Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Rozszyfrowałam tego maniaka od dziewic, samotnych matek, tatuaży, itd.

Polecane posty

Gość gość

Mam na myśli pajaca, który dzień po dniu zakłada tematy o tym, że nie ma dziewic po 20 roku życia, że samotne matki są be, kobiety z tatuażem bardzo be, że kobiety lecą wyłącznie na wygląd i coś, co temu trochę zaprzecza, że lecą wyłącznie na paskudnych, tępych osiłków, dresów, blablabla. Przyczyna jest prosta - facet w ten sposób próbuje za pomocą tego forum wywołać poczucie winy w jak największej liczbie kobiet. Wydaje mu się, że cały kraj tutaj przesiaduje. :) Usiłuje wmówić kobietom, że mają jeden, niepożądany typ mężczyzny i jak śmią nie interesować się opisywanym przez niego nerdem, którym sam jest. Przypisuje sobie ogromną inteligencję, jednak przy próbie merytorycznej dyskusji odpada w przedbiegach. Widzi świat na czarno i biało. On nie jest niczemu winien, tylko płeć żeńska. Taka inwigilacja, nic więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli już tak bardzo zależy Ci na zrobieniu wnikliwej analizy to naprostuję kilka szczegółów, co do których się omyliłaś: 1)Faktycznie to ja zakładam tematy, że kobiety lecą na wygląd, i prymitywów, ale tematy o dziewicach zakładam rzadko (jest jeszcze jedna osoba, która to robi), a o tatuażach i samotnych matkach ani razu( to musi robić ktoś inny). 2) Nie jestem sam tylko jest nas duża grupa i nie piszę tylko tutaj, ale w wielu innych miejscach, a ta działalność nie ogranicza się do internetu, w realu znacznie więcej. 3) Nie zamierzam wywołać w kobietach poczucia winy, zależy mi na czymś zupełnie innym. Spróbuj zgadnąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Żałosne są te twoje starania. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przeceniłaś jego inteligencję, on po prostu wylewa frustracje. Żadna go nie chce, a on miota się między narzekaniem, że nie jest w typie kobiet i wmawianiem wszystkim i samemu sobie, że po prostu żadna na niego nie zasłużyła. Tak zwany ból d**y, nie ma co zgadywać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakby tak było to tysiące osób nie odpowiadałoby na to i przeszłoby nad tym do porządku dziennego, a tak widać, że żal dupę ściska, a tobie najbardziej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tysiące przechodzą nad tym do porządku dziennego, tobie odpowiada raptem kilka osób

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
po analizie autorki tematu stwierdzam z pełną pewnością, ze powinna się zająć dojeniem krów zamiast tworzeniem psychologicznych portretow osób piszących na forum :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja wiem dobrze, kim on jest, ten prowokator ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak przechodzą, że w 15 minut mam już 50 odpowiedzi na jeden temat i nawet ich nie czytałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorko tego tematu ja pisze tutaj o wybazgrolonych i dziewicach i na 100% juz wiem ze ty masz zaburzenia osobowosci do tego paranoje i zaburzenia obsesyjno kompulsywne bo juz wszedzie mnie widzisz nawet tam gdzie mnie nie ma :D lepiej nie otwieraj lodowki bo tez moge tam byc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
haha to było dobre...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Naprawdę, tylko podziwiać...elokwencję, i pracę twórczą co poniektórych:):) a podobno jest to forum dla kobiet? Czy kobieta zaklada tematy o dziewicach, tatuażach?:):):) Lecisz gościu w psychoanalizę autorki po bandzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak ogólnie to szkoda wzroku,bo to nuda:'(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
za często wali konia, ciśnienie mózg mu rozsadza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Za wyjątkiem urszak sama patologia w stanikach wypowiedziała się w tym temacie :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fap fap fap

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja odpowiadam czasami na podobne tematy, bo cos się we mnie burzy kiedy pomyśle ze ludzie z tak wykrzywioną psychiką tak zaciekle gloszą swoje patologiczne poglądy. Ps. Wracam do mojego wytatuowanego kryminalisty, mojego ulubionego typu :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tatuaze oznaczaja chorobe psychiczna - Agnieszka Chylinska, psycholodzy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×