Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość słoneczny pocałunek

SŁONECZNY POCAŁUNEK

Polecane posty

Gość słoneczny pocałunek

CZY KTOŚ MA POMALOWANE ŚCIANY TYM KOLOREM Z FIRMY DULUX? JESLI TAK ,JAKIE MACIE WRAZENIA CZY NIE JEST ZA CIEMNY ,CZY JEST BARDZIEJ ZÓŁTY CZY POMARAŃCZOWY...PROSZĘ O PORADĘ GDYŻ CZEKA MNIE MALOWANIE I ZASTANAWIAM SIĘ NAD TYM KOLOREM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TATATATATAWO
U MNIE WYGLADA BARDZO ŁADNIE JESTEM ZADOWLOONY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość słoneczny pocałunek
PROSZE O POMOC

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mojej corki w pokoju jest ten kolor...uwielbiam go! jest bardzo energetyczny. polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jest bardziej zolty...tzn u mnie tak wyglada.soczysta zolc.Koncowy efekt zalezy tez od gruntu. mymielismy fatalne podloze i trzeba bylo malowac 3 razy, ale efekt ladny. Acha, i przy takich kolorach eazne jest zeby dobrze wygladzic sciany jesli sa nierownosci. Milego malowanka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość słoneczny pocałunek
BARDZO DZIĘKUJĘ ŚCIANY SĄ JUŻ WYGŁADZONE. I JEDNĄ WARST POMALOWALIŚMY ALE JUŻ WYDAJE MI SIĘ ZACIEMNY ... CHOCIAŻ NIE WIEM ... CZY WSTAWIAJĄC CIEMNE MEBLE NIE BEDZIE ZA CIEMNO W POKOJU? CZY MOGŁABYS NAPISAĆ JAK MASZ UŻADZONY POKÓJ PRZY TYM KOLORZE-JAKIE FIRANKI ZASŁONKI MEBLE KANAPA ETC POZDRAWIAM :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość słoneczny pocałunek
........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam ciemne, stare meble po dziadkach..tylko ze ten pokoik jest dosyc sporychyba tak ze 4mx4m ale nie mam w oku wyczucia wiec nie wiem, hehe lozko pomalowane na gleboka zielen, a zaslonki niestety jescze czekaja na swoj czas, ale mysle ze albo pomaranczowe beda, albo szafirowe, albo w kolorowe pasy... jestem na dorobku zaslonowym od 2-ch lat, i sie doczekac nie moge, hehe dywan szaro-niebieski, ale nie byl dokupowany specjalnie do tego koloru, po prostu taki mielismy. Ale i tak to moj ulubiony pokoj acha, na scianach fajnie wygladaja kolorowe obrazki :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość słoneczny pocałunek
HMM NO WŁAŚNIE JA BĘDE MIAŁA CIEMNE ANTYKI I OBAWIAM SIĘ , ŻE BĘDZIE ZA CIEMNO....BRĄZ Z POMARAŃCZEM .... MOJ POKÓJ MA 20MKW..... KURCZE MAM DYLEMAN I CHYBA POJADE GO WYMIENIC NA BARDZIEJ ZÓŁTY ....BO TEN MAM WRAŻENIE ,ŻE JEST BARDZIEJ POMARAŃCZOWY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość słoneczny pocałunek
hej......proszę o opowiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jesli chodzi o farby dulux
a uzywalismy ich do malowania naszego mieszkania, one zawsze po malowaniu krotko wydaja sie ciemniejsze, potem jak juz wyschna jasnieja, po tygodniu masz natomiast wlasciwy odcien, ktory oczywiscie z czasem blaknie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×