Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

PRZEMYSŁAW JESTEŚ PRZYJACIELU? ? ??

Polecane posty

Gość gość

żyjesz jeszcze? co się nic nie odzywasz? Jak tam auto? lampa już wymieniona? daj foto Z Agnieszką już się poddałeś czy nadal walczysz? szkoda tylko że Ona już sie nawet do Ciebie nie odzywa i nie łudź się że odzywa się na kafe z gościa, to prędzej trolle cie podpuszczają i Ją udają. Jak już nawet nie masz z nią nawet kontaktu to bardzo trudno będzie ci już ją odzyskać, trudno będzie ci o nią walczyć. Masz jakiś plan walki o Agnieszke? czy juz się poddałeś? pozdrawiam przyjacielu trzymaj się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo pracuje i nie mam czasu. tak zara właśnie będe wymieniał. nie poddałem się bo ją kocham mam takiego plana żeby jechać do jej miasta i trafić do szpitala w ktorym ona pracuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a wiesz w którym szpitalu ona pracuje czy będziesz musiał to dopiero ustalić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no to dobrze, ale czy nie myślisz że takie odwiedzenie jej może wszystko do końca zepsuć? Chodzi mi o to że jeśli ona sie juz do ciebie nie odzywa, nie macie kontaktu to znaczy ze cie nie chce i jeśli ty teraz do niej pojedziesz to ona może się po prostu wkurzyć a i nawet wystraszyć się tego że ją "ścigasz", przestraszy sie tego ze nie chcesz odpuścić mimo że ona daje jasny komunikat że cie nie chce. Może czasem ochrone szpitala wtedy wezwać a i nawet policje. Przemyśl to jeszcze bo takim zagraniem możesz sobie tylko narobić problemów, a Agnieszka moze cie za to znienawidzić do końca. Pamiętaj że nie można robić czegoś wbrew innym, jeśli ona tego nie chce to nie możesz jej zmuszać i nie możesz się jej siłą narzucać. Pomyśl o tym, może wymyśl jakiś inny lepszy sposób by odzyskać Agnieszke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a jak tam twoje prawko? nadal masz wyjeżdzone 27 godzin i nic więcej? kiedy kolejne godziny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pracujesz ale jak cie ktoś zawoła to OD RAZU jesteś :D i fotki dać nie chcesz by udowodnić ze pracujesz tylko kręcisz i ściemniasz czemu jesteś taki żałosny Przemku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
SPIERRDALAJ NAMARIN

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jeśli ma go tam złapać ochrona czy policja to właśnie niech jedzie!:classic_cool:może sie wreszcie za tego psychola wezmą :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przemek a może jak pracujesz, zarabiasz czyli masz kase, dodatkowo znasz dane i adres pracy Agnieszki to może wyślij jej kwiaty do szpitala przez Poczte Kwiatową, jakiś bukiet 30-50 róż czy czerwonych tulipanów a w bileciku napisz "Kocham Cię Agnieszka, spotkajmy się, zacznijmy wszystko od nowa. Twój Przemysław... :)" pomyśl o tym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to kiedy wysylasz kwiaty Przemku?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no ale ty nie wysylaj do niej tylko do szpitala, a mowiles ze wiesz w jakim szpitalu pracuje wiec adres tez masz bo w necie podany. Tam spokojnie jej te kwiaty dostarcza, nie ma problemu. A jak bedziesz znow probowal ja namierzac, jej adres prywatny to tak samo jak z pojechaniem do niej moze sie wkurzyc i cie tylko znienawidzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×