec tylko taka sielankowa atmosfera nie będzie trwać wiecznie. Też nie puściłabym dzieci do jemenu ale też z powodu tego nie zrobiłabym ich z arabem On pewnie i tak postawi na swoim jeżeli to jest jego cel.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koksu
ale i tak myśle że on cos ombinuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jesssica
Nie mam pomysłu w jakim języku mieliby rozmawiać...;) moi rodzice mówią po polsku i angielsku,a teściowie jedynie po arabsku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ula której ukradli nick
moja znajoma , naprawdę inteligentna zdawałoby się dziewczyna zakochała się w arabie , wzieli ślub , wyjechali , dzieci , dwa lata temu do polski sprowadził ją detektyw , dzieci odebrano ,jako rzekomo nie zajmowała sie nimi.Zostały z "ojcem"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annwintour
absolutnie się na to nie zgadzaj! może sobie arab rządzić u siebie. Jak nie rozumie,że boisz się o bezpieczeństwo dzieci to znaczy,że głupi jest i tego nie zmienisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość babcia07
są listy i są tłumacze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bez twojej zgody
tj paszportu jesli go dzieci maja nigdzie ich nie zabierze a jesli wyrobicie dzieciom paszporty to lepiej schowaj je w sejfie lub skrytce bankowej znajoma mojej siostry miala meza araba i tez ja meczyl zeby z dzieckiem odwiedzic jego rodzine i pojechali na miejscu przedluzali pobyt pozniej okazalo sie ze maz schowal dokumenty "zeby byly bezpieczne i sie nie zagubily" pozniej mowil ze "musial je oddac do urzedu jakiegos bo tak sie robi u nich w kraju" laska probowala chodzic do ambasady itp ale jak wyczuli jej intencje to zabronili jej samej wychodzic nawet na spacery... jakos to bylo ze cudem z synem uciekla ale teraz boi sie wlasnego cienia, non stop sie przeprowadza bo boi sie ze ja znajda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I bardzo dobrze, tyle się mówi o nich i o ich kulturze to teraz płacz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie rozumiem jednago
Jak mozna o tym bylo nie pomyslec wczesniej? Jak mozna byc taka egoista i myslec tylko o wlasnych motylach w brzuchu, bo milosc, bo jestem zakochana. Czy pomyslalas wtedy o wlasnych dzieciach, przemyslalas rozne scenariusze? Jezeli bedziesz miala problemy to na wlasne zyczenie, ale moze wtedy Cie to cos nauczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie rozumiem jednago
Przepraszam, nie chcialam zeby to tak ostro zabrzmialo, chociaz zdania nie zmienie. Musisz zrozumiec teraz podejscie meza, bo kazdy chce sie pochwalic dziecmi, a takze jego zazenowanie ze musi sie tlumaczyc, ze zona nie pozwala mu dzieci wziac. Z drugiej strony wiemy jakie sa realia, skoro juz teraz masz watpliwosci, tzn, ze juz wczesniej pojawila sie rysa na szkle. Przemysl to, porozmawiaj z rodzicami, poszukajcie fachowej porady, wez wszystkie za i przeciw i zdecyduj. Musisz sobie uswiadomic, ze dobro dzieci jest wazniejsze od Twojej milosci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość panna marianna
Nie godz sie pod żadnym pozorem. Ja miałam dwie sąsiadki co miałay mężów Arabów, jeden był z Libii, a drugi nie pamietem. W obu przypadkach było tak, że w Polsce to oni byli Arabami, też potem postanowili wyjechać z dziećmi by pokazać je rodzinie i tam na miejscu porwali te dzieci. W pierwszym przypadku matka nic nie mogła zrobić i nie miała kontaktu z dzieckiem jakieś naście lat. Dopiero jak dziewczynka skończyła 18 lat to się mogła skontaktować z tą sąsiadką, ta druga sąsiadka potem odzyskała syna, ale co się nadzwoniła, napłakała, naspotykała za dwokatami od tych spraw. Pitem musiała iść z mężem na ugodę. Okropność. To są dwulixowi ludzie, nie wolno im wierzyć i w żadnym przypadku nie pozwól mu wjechać z dziećmi do jego kraju.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uciekaj od niego Muzułmanin demaskuje islam nie zdając sobie z tego nawet sprawy http://www.youtube.com/watch?v=l0wZRu9X66A Prawdziwe oblicze islamu - islam albo wojna - Zrozumieć Islam i Muzułmanów http://www.youtube.com/watch?v=k1eRYuy8v7g Nie-muzulmanin w islamskim szariacie nie moze miec zadnych praw Muzułmanka: dżihad świętym obowiązkiem muzułmanina http://www.youtube.com/watch?v=5B4HS6YJRM0&list=UU6-riq3zZKiIqTw71MIGYJg&index=4 islam pozwala na torturowanie kobiet http://www.youtube.com/watch?v=-YHiGAopRdc&list=UU6-riq3zZKiIqTw71MIGYJg za cudzołustwo nalezy sie 100 batów a w twoim przypadku smierc http://www.youtube.com/watch?v=ZO9z284Gko4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moja glupia kolezanka
wyszla za maz za muslima. Piec lat temu maz wywiozl ich syna, wowczas 4 letniego do Pakistanu i juz go nie widziala :-( Z Arabami sprawa podobna. W zyciu nie zgadzaj sie na ich wyjazd do Jemenu. Nawet z toba bo tam nie jestes juz zadna gwarancja bezpieczenstwa dla dzieci. Ani dla siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolejna durna blondynnna
autorko urodziłaś dwa zmaziuchy które beda służyc allahowi, synek bedzie chowany na terroryste (jego życie nie bedzie wiele znaczyc) a coreczce na materac dla jakiegos araba, ją sie sprzeda a jego wysle na terroryste samobojce :) wiesz co. może to i lepiej. A najlepiej jedz z nimi do tego jemenu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zapraszam na poradę do kancelarii prawnej. Specjalizujemy się w różnych sprawach, z którymi panie się borykają w tzw. małżeństwach mieszanych. tel. 667 598 789

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mateusz Dziubiński
Witam, pracuje dla telewizji TVN. Aktualnie do programu telewizyjnego poszukujemy par mieszanych (osoba narodowości polskiej plus osoba innej narodowości) mających dzieci, które mają inne zdanie na temat wychowywania dziecka. Oferujemy zwrot kosztów dojazdu, nocleg w Krakowie i nie tylko. Osoby zainteresowane zapraszam do kontaktu na priv lub m.dziubinski@tvn.pl, podam więcej szczegółów. Pozdrawiam Mateusz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zgódź się. Przynajmniej wyrosną na dobrych muzułmanów, a nie na polskich żuli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×