Skocz do zawartości
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Scandal2020

Zarejestrowani
 • Zawartość

  132
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

4 Neutral

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

 1. Scandal2020

  Facet milczy i nie odpisuje

  Eh
 2. Scandal2020

  Facet milczy i nie odpisuje

  Czy problem z odp moze byc spowodowany biegunkom?
 3. Scandal2020

  Facet milczy i nie odpisuje

  Serio z biegunkom
 4. Scandal2020

  Facet milczy i nie odpisuje

  Kolega mu papier niósł więc zyje.. to o co chodzi
 5. Dlaczego? Ostatni odzew w czwartek. Ja złożyłam zyczenia sylwestrowe i cisza.. potem tez pisałam i nawet nie odczytal. Nie jesteśmy razem, ale kręciliśmy i dużo pisaliśmy. Czy napisać znowu ? Dodam, że facet na problemy z biegunkami.
 6. Postaram się w skrócie. Wyprowadziłam się z dziećmi od niego i jego matki, bo pil. Zabezpieczenie dzieci przy mnie. Ostatecznego wyroku jeszcze nie ma. Ciągle wymyślą, że dzieci są bite, ze się puszczam, sledzi, prowokuje, kąpie dzieci u siebie. Bo dostaje je na 3 godziny dziennie. Dzieci są nerwowe , a on nadal w to brnie. Nasyla mops i inne instytucje. Pomawia znajomych, twierdzi, że ja jestem ta zla, ze ja je bije , jeździł po obdukcjach ktore nic nie wykazaly. Twierdzi, że chodza brudne , glodne , podarte . Ogólnie wszystko robie zle. Wmawia dzieciom glupoty i kłamstwa. Chcial wrócić wcześniej, pisal, ze kocha . Ja nie potrafię na tego człowieka patrzeć. Jak reagować na jego prowokacje ? Najbardziej szkoda mi dzieci.
 7. Dlaczego dla niektórych ma to takie znaczenie i zapraszają byle kogo aby nabić licznik znajomości. Ja dziś 200 wywaliłam, gdyż nie mam kontaktu i nie bardzo ich lubiłam. Po co na siłę kogos mieć aby szpiegowali same krety. Jakiego jesteście zdania?
 8. Scandal2020

  Nie odpisuje

  Nawet na zyczenia w sylwestra.. nie odczytuje.. czuje się z tym zle a nic nie zrobiłam... co powinnam zrobić?
 9. Scandal2020

  Działa na dwa fronty ?

  Co ma na celu?
 10. Scandal2020

  Działa na dwa fronty ?

  Raz do mnie pisze , zaczepia. A gdy ja coś napisze nie odpisuje. Potem gdy milcze on zaczepia. O co chodzi ?
 11. Scandal2020

  Czemu się nie odzywa?

  Masz rację. Wczoraj sie 9dezwal. Dziś cisza. Heh
 12. Znamy się prawie 2 lata. Parę razy były spotkania, pocałunku. 10 tys smsow przez ten czas , po wyznania miłosne po urywanie kontaktu. Facet miał wcześniej kobiete ktora go zdradziła. Nie stroni od kobiet, po czym zaobserwowałam to na fb.. zaprasza jakieś modelki i inne których wcale nie zna. Widuje go codziennie u siebie w pracy. Coś czasami zagada. Niekiedy obraca wzrok , gdy patrze. Wie, że mi na nim zależało i zrobiłabym wiele. Wysyłaliśmy sobie swoje intymne zdjęcia. Były też akcje , ze nie odzywaliśmy do siebie z blachych powodów. Ostatnio mi napisał, że czy chciałabym z nim być i zapyta o to wprost jak się spotkamy.. jednak jak się domyślacie nie było takiego pytania. Miał się dzisiaj odezwać do mnie i nie odezwał. Widziałam go aby w pracy . Coś zagadał i ośmieszał swojego kolegę przy mnie. Zgrywa się gdy mnie widzi. Kreuje na jakiegoś bossa. Nie wiem co mam myśleć o tej sytuacji. Czy odezwać się sama ? Czy nie pisać nic ?
 13. Scandal2020

  Czemu się nie odzywa?

  Nie możliwe.
 14. Scandal2020

  Czemu się nie odzywa?

  Wczoraj pisał, że popiszemy jeśli będę miała ochotę . Napisałam mu wczoraj, ze ok . A dziś nie napisał . O co chodzi?
 15. Scandal2020

  O co mu chodzi ?

  Mówisz ? I po co mu te zdjęcia?
×