Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Ewelina1995

Oszustwo maxi zoo gdzie zgłosić?

Polecane posty

Zamawiałam na tej stronie wiele razy karmę. Ostatnio jednak moje

 zamówienie zostało anulowane. To było kilka tygodni temu, a pieniędzy nadal nie otrzymałam na konto. Wiele razy dzwoniłam i pisałam meile z tą firmą. Co gorsza oni twierdzą że 18 kwietnia pieniądze zostały wysłane. Ja dokładnie sprawdziłam konto od 18 kwietnia dalej i mojego moich pieniędzy nadal nie ma na koncie. Napisałam do nich maila, aby mi przysłali potwierdzenie przelewu, odpowiedzi nie otrzymałam jeszcze. I wszystko byłoby może okej, ale czytałam opinie o tej firmie że oni tak robią i pieniędzy nie można odzyskać dlatego ostrzegam. I pytam czy można to gdzieś zgłosić,jest szansa na odzyskanie pieniędzy? Przecież to ogromna sieć, reklamowana wszędzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

oszustwa na policje. Najlepiej napisz maila, że jeśli nie otrzymasz zwrotu kasy do konkretnego dnia, np. do następnego dnia i podaj date to bedziesz zmuszona zgłosić sytuacje na policje jako oszustwo internetowe. 

Potem drukujesz maile z korespondencją i idziesz na policje, tam cie ustawią z osobą ktora przyjmuje zgłoszenia. Musisz mieć tego ostatniego maila by było oficjalne Twoje stanowisko i ich brak reackji na to stanowisko. i tyle. potem policja sie kontaktuje z tą firmą i wyjasniają, gdzie jest hajs.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jednak wszystko jest dobrze. Przelew został zaksięgowany 21 kwietnia,tylko w historii ja mam przelew zwrotny w dniu zakupu czyli 14 kwietnia i dlatego tego nie widziałam. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×