Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

MałaMee

Royal - Poznań kursy językowe

Polecane posty

Czy ktoś zna taką firmę? Prowadzą internetowe kursy językowe. Dostałam taki darmowy kurs, jako, że szkoła mnie wytypowała (czy coś tam...nie było mnie:P) , powiedzieli mi w szkole, ze 2 lata za darmo. A teraz od paru osób usłyszałam, że to wcale nie są 2 lata darmowe, tylko 1, a w ciągu 2 lat nie można zrezygnować, czyli będzie trzeba bulić, na co nie mam najmniejszej ochoty. Podpisywałam coś, ale nie przypominam sobie, żeby było \"drobnym druczkiem napisana, że nie można zrezygnować\". Czy ktoś miał może przypadkiem podobną sytuację? Nie potrzebuję porady, bo coś wymyślę, tylko pytam, czy to jakieś cwaniaki na większą skalę czy coś? Pzdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andzia14
Dziś u mnie w szkole był przedstawiciel tej firmy i namawiał nas na te kursy językowe.Lecz w tym wszystkim jest coś dziwnego i musi się coś kryć bo przecież w życiu nic za darmo nie ma a ponadto co to za nauka bez podręczników,zeszytów,gramatyki - może kurs telepatyczny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam dobrą opinię o Open School w poznaniu. Może tam zajrzyj na początek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moja siostra chodziła do Open School w Poznaniu - ciężko było u niej z językami w ogóle, słabiutko, ale wyszła na prostą i ma teraz same czwórki, dobrze ją nauczyli :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grimkowa
Zdecydowanie Open School. W Poznaniu chyba nie ma lepszej szkoły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co sądzicie o Open School w Poznaniu? Czy to dobry wybór?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kazikocz
Open school, i to zdecydowanie. Chodziłem też do innych, ale tylko z tej szkoły byłem naprawdę zadowolony. Były wymierne efekty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiem, że wątek już chyba trochę przeterminowany, ale napiszę, bo może ktoś tu jeszcze trafi. Uczyłam się w poznańskiej Royal School, właśnie metodą e-learning. Trafiłam na tę szkołę bardzo podobnie, bo dzięki panu, który reklamował ją w mojej szkole. Nie miałam żadnych ofert, tak jak pani powyżej, uczenia się w niej za darmo - za dwuletni kurs zapłaciłam pełną cenę. Kurs zaczęłam i skończyłam jeszcze w czasie nauki w gimnazjum: egzamin gimnazjalny z angielskiego zdałam na 100% - zarówno z podstawy, jak i z rozszerzenia. Co więcej, byłam w stanie zdać wtedy nawet wszystkie egzaminy maturalne - taki był poziom mojego angielskiego. Ogólnie rzecz biorąc - z Royal School mam naprawdę dobre skojarzenia i serdecznie polecam, bo ja naprawdę nauczyłam się tam języka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przestańcie gadać bzdury. Royal jest bardzo dobrą szkołą.Nauka przez skype. Dwoch moich synow uczyło sie -jeden nadal się uczy. Podciagnal sie na tyle ze startuje w konkursach. ..Ale to samemu też trzeba chcieć. ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nosanosa
Witam, ja tez jestem zadowolona ze szkoły Royal. W szkole nauczyciel nie ma podejścia i na myśl o lekcji z angielskiego boli mnie głowa. W Royal mam fajną nauczycielkę (P. Kasia) i zawsze na spokojnie mi wszystko wytłumaczy. Oprócz tego, że robię u nich kurs to Pani Kasia pomaga mi przy zadaniach domowych ze szkoły. U mnie w domu nikt nie zna angielskiego i taka pomoc jest super. Wystarczy, że połączę się przez skypa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
WYZSZA SZKOLA HANLDU I USLUG POZNAN Chcesz zdać Maturę z matematyki i języka angielskiego? Przyjdź na kursy dla maturzystów, które przygotowaliśmy specjalnie pod kątem potrzeb i wymagań programu Matura 2016 Z okazji 20 - lecia szkoły, masz od nas prezent – kurs maturalny po najniższej cenie w całym Poznaniu. Koszt całkowity 22-godzinnego kursu to tylko 85 złotych, czyli to mniej niż 4 złote za godzinę! Jeśli po kursie zostaniesz studentem Wyższej Szkoły Handlu i Usług, cały kurs będziesz mieć totalnie za darmo! Nie przegap! Ilość miejsc ograniczona! !!Startujemy już 9 kwietnia!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
WYZSZA SZKOLA HANLDU I USLUG POZNAN Chcesz zdać Maturę z matematyki i języka angielskiego? Przyjdź na kursy dla maturzystów, które przygotowaliśmy specjalnie pod kątem potrzeb i wymagań programu Matura 2016 Z okazji 20 - lecia szkoły, masz od nas prezent – kurs maturalny po najniższej cenie w całym Poznaniu. Koszt całkowity 22-godzinnego kursu to tylko 85 złotych, czyli to mniej niż 4 złote za godzinę! Jeśli po kursie zostaniesz studentem Wyższej Szkoły Handlu i Usług, cały kurs będziesz mieć totalnie za darmo! Nie przegap! Ilość miejsc ograniczona! !!Startujemy już 9 kwietnia!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
witam, ja szukam informacji o Szkole Royal, bo własnie zdecydowałam sie na taki kurs dla mojej córki. Wszystko brzmi bardzo ciekawie. Widzę, że opinie są różne od bardzo zadowolonych po bardzo niezadowolonych... Ale widziałam na ich stronie internetowej, że działają juz ponad 10 lat, wiec chyba to dobrze o nich świadczy. Gdyby byli oszustami to by juz ich dawno na rynku nie było. Wiem, że moge zdrezygnować w ciagu 14 ni, ale chyba warto spróbować. Córka bardzo chce i tak duzo siedzi przed komputerem, wiec chyba dobrze, żeby robiła w nim coś pożytecznego.... Zobaczymy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Proszę o informację jak jest z tymi kursami w Royal w Poznaniu. Wykupiłam tam kurs ale mam wciąż wątpliwości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo dobra szkoła !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×