Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

pytanie za 100 punktów

Polecane posty

Gość gość

słuchał ktoś jakiejkolwiek opery Wagnera?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nikt koszernych oper nie słuchał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
koszernych oper? nie rozumiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Adolf był Żydem czyli był koszerny, Adolf lubiał opery Wagnera więc Wagner musiał być Żydem czyli koszernym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
weź się lecz, Hitler nie był żadnym żydem, zresztą ja o Wagnera pytam, a nie o Hitlera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
;) jakiej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
21:49 był; ty się lecz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Babka Hitlera była żydówką to i on cos miał z żyda.Jak nie wiedziałaś to na leczenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Słuchałam, kiedyś w tv puszczali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no dobrze, ale jaka to była opera?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co za różnica jaka krew płynęła w żyłach Hitlera? Amerykańska finansjera płaciła mu wystarczająco dużo, by ich słuchać i zabić każdego! A teraz? Coś się zmieniło? -Nic! Kolejne pokolenia amerykańskiej finansjery wciąż rządzą i robimy to czego oni od nas chcą, bardziej niż nam się wydaje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
22:04, nie tylko babka bo cała jego rodzina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kto ma taką siłę szybkiego zmieniania trendów w każdej dziedzinie życia jak amerykańska finansjera? -Nikt!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czasami coś szybko się przyjmie a ludzie myślą że to przypadek. A to praca ludzi- od informatyków po dziennikarzy... Przypadki też są potrzebne, jednak dopóki istnieje ktoś, kto ma większą pulę możliwo$ci, przypadki są jedynie kreowane na przypadki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Żaden przywódca nie będzie rządził według własnego widzi mi się inaczej skończy jak rodzina Kennedych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
słuchałeś imbecylu jakiejś opery Wagnera? Pieprzysz jak stary potłuczony dziad.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Klątwa Kennedych (ang. Kennedy Curse) – potoczna nazwa wymyślona przez media do opisywania serii tragicznych wydarzeń, które wystąpiły w kręgu rodziny Kennedych. Wielu członków rodziny zmarło z powodów nienaturalnych takich jak np. katastrofy lotnicze, wypadki samochodowe czy postrzały. Chronologia wydarzeń 1941 – Rosemary Kennedy, córka Josepha Patricka Kennedy’ego Sr. i Rose Kennedy przechodzi zabieg lobotomii, po którym doznaje trwałego upośledzenia umysłowego; wynikiem zabiegu są dodatkowo problemy z chodzeniem i mówieniem; zostaje umieszczona w zakładzie opiekuńczym. 12 sierpnia 1944 – Joseph P. Kennedy Jr. najstarszy syn Josepha Patricka Kennedy’ego Sr. i Rose Kennedy, brat prezydenta Stanów Zjednoczonych Johna Fitzgeralda Kennedy’ego zginął w katastrofie lotniczej, w trakcie służby wojskowej. 13 maja 1948 – Kathleen Cavendish, Marchioness of Hartington, siostra prezydenta Stanów Zjednoczonych Johna F. Kennedy’ego, zginęła w katastrofie lotniczej we Francji. 23 sierpnia 1956 – Jacqueline Kennedy urodziła martwe dziecko (dziecko miało się nazywać Arabella Kennedy) 9 sierpnia 1963 – Patrick Bouvier Kennedy, dziecko prezydenta USA i Jacqueline Kennedy, umiera dwa dni po urodzeniu. 22 listopada 1963 – morderstwo 35 prezydenta Stanów Zjednoczonych Johna F. Kennedy’ego. 105 lat wcześniej tego samego dnia (22 listopada 1858) umiera jego pradziadek Patrick Kennedy. 19 czerwca 1964 – senator Massachusetts Ted Kennedy odnosi ciężkie obrażenia w katastrofie lotniczej 5 czerwca 1968 – Robert F. Kennedy, brat Johna F. Kennedy’ego zostaje postrzelony tuż po zwycięstwie w stanowych turach wyborów prezydenckich. Umiera dzień później. 18 lipca 1969 – samochód Edwarda "Teda" Kennedy’ego zjeżdża z mostu na wyspie Martha's Vineyard. W wypadku ginie pasażerka Mary Jo Kopechne. 13 sierpnia 1973 – Joseph P. Kennedy II, powoduje wypadek, w którym pasażerka Pam Kelley zostaje całkowicie sparaliżowana. 17 grudnia 1973 – 12-letni Edward Kennedy, Jr. traci prawą nogę z powodu raka. 25 kwietnia 1984 – 28-letni David Kennedy umiera z powodu przedawkowania kokainy i petydyny. 31 grudnia 1997 – Michael Kennedy umiera w wypadku narciarskim w Aspen. 16 lipca 1999 – John F. Kennedy, Jr., syn prezydenta Johna F. Kennedy’ego, wraz z żoną Carolyn Bessette-Kennedy i szwagierką Lauren Gail Bessette giną w wyniku katastrofy lotniczej. 16 listopada 2011 – Kara Kennedy, córka Edwarda "Teda" Kennedy’ego zmarła na atak serca w Waszyngtonie. 16 maja 2012 – Mary Kennedy (z d. Richardson), żona jednego z synów Roberta F. Kennedy’ego – Roberta F. Kennedy’ego juniora, została znaleziona martwa na terenie swojej posiadłości w Mount Kisco (stan Nowy Jork); przyczyną śmierci było samobójstwo przez powieszenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś słuchałeś imbecylu jakiejś opery Wagnera? Pieprzysz jak stary potłuczony dziad. DNI TAKICH JAK TY POMIOTÓW SĄ POLICZONE. Nikogo nie interesują twoje rozważania i wolny tok myślenia. Liczy się fakt, prawda i przyszłość w której nie ma miejsca dla debili.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja pytałem o wagnera, a nie o babci sranie i wywody starego spleśniałego dziada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
22:36 Nie nadużywaj nazwiska tego twórcy ! Nie dla ciebie opery!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
akurat dla mnie, bo sam słucham wagnera od lat jakbyś chciał wiedzieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak świat światem Muzyka łagodzi obyczaje, ale najzamożniejsi ludzie świata wszczynają konflikty, by skłócić ludzi . Jak w biblijnej przypowieści o budowie wieży Babel. Kiedy ludzie byli już blisko nieba Bóg pomieszał im języki. Jaki morał z tej przypowieści? -A no taki, że nie warto chcieć za dużo! Kiedy chcesz zbyt wiele-stajesz się ofiarą kogoś kto ma więcej-to nieuniknione. Chciejstwo jest ludzką cechą numer 1. Na dodatek największe koncerny świata jak między innymi Coca-cola próbują swymi wyrobami wyostrzyć ludziom tę cechę-by chcieli jeszcze bardziej i więcej. Ludzie chcą i zazdroszczą-są żywymi pociskami w rękach tych którzy nie muszą już o nic walczyć bo wszystko już mają. Zgłoś Odpowiedz na ten temat Dorosłe eurosieroty. Jak wpłynęła na nie nieobecność rodziców? Anna Wójtowicz / Styl życia Dorosłe eurosieroty. Jak wpłynęła na nie nieobecność rodziców? „Cześć tato. Mam już 11 lat. To cały rok, odkąd wyjechałeś i mnie zostawiłeś. A ja codziennie wącham twoją koszulę. Tę, która nie zmieściła ci się w walizce. Jeszcze czuję twój zapach i chociaż przez chwilę czuję, jakbyś był przy mnie. Każdego dnia tęsknię i czekam na twój powrót”. Dziś mam prawie 30 lat i już nie tęsknię. Nauczyłam się żyć z poczuciem pustki. Tak jak ponad 100 tysięcy innych dzieci, których rodzice musieli wyjechać. Jak nieobecność rodzica, który opuścił Polskę za chlebem, wpłynęła na dorosłe życie eurosierot?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ta z tv to Pierścień Nibelunga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×