Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kurdu_bydzia

Rano mam pełne 170 cm wzrostu, a wieczorem tylko 169,5. Który wzrost podawać?

Polecane posty

Gość kurdu_bydzia

Pewnie wszyscy mnie już tu znają i wiedzą jaki jestem. A jestem niski. Zawsze myślałem że mam 169 cm cały czas, a jednak rano mam aż 170 cm. Wiem bo się mierzyłem o 8 rano u lekarza :D Jednak wieczorem poprzez działanie siły grawitacji kręgi kręgosłupa siadają i wzrost człowieka się zmniejsza. Dlatego wieczorem mam tylko 169-169,5 cm. I teraz pytanie do was. Który wzrost jest tym moim "właściwym" wzrostem i kiedy ktoś mnie zapyta o wzrost to jaki wzrost mam podawać? Mam zaokrąglać i mówić że 170 cm, czy zaniżać w dół i mówić że 169 cm? Pozdrawiam i liczę na szybką odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spec_slr
Oczywiście że 169 cm. Wzrost należy podawać zawsze ten wieczorny. Rano się nie liczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zawsze należy podawać wzrost, który ma się wieczorem czyli ten niższy. Masz 169 cm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1695?- to strasznie wysoka musisz byc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jula8980808880
Nie wiem co to za różnica... Ale ja mam 158 i wszystkim mówię, ze mam 160, wiec troche zaokrąglam :P W dowodzie tez wpisalam sobie 160, nikt tych 2 cm nie jest w stanie zobaczyc, wiec... A Ty mow, ze masz 170, ten 1 cm nie robi roznicy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kurdu_bydzia
OK, będę mówił że mam 169 cm. Faktycznie, zawsze należy podawać ten wzrost, który się ma wieczorem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powinieneś zaniżyć do 165 cm. Faceci o wzroście około 170 cm (ale niepełnym tak jak Ty) powinni zaniżać do 165 cm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kurd**el!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×