Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dobry duszek z Pomorza

Rozwiazywanie krzyzowek w gazetach i wygrywanie nagrod

Polecane posty

Gość dobry duszek z Pomorza

Czy komus sie udalo?Jaka to byla gazaeta?Slyszalam ze niektorzy nawet zyja z tego ze co wygraja to sprzedaja.Jakie jest wasze zdanie na ten temat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie znam ani jednej osoby, ktora wygralaby cokolwiek wysylajac rozwiazania/hasla z krzyzowek :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mojej mamie
ale zeby wygrac trzeba dużo wysyłać, ja nic nie wygrałam bo nie wysyłam :P no chyba ze będziesz mieć dużo szcześęcia to raz wślesz i od razu coś wygrasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wygrałam parę razy :D W Poradniku Domowym 2 razy i w takim regionalnym tygodniku kilkakrotnie.Oprócz tego w sms-owym konkursie w Na żywo i To & owo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobry duszek z Pomorza
tak pytam bo siostra mojego bylego wygrala telewizor a znajomy wygral 30.000 tylko nie wiem z jakich gazte korzytali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobry duszek z Pomorza
podnosze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobry duszek z Pomorza
podnosze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W poradniku domowym, 2 razy wygrałam kosmetyki. Twoje imperium tysiąc złoty i złoty łańcuszek ze znakiem zodiaku. Rolniczy przegląd techniczny : kubek i akcesoria do ogrodu firmy Pilmet :D Zdrowie 2 razy kosmetyki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobry duszek z Pomorza
do tych co wygrali-rozwiazania wysylaliscie poczta czy smsem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biseptol
A moja córcia wygrała zestaw kosmetyków dla nastolatek w konkursie pisemka "Szczęśliwa trzynastka".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biseptol
...wysyłała mailem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tukasa
Kilkanaście lat temu wygrałam konsolę do gry w "Krzyżówka trzynastolatków". Nie jestem do końca pewna czy to prawidłowa nazwa, ale prowadziła ja K. Dowbor. Potem jeszcze płytę i kasetę w konkursie radia Zet. W Gazecie Lubuskiej zdobyłam kurs tańca, kosmetyki do depilacji firmy Veet, a ostatnio notes, długopis, witaminy i chrom :) Od czasu do czasu mam trójkę w totka. Czwórkę miałam raz. Trzeba grać żeby wygrywać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobry duszek z Pomorza
tak to prawda -trzeba grac zeby wygrywac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bmmmm
znajomy rodziców wygrał fiata pande .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katka3M
dokładnie żeby wygrać trzeba grać tylko w co warto? żeby nie marnować swojego czasu??? poleci ktoś coś? mam konto w kasie stefczyka i tam mi ostatnio pracownik powiedzial ze maja taka krzyzowke w miesieczniku swoim, znalazlam to to-> http://www.kasastefczyka.pl/czas-stefczyka, robil ktos kiedys moze i wie czy tam w ogole ktos realnie wygrywa?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gdy mieszkalam jeszcze w PL bralam udzial w wielu konkursach i wiele razy wygrywalam :) Po przeprowadzce do UK moje szczescie sie skonczylo :P Teraz najczesciej biore udzial w konkursach na FB - wygralam dopiero raz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja kilka razy wygrałem w krzyżówkach. Najmniej 50 zł, najwięcej 200 zł. Szału nie ma, ale zawsze jest te parę groszy do przodu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moj dziadek wygrał kiedys rower górski- oddał mojemu bratu a innym razem wygrał 200zl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja kiedys grałam, ale nic nie wygrałam, tak samo w konkursach radiowych czy innych. a nie, raz wygrałam książkę w gazecie katolickiej dla dzieci. ja nie wierze w te konkursy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Raz z mamą rozwiązałem krzyżówkę i wygraliśmy wieże stereo. Ale ta wieża to kilka lat temu była coś warta a dziś to za 100 zł sprzedać można :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
witam,jak wysyla sie krzyzowki poczta to ten kupon trzeba nakleic na kartke pocztowa z tej str co jest pusta czy z tej co jest miejsce na wpisanie odbiorcy i adresata?Bardzo prosze o jak najszybsza odpowiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przecierz wiadomo ze na pusta :) bo gdzie adres wpiszesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Loisa
Witam mam pytanie pod jaki adres wysyłacie maile z krzyżówkami aby brały udział w losowaniu nagród ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja wygrałam w konkursie Rossmana zestaw obiadków Gerber dla dziecka za kwote 150zł no i w ich krzyżówce z gazetki zestaw kosmetyków - pierwszy raz udało mi sie coś wygrać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość pod prąd
moim zdaniem wygrane są ustawione. Wyjaśniam na jakiej podstawie tak mówię. Otóż kupuję nagminnie wykreślanki i Jolki, odpowiedzi wysyłam w terminie. I czytam listę wygranch np. Wykreślanka 200 nr 6 z czerwca 2013 i jest Teresa z Choszczna, Helena z Rypin, Łukasz z Nowej Wsi, Adam z Sokółki, Władysław z Brzeg i Barbara z Brzeg i podobnie z RMF FM Jubileuszowe losowanie i mamy z ich stronki: Darek z Dymaczewa Starego, Joanna z Panek, Waldek z Biedruska Henryk z Gdańska ! WOW znane z nazwy większe miasto ,szok, Jerzy z Chorzelowa Ludmiła z Hajnówki Bogumiła ze Skierniewic Katarzyna z Płazy Danuta z Domaszkowic Arkadiusz z Olsztyna Małgorzata z Działoszyna Małgorzata z Lipniaka Sławomir z Piaseczna Marta z Siechnic Jolanta z Ostrowca Świętokrzyskiego Teresa z Warszawy --->SZOK Kamil z Warszawy --->SZOK Zygmunt z Katowic Mariusz z Krzęcina Teresa z Mariantowa Dominik z Gozdowa Tomasz z Garwolina Mirosław ze Stabrowa Małgorzata z Lublina Elżbieta z Poddębia Ryszard z Chruśliny Marek z Będzina Ewa z Czarnego Lasu dane ze strony rmf fm Jak to możliwe, że najliczniejsze miasto w Polsce , gdzie w 3/4 są przyjezdni a nie rodowici maja tak niziutką statystykę , czy to nie zastanawiające? A żeby nie było ja jestem z okolic Grodziska Mazowieckiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
niektórzy robią to dla kasy :D gowork.pl/opinie_czytaj,2505

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×