Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość g235

selfie w bieliźnie?

Polecane posty

Gość g235

Witajcie! Ciekawa jestem co myślicie o dziewczynach takich jak ta http://j.gs/6jcc które robią sobie zdjęcia w samej bieliźnie, a potem wrzucają to do internetu. To oznaka dużej odwagi i bycia "kobietą wyzwoloną"... a może bardziej głupoty i naiwności? A teraz pytanie do panów, kręci Was to? Czy bardziej odrzuca i wskazuje na "puszczalstwo"? Zapraszam do dyskusji!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja tam lubie takie ogladac, ale raczej bym sie z taka nie wiazal na stale... predzej na krotki skok w bok ;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie zawsze robią tak, bo są puszczalskie... często robią gorącą fotkę np. dla swojego faceta, a w chwili kryzysu on to upublicznia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bez sensu jest robienie takich fotek- niezależnie od płci, sytuacji ani wieku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oj tam... miło popatrzeć na takie fotki :) a ta laska co jej zdjęcie wrzuciłaś nie ma się czego wstydzić, bo ma super ciało ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
aaa....co to w ogóle za ściema z tym linkiem....?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czy ja wiem czy ściema? ;p to głupie przekierowanie dała, ale po chwili się pojawia fotka jakiejś dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skąd w ogóle to pytanie? :P Chcesz zacząć robić takie fotki? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
NIE wchodźcie na to ludzie, to ściema z tym linkiem jakich mało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szczerze? Widziałem lepsze fotki :P A ludzi nieumiejących poczekać i kliknąć skip podziwiam za głupotę xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nawet nie wiesz, że ci kamerka sama zdjęcie zrobiła po odliczeniu czasu i idzie gdzieś teraz w świat twoje własne selfi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ryzyko jest takie samo jak przy zwykłym serfowaniu po internecie, druga rzecz, że trzeba mieć kamerę wpiętą... A logika, której wielu ludziom brakuje, podpowiada instalowanie oprogramowania antywirusowego i antyszpiegowskiego przed włączeniem się do internetu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
' druga rzecz ' GENIUSZU, założę się o 500 złoty że 80 procent ludzi na kafe, mają laptopy z kamerką wbudowaną, więc nie pitol jak jakiś guru, że trzeba mieć 'KAMERKĘ PODPIĘTĄ' bo to każdy się domyśla. I nie musisz nikogo uświadamiać. 3-ecia sprawa, jeśli ktoś już robi taka stronę i zadaje sobie tyle trudu by zrobić komuś fotke z kamerki to już na pewno jest na tyle dopracowana by ominąć twoje zapory jakiegoś g..wnianego darmowego antywirusa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powiem Ci o pewnej rzeczy, której zapewne nie zrobiłeś... A może zrobiłeś. Nie wiem. W niektórych firmach przyklejają sobie do kamer karteczki, w ten sposób zasłaniając obiektyw. Tak na wszelki wypadek. Przychodzi czas konferencji przez np. Skypa, to się te karteczki odkleja. U mnie w domu jest chyba tylko jeden komputer mający wbudowaną kamerę no i ma karteczkę... Tak na wszelki wypadek. Szczerze wątpię, żeby akurat na stronie tamtej fotki się czaił jakiś czpion czyhający na Twoje zdjęcie. Ale jeśli się rzeczywiście tego obawiasz, to odradzałbym nawet wchodzenie na kafe... Po przydługawym wstępie zadam pytanie- masz karteczkę, MISTRZU?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poeta erosoman
Kolejny wątek który stawia przed nami wybór... czy kręci, czy odrzuca. Czy dobrze, czy źle. Wszystko zależy od gustu danego człowieka... a o tym się podobno nie dyskutuje. Faktem jest, że stoję tu, pośród Was, przed postawionym pytaniem i myślę nad odpowiedzią. Bo czymże jest zdjęcie? To tylko zapis ulotnej chwili... dodajmy, że chwila ta jest bardzo intymna (bielizna). Warto by się zastanowić, czy człowiek o zdrowych zmysłach chciałby dzielić się z innymi tak intymną sferą życia? Jeśli ktoś nie wiedział jak odpowiedzieć na pytania autorki, to mam nadzieję, że po przeczytaniu mojego wywodu jest o krok bliżej odpowiedzi. A teraz bardziej osobiście, czy mnie kręci? Owszem, jako mężczyzna-wzrokowiec lubię patrzeć. Ale zawsze w takich chwilach stawiam sobie pytania "co czuje osoba na tym zdjęciu? po co to robi? czy ja na jej miejscu też bym tak postąpił?"... Na koniec przypominam to, co podkreślałem już wielokrotnie- wygląd zewnętrzny to tylko materialna otoczka, która po jakimś czasie się zużywa, starzeje, gnije i rozpada...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
22:37 wszędzie tak mędzisz, trujesz i zniechęcasz do czegokolwiek... a na samym początku (pierwsze 3-4 linijki) zniechęcasz do czytania tych swoich wypocin :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wracaj na ero ty erosomanie jeden xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
selfie dziewczyn zawsze spoko a już szczególnie w bieliźnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kobieta wyzwolona? Wtf?! Niby od czego? Od jarzma bielizny, bo robiąc takie zdjęcie manifestuje swoją wolność? :D Bzdury. Każdy robi co chce, ale określenie "kobieta wyzwolona" jest tutaj użyte bez pojęcia. Puszczalstwo? Też nie, raczej nie... no bo zależy komu te fotki wysyła ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
może wyslala je chłopakowi? a potem ja rzucil i chujek to rozeslal do sieci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gardzę takim k****eniem się na oczach świata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×