Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

zdesperowany1234

Proszę o pomoc

Polecane posty

Gość gość
Może jakaś pani po 60 z twoich wielbicielek na fb cie poratuje? Zawsze możesz zostać żigolakiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
opisz swoje zycie wydaj ksiazke bedziesz bogaty moze film nakrecom?om ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lubię pomagać ale jakoś nie wierzę w tego typu wpisy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie kiedyś ex odmówił pożyczki, kiedy byłam bez kasy i groził mi szpital. Teraz sam jest w analogicznej sytuacji. Karma wraca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobre z tym zigolakiem. Ale facet rocznik 1963 to juz senior wspomagający się wiagra, a nie 20-30latek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do 6:11 yyyhym. Po Twoim wpisie to już pewny jestem ze to sciema i naciaganie. Jak można w ciemno komuś pieniądze przelać? Bez uwiarygodnienia. Apeluje o rozwagę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
??? Ale ja nie zamierzam nikomu nic przelewać. Dzielę się swoim doswiadczeniem nieśmiertelnego tutaj motywu wracającej karmy. A jeśli do kogos przemówiło, to tym lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
fajnie. to ja też proszę o pomoc bo sama pracuję mam córkę i kredyt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może każdy poprosi wszystkich pozostałych o 10 zł, jak Rychu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Serdecznie wszystkich i blagam was z calego serca o podarownie dla mnie zywnosci ktora mi sie nie zepsuje bo nie posiadam lodowki oraz odzieszy i Obuwia mam nr 44 dla mnie za co z calego serca bardzo wszystkim dziekuje i prosze przeczytajcie cala moja wlasna prozbe jest Tutaj cala moja wlasna prozba do przeczytania i dziekuje za kazda pomoc www.proszeprzeczytaj.webnode.com Tu reportaz o mnie w t v p 1 youtu.be/Pmy9mgq4g0I DZIEKUJE ZA KAZDA POMOC I PRZECZYTANIE MEJ PROZBY POZDRAWIAM WSZYSTKICH MARIUSZ.... LISTA MEDALISTÓW kat babighton niepelnosprawni.pl/ledge/x/3672 muj mejl odpisze jak bede w swietlicy srodowiskowej pomocdlamariusza@gmail.Com moje dane adresowe mariusz kaczmarek ul. W ę g i e r s k a 6 m 28 0 2-3 1 9 warszawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dokładnie. Na żarcie nie ma, na odzież nie ma, na lodówkę nie ma, ale na internet ma. W dodatku zasyfia internet tymi bajdami już od lat. Nie znoszę takich typów, przez nich ludzie boją się pomagać naprawdę potrzebującym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na remont się nie zgodził, bo mieszkanie za dobrze by wyglądało i frajerzy kaski i paczek by nie słali. Melina i ćpalnia dla nielatów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przez takich ludzi naprawdę potrzebujący niedostana pomocy bo strach pomagać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Phi, żeby tylko na emamach szalał. Paczki i kasa z forów polonijnych w Niemczech i Anglii, pisał też na wszystkich forach pomocowych. Ma rentę i stałą pomoc MOPSu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jaki roszczeniowy :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Było lato trzeba było sie zatrudnić w polu przy truskawkach albo na jesieni w sadzie przy wiśniach i jabłkach albo chociaż zbierać puszki cokolwik żeby uzbierać ten 1000. Można spokojnie zarobić sezonowo to nie jest dużo. Ale coż po co sie trudzić prawda? Zły okropny kraj i podli ludzie bo nie chcą zdrowenu facetowi zdolnemu do pracy dać 1000 zł ze swoich ciężko zarobionych pieniędzy. No szok Uważasz,że w Anglii Ci z nieba coś skapnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chłopie do roboty, a nie kafe prosić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie potrafi sam, na siebie zarobić:-O Pomyśl o innych, muszą zarobić na rodzinę, mają dzieci... Sa też samotne matki i dają sobie radę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×