Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

pytanie o nianie

Polecane posty

Gość aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

Nianią jestem dopiero od 3 dni,więc jestem mega niedoświadczona...I juz wypłynął problem,który nie wiem jak ugrysć.Moja "rodzina" chce żebym pojchała z nimi na wakacje.Czas niebagatelny bo 3 tygodnie.Oni wszystko fundują itd.I co dalej?Wszyscy radzą co innego. Czy za ten wyjazd powinnam mieć normalnie płacone?Jeśli tak to ile?Płacą mi za godziny więc na wyjeździe ma być płacone za 24 h/dobę?Czy może mają płacić za np 12 godz-tyle ile będe sie zajmować dziećmi?A może wogóle ma nie być płacone,bo fundują wyjazd?Nie wiem jak do tego podejść. Aha i jeszcze jedno.3 tyg non stop z dzieciakami?Czy wypada postawić warunek,ze np 3 godz dziennie mam wolne?Albo ze sie nimi opiekuję załóżmy do 21 potem koniec?jak to rozgrysc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie prościej zamiast pytać nas zapytać rodzinke od dzeicka ? Powiedz,że chcesz nac wszystkie warunki na jakich miałabyś z nimi wyjechać i tyle :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
no tak,ja sie ich spytam.Ale chodzi o to JAKIE warunki ja moge stawiac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja w UK pracowałam jako niania i wyjechałam z nimi na wakacje 2 tygodniowe, miałam wszystko zapewnione a płacili mi po prostu stała stawkę, gdyż nie pracowałam na godziny, oni byli na tyle wyrozumiali ze dawali mi wiele wolnego, nie wiem jaka ty masz rodzinkę. Ja na twoim miejscu obgadałabym warunki wyjazdu albo po prostu jedź a okarze się na miejscu. Jeżeli masz fajną rodzinkę nie powinno być problemu. To naprawdę fajna okazja, wiele zwiedzisz, poopalasz się (ja przynajmniej tak mialam, bylismy w portugalii i glownym moim zadaniem bylo obserwowanie czy dzieciaki sie nie topia w basenie i wiadomo zabawy z nimi w basenie od czasu do czasu).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha, jeśli chodzi o godziny to moga ci po prostu obnizyc stawke w zwiazku z tym ze nie płacisz za przelot, wyżywienie i zakwaterowanie, jednak płacić powinni ci od godziny pracy. Czyli np jeśli w ciągu dnia zajmujesz sie dziecmi 8h to powinni za tyle ci zaplacic. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem czy ty pracujesz za granica? ale ja wlasnie pracowalam na wakacjach jako niania miedzy innymi, wyjechalam poprostu z rodzinka, oni zapewniaja mi wszystko, tzn mmieszkam z nimi jadalam z nimi, czasami cos ekxtra fundneli ;) placili mi nieco mniej niz normalnie dlatego wlasnie ze pozatym mnie utrzymywali, oprocz tego przynajmniej jeden dzien w tygodniu mialam wolny i w ciagu dnia tez zawesze cos sie znalazlo ale to zalezalo od tego gdzie bylismy, nno napewno zalezy od dziecka no i od tych twoich pracodawcow ale najpierw musisz wszystko ustalic z nimi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×