Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Ranking zamożności samorządów Warszawa Wrocław i Opole w pierwszej trójce dowód

Polecane posty

Gość gość
Co to za link do komunistycznego szmatławca dajesz, Kołbucu?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ranking zamożności samorządów. Które miasta wojewódzkie są najbogatsze? [TOP 10] pig 18.07.2017 12:50 Fot. Franciszek Mazur / Agencja Gazeta Czasopismo "Wspólnota" przygotowało kolejną edycję rankingu najbogatszych samorządów za 2016 rok. Ta wyrażana jest w dochodach jednostek samorządowych na mieszkańca. Jednymi z wyższych mogą się pochwalić miasta wojewódzkie. Które wypadają pod tym względem najlepiej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
3. Opole ROMAN ROGALSKI Na trzecim miejscu ulokowało się Opole. Jest to jednocześnie jedno z trzech miast wojewódzkich w Polsce, gdzie dochód per capita przekracza 5 tys. zł. W Opolu jest to konkretnie 5010,38 zł. Stolica woj. opolskiego zaliczyła awans o jedno miejsce w porównaniu do zestawienia z ubiegłego roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zatkało was nawet nie sądziliście że opole może być na podium w pierwszej trójce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prawi sr/awi zrozum że ten ranking jest warty po co dałeś jest nic nie warty bo mój ranking który dałem powyżej to ranking najbogatszych samorządów (ale chodzi o miasta wojewódzkie Opole jest w pierwszej trójce najbogatszych miast wojewódzkich Opole jest 3 najbogatszym miastem wojewódzkim głupku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ranking zamożności samorządów. Które miasta wojewódzkie są najbogatsze? [TOP 10] pig 18.07.2017 12:50 Fot. Franciszek Mazur / Agencja GazetaCzasopismo "Wspólnota" przygotowało kolejną edycję rankingu najbogatszych samorządów za 2016 rok. Ta wyrażana jest w dochodach jednostek samorządowych na mieszkańca. Jednymi z wyższych mogą się pochwalić miasta wojewódzkie. Które wypadają pod tym względem najlepiej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sr/ar/pagane tak co cie to interesuje co przez to jestem gorszy ??? ja nie jestem wariatem bo lecze sie z depresji a osoby z depresją nie są wariatami zrozum to nie jestem niebezpieczny nie mam zwidów nie słysze głosów lecze sie z depresji chyba lepiej wiem zrozum że każdy moze zachorować na chorobe psychiczną nawet ty i co ?? nie wmawiaj mi ze jestem wariatem bo chyba lepiej wiem na co sie lecze a lecze sie z depresji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×